Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

 

Promowanie czegokolwiek związanego ze współczesna scena kabaretowa jest gorsze od Tuska i Kaczyńskiego razem wziętych.

 

Przecież Giza to easy top3 stand-uperów w Polsce. 

 

Polecam roasty stand-up Polska, tylko dla ludzi, których nie drażni ordynarne poczucie humoru

 

 

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

Nie 

 

i raz jeszcze NIE

 

Oglądałem je i są żenujące. Wszyskie. W Polsce masz jednego dobrego stand upowca, który nie brzmi jak gówno i nie jest drewnem jak aktor ze wspólnej - Kryszak. Jurek od lat napierdala punchliny nawet w trakcie trwania opola. Rok temu przyjebał, że dzieci lubią patrzeć na ptaki, a szczególnie gile - takie z czerwonymi czapeczkami. Jak ktoś wie o co kaman to śmiechnie hardo, bo wszystko szło na żywo w TVP, a on przemyca kawał o księżach pedofilach.

 

Kolejny to Poniedzielski, ale nie tak jak kiedyś.

 

Reszta dno i pewnie nie doczekam kogoś na zbliżonym poziomie do Jurka Kryszaka.

 

Mamy kabarety które są mega gównem i mamy stand up tak sztuczne jak twarz Ewy Minge.

Ja tam lubię jeszcze Artura Andrusa, ale cała reszta to faktycznie dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

Nie

 

i raz jeszcze NIE

 

Oglądałem je i są żenujące. Wszyskie. W Polsce masz jednego dobrego stand upowca, który nie brzmi jak gówno i nie jest drewnem jak aktor ze wspólnej - Kryszak. Jurek od lat napierdala punchliny nawet w trakcie trwania opola. Rok temu przyjebał, że dzieci lubią patrzeć na ptaki, a szczególnie gile - takie z czerwonymi czapeczkami. Jak ktoś wie o co kaman to śmiechnie hardo, bo wszystko szło na żywo w TVP, a on przemyca kawał o księżach pedofilach.

 

Kolejny to Poniedzielski, ale nie tak jak kiedyś.

 

Reszta dno i pewnie nie doczekam kogoś na zbliżonym poziomie do Jurka Kryszaka.

 

Mamy kabarety które są mega gównem i mamy stand up tak sztuczne jak twarz Ewy Minge.

Czego nie zrozumiałeś, gdy pisałem, że trzeba lubić ten typ humoru, tym się właśnie charakteryzują roasty przecież - brakiem kompromisów. Trzeba lubić taki humor, ja nikomu tego nie wciskam, rozumiem, że to nie jest dla wszystkich, a już konfrontowanie z tym Kryszaka uważam za nieporozumienie kompletne. Może to ja jestem jebnięty? Nie wykluczam :) Od zawsze miotają mną dwie natury - raz gdy muszę wykazywać się nienaganną kulturą osobistą w robocie, a kiedy indziej kiedy puszczają mi wszystkie hamulce na ostrym melanżu. Elwood mnie chyba rozumie, bo sam musi ukrywać swoją drugą naturę w korpo, ale jak już idzie balować to... ha, trzeba było być na zlocie cieniasy! A Ty Lucio, mi gustów nie wyznaczaj, bo ja Ci się do Polandballa nie przypierdalam ;] Dziwne jest to, że tak wszyscy krytykują, a zapewnie nie znają żadnego z monologów(roast to nie stand-up) Buchwalda, Adamczyka, Jurkiewicza czy Syrka-Dąbrowskiego. Nie różnią się one klimatem od tych zagranicznych, do których się tak trzepiecie, choć nie są zawsze na najwyższym poziomie. Pewnie gdyby można było z tego wyżyć, robiliby to lepiej, niestety nikt nie chce tego dobrze wypromować, rzucić groszem. W ogóle pojawienie się w tym miejscu słowa "kabaret" jest z dupy kompletnie, poza nielicznymi wyjątkami (Neo-Nówka, Limo) nie ma w ogóle co porównywać tego ze Stand-Upem. Też lubię Kryszaka czy Poniedzielskiego, ale jak dla mnie są zbyt ułożeni, taki stand-up mocno ocenzurowany.

 

https://youtu.be/4AYkUDQMfIU

 

https://youtu.be/rBdWBU1krho

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlin, Hicks, Jefferies i Gervais :smile:

 

Z polskich lubię Abelarda jedynie.

 

Przy reszcie czuje się jakbym słuchał opowieści przysłowiowego "wujka Ryśka".

Carlin, Pryor, Murphy, Rock, Kinison, Steven Wright aka Poniedzielski, również Crystal. I Robin Williams który zajebiście kombinował na wolnym, również w programach z Lettermanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.