Skocz do zawartości

Nieoficjalny mini-zjazd forumowiczów E-NBA (19-20.02.2006)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Jmy już mi pisał wcześniej na GG, ale jeszcze tu powiem ze dla mnie wielka szkoda, bo bardzo chcialem go poznać i cieszyłem sie, ze bedzie na zlocie 3/4 redakcji Sixers.-nba.pl a tu lipa. Teraz musisz zdać bo inaczej bedzie wpier...l ;)

 

Master, Ty już mnie zaskoczyłeś, też liczylem na Ciebie ale skoro sesja jest ważniejsza od kumpli... :wink: Szkoda.

 

Mam nadzieję że obaj na zlot letni przyjedziecie.

 

Wygląda na to, ze lista moze byc zamknieta, będzie 11 osób a więc chyba nieźle, chociaż 2-3 wiecej by nie zaszkodziły na zmiany w meczu, bo ja nie wytrzymam długo na parkiecie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będą jakieś laski? :?:

:lol::lol: Człowieku na laski to idz do sklepu albo sam sobie wystrugaj :lol: "Ziąą" troche szacunku, dla pan, które są w naszym gronie. Gdy ja miałem 13 lat to w glowie była tylko koszykówka a nie lasku... Odpowiadając Ci to powiem, że jedna prawdopodobnie będzie.

 

ps.Ale nie dla małolatów jak się domyślasz 8) :wink:

 

(ale ze mnie gentelman - to chyba od sluchania go :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam swoją laskę noszę zawsze przy sobie. Jeszcze nigdy się z nią nie rozstałem :)

Jeśli chodzi o kobiety, to nie wiem jak inni ale ja preferuję inne sposoby poznawania kobiet niż internet czy forum NBA :)

 

Chyba dla fajnów sixers :twisted: A tak serio to przekonam się o tym latem 8) Teraz już na pewno, no chyba, że PIETRAS nie pojedzie :roll: :wink:

Nie bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi, ale mnie nie będzie :) o czym ja miałbym z nimi gadać? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bardzo chcialem sie pojawic, poznac was w koncu osobiscie, posluchac docinek mastera live, glosu podnieceniaGumbiego mowiacego "czatowe" "KORVIIII!!" i w ogole wszystkich innych...:P ale tak sie sklada ze wlasnie w niedziele mam urodziny i qmple wlasnie z WaWy pryzjezdzaja na weekend... no i ogolnie trzeba zostac w domu przy takiej okazji...

 

No ale mam wielką nadzieje ze tym razem w lato na pewno sie pojawie : )

 

PS. I wiem ze fani sixers sa fajni... ale jak sie z nimi nie gada o sixers :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bardzo chcialem sie pojawic, poznac was w koncu osobiscie, posluchac

 

(...)

 

glosu podniecenia Monty'ego mowiacego "czatowe" "KORVIIII!!"

 

(...)

 

 

Korvi nie gra więc słuchałbys tylko "Allennnnnn!!!!" albo "Dreeeee!!!" 8) Urodziny można też obchodzić z kumplami z netu ;) Ale przynajmniej nie bedziesz słyszał jak z KB się śmiejemy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej nie bedziesz słyszał jak z KB się śmiejemy :twisted:

uważaj co piszesz, bo jak na razie to lakers mają lepszy bilans niż phila, a KB ma większą średnią punktową od AI :x i co łyso?

Buhaha :D Nie zrozumiałeś tego ?? to są "żarty" i dgryzanie. Zawsze trzeba dogryzać faną KB :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.