Skocz do zawartości

Nieoficjalny mini-zjazd forumowiczów E-NBA (19-20.02.2006)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo tego, ze juz od dawna nie udzielam sie na forum (pewnie nikt mnie tu juz nie pamieta) to czytam wiekszosc itp, takze chetnie bym sie pojawil.

 

 

A wiec lista:

1. Monty

2. Borys

3. Jmy

4. Wesół

5. Josephnba

6. ra_d

7. Miodas (napisał na GG)

8. ZvierZ

9. Master (???)

10. junior (???)

11. Pitti

12. M a g i c

 

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pogoda w tym kraju sux, a zostac zasypanym w pociagu gdzies w lesie...

- W lecie podroz jest przyjemniejsza, "zwiewniejsza" niz w plaszczu i golfie.

- Ktora byla godzina, jak nas wyprosili ostatnio z Championa? I o ktorej poleci ASG. Bo jak w polowie by wylaczyli telewizory...

- Od wrzesnia nie mialem pilki w rekach, wiec na meczu umialbym tylko zbierac i stawiac zaslony = kompromitacja i brak wszechstronnosci, z ktorej slyne :P

Ja nie bede na pewno, jak chyba wiekszosc chlopakow ze Śląska. Warszawa jednak daleko i w lecie na pewno juz na zjezdzie sie zjawie, w ziemie jechac PKP do Warszawy w czapce zimowej i kurtce puchowej to zadna przyjemność. Spotkac Was chce bardzo chetnie i w 2006 roku na pewno to zrobie, jednak nie w "sesji" zimowej. Grac w kosza tez dawno nie gralem i szybko nie pogram ale to nie problem - uwielbiam byc statystą na bosiku i zaliczac tylko asysty na "alleyoppa" :twisted: Ps. U mnie w miescie 4 dni juz tramwaje nie jezdza bo tory sa zasypane, a co dopiero PKP :wink:

 

Teraz OT-owo:

 

Co innego mecz 7 finalu pomiedzy Miami i San Antonio

Marzysz chłopie.. a gdzie LAL? Z takim składem co nam się szykuje (Brown w formie, Odom odblokowany, Artest, Bosh..) - to od połowy lutego nie przegrywamy (och , chyba sam w to nie wierze..)

 

 

Ps.Jak widze to na "mini zajazd" narazie się szykują tylko fani Suxers - może przeniescie topic do waszego subforum :twisted: i tam potem bedziecie sie zastanwiać WHY AI nie został wybrany MVP ASG skoro mial az 40% skutecznosci i tylko 4 straty (nie mogelem sie tego odmowic :wink: :twisted: ) i po co taszczyliśmy sie do Wawy skoro nikogo z "landrynek" nie bedzie - a podobno możecie bez nas żyć.. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, oczywistym jest chyba, że bez gierki by się obyć nie mogło:]

stęskniłem się chłopaki za dawaniem Wam bloków :lol::lol::lol:

 

jak dla mnie to taka gierka jest równą atrakcją jak oglądanie samego meczyku...a co do samego ASG, to widząc Wasze obawy o zamknięcie pubu (które raczej nie wydaje mi się prawdopodbne przed koncem meczu jeśli będą go transmitować) mogę się przejść do Championsa i zapytać, czy mają w planie tą transmisję i czy będzie wtedy w związku z tym przez prawie całą noc otwarty...rozumiem, że zapytałbym się także o sobotę, bo pewnie konkurs trójek i wsadów też fajnie by było obejrzeć....

 

a Ty tam Szaku nie wybrzydzaj - chyba poświęcisz jedne weekendzik dla kumpli forumowiczów:D zresztą zjazd (i gierka) bez naszego Nestora to nie byłoby to samo :)

 

PS: no i oczywiście podpisuję się obiema rękoma pod tym zjazdem :lol: możecie liczyć na mnie i moje bloki :lol:

 

A wiec lista:

1. Monty

2. Borys

3. Jmy

4. Wesół

5. Josephnba

6. ra_d

7. Miodas (napisał na GG)

8. ZvierZ

9. Master (???)

10. junior (???)

11. Pitti

12. M a g i c

13. Greg00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja także nie pisze się na ten wypad. Pomijając już to, że z całego serca nienawidzę zimy i za bardzo mi się nigdzie ruszać nie chce jak jest zimno to jest poważniejsza przeszkoda dla mnie czyli sesja, a ponieważ wszystko pozdawać w terminie w mojej karierze studenta udawało mi się tak często jak Iversonowi awansować do finałów także ja również odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse że mógłbym się pojawić są śladowe. Czytajac o przyjeździe na oglądanie meczu i piciu piwa za 18 zeta to już nawet przez zdrowy rozsądek z pewnościa bym odrzucił. Kusi natomiast wizja drugiego meczu forumowiczów. :!:

 

