Skocz do zawartości

[2019-2020] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym dal Qbie wybrac, zwlaszcza ze nikt nastepny nie wybral.

Uwazam , ze tam gdzie nikt nie traci mozna zasady naginac.

Grono kumpli tak?

Ejj. Czy Qba dal chocby znac ze moze sie spoznic (tak jak piotreksuper). Wypowiadal sie chocby w tym temacie wyrazajac zaintetesowanie draft. Skad l mozna bylo wiedziec ze napisze cos po 12 h od konca czasu na wybor a nie 36... I skad mozna bylo wiedziec ze Maslon bedzie tak zamulal;) z odpowiedzia na wiadomosci. Wiafomo ze nie kazdy ma czas by non stop siedziec na forum. Ale jesli znika (tym bardziej stary gracz) moglby dac chocby znac. Btw kilkanascie dni temu Geddo prosil o kontakt telefoniczny dla komiszy by wlasnie w takich sytuacjach moc sie do kogos odezwac. Ale zakladam ze byl do niego niemal zerowy odzew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, być może. Po prostu chciałbym wiedzieć czy Magic był probowany na SG, bo nie wiem czy jest sens żebym ja go tam przestawiał.

Po średnich statach Magica wnosze, że ani na SG ani na SF przez grubszy okres próbowany nie był, więc spokojnie możesz w próbnych simkach testować

 

Tu masz mecze z zeszłego roku, możesz przejrzeć ustawienie i wyniki

http://www.e-nba.pl/showthread.php?7949-2018-2019-Regular-Season-Wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech draft leci dalej. Wyrażam tylko swoje rozczarowanie, że pierw z draftem się nie paliliśmy, żeby każdy swoją obecność zdeklarował, a teraz sztywno trzymamy się 24h.

 

btw. 24h jest dla mnie trochę za krótkim okresem patrząc na to jak często mam czas zaglądać tutaj.

 

no nic, lecimy dalej, a elliot będzie ROTY pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, zawaliłem - myślałem, że deal z Lakers już zaklepany i pick nr 8 idzie do nich. Złe daty picków wpisałem w PW i dlatego piotreksuper nie wklepał na forum, a ja przez robotę nie byłem w necie. :/ Jak da się odkręcić to byłoby spoko, jak nie to trudno, Strickland jest fajny.

 

Sorry piotreksuper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, na kiedy (mniej więcej) jest przewidziane rozpoczęcie FA?

 

informuje, że 8.04 wyjeżdżam i wracam ok 24.04 i w tym czasie będę zdecydowanie odcięty od neta. Listę na FA pozwole sobie zostawić Komiszom. Okej?

Jak sie skonczy draft. Czyli trudno dokladnie powiedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.