Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, blackmagic napisał:

@cvbewidzę że jesteś skonfudowany - powinien być  minus :)

Nie no, ja działania klas drugich mam na bieżąco bo mam siostrę w tym wieku, dlatego jestem lekko zaskoczony :o

Btw, w pierwszym działaniu też jebnięte bo z minusa zrobił się dodatni wynik xd Pańci się zapomniało co rozwiązuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, cvbe napisał:

 

Btw, w pierwszym działaniu też jebnięte bo z minusa zrobił się dodatni wynik xd Pańci się zapomniało co rozwiązuje :D

Przecież ujemna razy dodatnia to oczywiście dodatnia, więc minus trzy razy trzy to dziewięć. wszystko się zgadza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, blackmagic napisał:

Pani jest konsekwentna :)

https://www.wykop.pl/ramka/5421149/szkola-tvp-jestem-zbudowany-tym-co-zobaczylem/

Cytat

Jestem zbudowany tym co zobaczyłem. Wspaniali nauczyciele, świetnie przygotowani profesjonaliści – ocenił w TVP INFO zachodniopomorski wicekurator oświaty Jerzy Sołtysiak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Moc internetu i społeczeństwa memowego jest wielka. Nie oglądałem tego, ale od niemalże każdego wiem, że te lekcje to beka bo Pani pomyliła obwód ze średnicą i coś palnęła o parzystości liczb. Więcej bekowych przykładów nie usłyszałem. To zjawisko stadnego rżenia fascynuje mnie od jakiegoś czasu - wcześniej z podobnych nawoływań do stadnego "myślenia" jeden z drugim dowiadywał się o zamknięciu Warszawy, opancerzonych transporterach. Tak w ogóle, to temat "zmęczenia dzieciakami i zasypywania przez nauczycieli tysiącami zadań domowych" podejmowany w listach od rodziców do niektórych redakcji jest wart odnotowania. Dlatego fluber zapytam cię - też tak katujesz nieogarniętych rodziców zadaniami domowymi? Daj im żyć, bo niewiele im tego życia jeszcze zostało (jeszcze tylko 40 dni). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Moc internetu i społeczeństwa memowego jest wielka. Nie oglądałem tego, ale od niemalże każdego wiem, że te lekcje to beka bo Pani pomyliła obwód ze średnicą i coś palnęła o parzystości liczb. Więcej bekowych przykładów nie usłyszałem. 

Zatem przegapiles Minus ( trzy do piatej) to 243, liczba ujemna razy dodatnia to dodatnia, 11 plus 4 to 16, a miejscem gdzie wystepuje olow jest stacja benzynowa bo tam jest benzyna bezolowiowa. A to dopiero dwa dni:) 

Na zywo mozna palnac rozne glupoty ale to jest przeciez nagrywane wczesniej i montowane wiec troche wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DeltaCenter napisał:

Akurat słyszałem tylko o tych dwóch przykłądach, widocznie memowe społeczeństwo więcej nie zapamiętało. A to są nauczyciele czy aktorzy-amatorzy ?

PS. zadziwia mnie nadużywania przez niektórych tej czerwonej strzałeczki skierowanej w dół. :)

k****, w czymś takim nie ma prawa być ani jednego takiego przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DeltaCenter napisał:

Akurat słyszałem tylko o tych dwóch przykłądach, widocznie memowe społeczeństwo więcej nie zapamiętało. A to są nauczyciele czy aktorzy-amatorzy ?

Nie wszystko ma taki sam potencjal na mema jak panie od " para to przynajmniej dwie rzeczy" :) podobno nauczyciele:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie scenariusz pisany na kolanie, montowane to na szybko. Program dla dzieci, a recenzowany przez duże dzieci. To studio strasznie siermiężne wizualnie, jak z epoki Gierka. W 2020 roku mase lepszych filmików na necie można znaleźć (przynajmniej z matmy, jak sprawdzałem), ale ok - wierzmy, że dzieci i ich rodzice oczekują na te programy. Choć wiara w "cudownego nauczyciela" - który w minute wszystko wytłumaczy I nie będzie potrzeby samodzielnej pracy - u mojej córki i jej rówieśników jest wiecznie żywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak apropos stulejarzy i piwniczaków to chyba widziałem niedawno typa, który pobił rekord xD Idę sobie z dziadkiem po typowym osiedlu dla dziadków, gdzie średnia wieku oscyluje w okolicach 75. Do dziadka podbija jakiś typ, na oko 60 lat, wyglądający zupełnie normalnie i wywiązuje się taka konwersacja:
T - typ, D - dziadek.
T: Panie Andrzejku, pożyczy pan dwa złote, bo mi zabrakło do zakupów, do spożywczego idę.
😧 Sławek jak jeszcze raz k**** zobaczę gówniarzu, że chodzisz po ludziach i pieniądze zbierasz, to zadzwonię do twojego ojca i powiem mu jaki z ciebie gagatek, zobaczysz że ci wpierdol spuści.
T: Panie Andrzeju, proszę tylko nie dzwoni pan do ojca bo mi ani grosza nie da już w tym miesiącu.
😧 Dobra Sławek nie zadzwonię, ale pilnuj się, bo jeszcze raz zobaczę albo usłyszę, że na piwo zbierasz po sąsiadach to pożałujesz. Wszystko ojcu powiem.

Pytam, dziadek co tu się odjebało właśnie? A nic, to Sławek jest, w życiu dnia nie przepracował, mieszka z ojcem, który ma 85 lat i gnoja utrzymuje, matka go tak wychowała i zmarła, a ojciec musi utrzymywać darmozjada od 40 lat. Sławek skończył szkołę podstawową i porzucił edukację, od tej pory zajmuje się rozwiązywaniem krzyżówek, oglądaniem telewizji i chlaniem piwa z kolegami. Mój bohater xD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.