Termin raczej niezbyt sprzyjający. Nie znam jeszcze zadnych terminów zaliczeń , egazmów etc ale już wiem ze tą sesje bede miał znowu wyjatkowo długą. Tak , że nie liczcie na mnie. Jesli sie zajwie to byłby to zupełny spontan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że fani LAL się wykruszają, jakbym był na ich miejscu wizja oglądania jak AI dostaje 3 MVP ASG i prowadzi Wschód do wygranej, a fani Sixers sie z nich śmieją, też nie byłaby dla mnie sprzyjająca :twisted:

 

PS. Jak na razie sporo osób, 6 uczestników poprzedniego zjazdu, 3 osoby które bardzo chetnie poznam (w tym dwie z redakcji Sixers.e-nba.pl, jakby Juniorkę liczyć bo też się udzielała, to trzy) no i reszta do poznania... Jak dla mnie bomba.

 

PS2. Szak wszystkie Twoje powody są naciągane. Mogłeś napsiać, że masz sesję albo pracujesz w weekendy chociaz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl bardzo fajny. Narazie nie wiem czy akurat bede w Warszawie 19 lutego, ale jakby co b. chetnie sie na co takiego pisze. Takze mozecie na mnie liczyc na jakies 90%

 

potem poszlibyśmy (w strugach deszczu) na przystanek i z tamtą po wielu, wielu, wielu przesiadkach i zawracaniach dojachalibyśmy do hotelu i poszli pograć na sali w baskecik

Wez mnie nie denerwuj ;] Ja dziekuje za takie "atrakcje"

 

Co do tego czy zamkna Championsa przed koncem transmisji ta watpie. Na jakies wieksze wydarzenia sportowe (Superbowl, Finaly NBA etc.) raczej nie zamykaja. Chyba rok temu ktos s forum e-b byl wlasnie na ASG, tak wiec z tym problemu raczej byc nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy zamkna Championsa przed koncem transmisji ta watpie. Na jakies wieksze wydarzenia sportowe (Superbowl, Finaly NBA etc.) raczej nie zamykaja. Chyba rok temu ktos s forum e-b byl wlasnie na ASG, tak wiec z tym problemu raczej byc nie powinno.

Właśnie też mi się tak wydaje, ze Champion jest w takie święta otwarty. Coś mi świta, że jeden z Warszawiaków (Żółw???) proponował oglądanie Finałów w Championie, ale głowy sobie uciąć nie dam :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, czybyles kiedyś za LAL? Po nicku to bardziej myslalem ze Orlando :}

JA ZA LA?! Staaaaaaaaaaaary błagam... Nienawidzę ich... :twisted:

Mówiłem zjazd anty-fanów LAL. Życze Wam - no i wiem, ze tak bedzie - dobrej zabawy, żeby zachód wygrał, Kobe zdobył MVP meczu a AI się zbłaźnił - stratami i skutecznością - albo tak hardcorowo lepiej niech się połamie ( :twisted: ) - wtedy byście mieli na co zwalic brak awansu do PO :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

 

ps.Nie żebym komuś życzył kontuzji, ale :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi świta, że jeden z Warszawiaków (Żółw???) proponował oglądanie Finałów w Championie, ale głowy sobie uciąć nie dam :roll:

Oj to raczej nie byłem ja :) To była osoba, która pisze na innym forum i tam z tego co pamiętam jest znana jako Mistrz Yoda, czy cos w stym stylu. Ale coś mi świta w głowie, że jest ona powiązana w jakis sposób z Borysem, choc i ja sobei nie dam z tym uciąć głowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji spotkać nikogo z forum (oprócz J, którego pozdrawiam), tym bardziej grać z nim w kosza!

Oj tam, kiedys tam bylem w tej Wawie i chyba pogralismy w kosza.

A co do zlotu to szkoda ze ferie zimowe mam na przelomie stycznia i lutego, szkoda, bo w poprzednim roku juz mialem byc, a jednak nie bylem na zlocie, moze sie pozniej uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Monty

2. Borys

3. Jmy

4. Wesół

5. Josephnba

6. ra_d

7. Miodas

8. ZvierZ

9. Pitti

10. M a g i c

11. Greg00

 

12. Master (chyba)

13. junior (chyba)

14. Karczuś (na 90%)

 

To są wszyscy chętni, może ktoś jeszcze dojdzie, ale na razie starczy, lista została przekazana borysowi i czy wkrótce pojawi się tak isam temat ale już bez znaku ? na końcu zależy od decyzji naczelnego i ewentualnych organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic mnie nie potrąci na ulicy, sesja pójdzie bez żadnych poprawek, dziecko mi sie nie urodzi i będę w stanie dojśc na przystanek autobusowy to sie pojawię

No własnie. Jeśli sesja pójdzie po mojej myśli :? A wiem już że nie pójdzie, bo przełożyli nam termin obrony prac przejściowych i obędzie się ona po ASG więc raczej musze spasować, choć czynię to niechętnie :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.