Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, przed wczoraj koleżanka zaaoferowała mi Papuge, dziś z rana zrobił to Loqsh1 i jak powiedział to chyba przeznaczenie, no i przeznaczenie się spełniło, biore papuge od kumpelki, może wziołbym od ciebie ale jakos daleko a do niej mam 200 m :D i daje pojedyńcze sztuki :) Jutro ją będe miał i nazwie ją Hornacek (nie nie taka brzydka tylko ten sentyment :wink: ) a tobie polecam w ostaeczności Allegro.pl, lecz plz nie męcz ich potem i nie wysyłaj pocztą, bo ostanio była głośna sprawa o psie który się udusił, nie popełnij tego błędu, zwierze też czuje ból.. :lol:

 

Pisska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal air 23 napisał:

Jutro w Krakowie jest turniej kadetów, takze jakby ktos gral w tym turnieju to niech powie, ja tam bede gral wiec jakies punkty dla nas by sie przydaly . Ale tak na serio kto jedzie na ten turniej niech powie.

 

Loqsh1 napisał:

nie będę grał ale przyjdę z travcką powiedz michał po czym Cię poznamy

 

:lol::lol: kurcze jakoś tego wczesniej nie zauwazyłem.

 

ps

Mich@lik respect 8) :) ale komórki od Ciebie nie kupie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shak - nie chcesz? nazwałem je shaq i kobe

Oczywiscie masz na mysli Shaqa i Dwyane'a. 8)

A poza tym to sie pisze Szak, panie Logsh1 :)

 

spprewela bym wzioł , ale na houstona mnie niestać

Hehe, to bylo dobre. :D

 

Ja tak sie zastanawilem i wydaje mi sie, ze warto zaczac od wizyty w jakims sklepie zoologicznym. Tam mozna by zapytac, czy po prostu nie chca dwoch papug. Moze by wzieli (tym bardziej za darmo) i moze nawet nie chcieliby klatki i reszty "zabawek". Albo chociaz by powiedzieli, gdzie indziej mozna sie ich pozbyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no do zoologa to ich nie oddam raczej, bo wcisną je do małej klatki z 10 innymi papugami a potem sprzedadzą jakiemuś dzieciakowi i powiedzą, że są młode (a moje już na półmetku są :) ). znalazłem już takie forum na którym są ogłoszenia typu 'oddam, przygarnę' i tam zamieszczę ogłoszenie jeśli się zdecyduję na dobre. no w sumie to chcę, żeby trafiłe w dobre ręce, bo już je polubiłem i chciałbym, żeby miały jak najlepiej (a u mnie to raczej najlepiej nie mają). narazie jednak muszę jedną wyleczyć bo zachorowała ;( (biegunka). echhh.

wymyśliłem z chamskich metod jak się ich pozbyć, to np wezmę klatkę i wszystko i zostawię je w poczekalni u weterynarza (ptasiego) :)

 

a za shaka sorry, na początku napisałem shaq ale poprawiłem q na k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem szcęśliwym posiadaczem stałego łącza. Dotychczas ściagałem mp3 tylko Kaazą, no ale teraz szukam jeszcze czegoś, dobrego do filmów i empetrójek. Jaki program oprócz emuli byście mi polecili. Żeby był w miare prosty i skuteczny i żeby było mało fake'ów. Zdaje się Qpa wcześniej mi pisał o SoulSeeku ale on mi sie niestety czasami zacina. Wiec byłbym wdzięczny zebyscie mi poelcili jakieś inne programy których używacie.

 

 

gumbi - nie chcesz? nazwałem je allen i iverson ;)

Najwyżej jedną, bo razem w klatce się pozabijają ;)

 

Zapytaj na grupie dyskusyjnej pl.regionalne.krakow na pewno ktos się zgłosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tylko http://www.warez.com do ściągnięcia z .. http://www.warez.com :) - korzysta z sieci Ares czy jakos tak, co prawda nie ma może wszystkiego, ale u mnie jest dobra szybkość no i w przeciwieństwie do kazyy nie ma tego całego gówna, faków itp

Jak będę w Krakowie to postawię Ci wielkie piwo :) Fajny program, i rzeczywiscie w porównaniu z Kaazą nieźle zapier... szybko chodzi :roll: Film i kilka piosenek na których mi zalezało znalazły się wiec chyba przy nim zostanę. Wielkie THX!! (i reszcie za dobre checi również).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tylko http://www.warez.com do ściągnięcia z .. http://www.warez.com :) - korzysta z sieci Ares czy jakos tak, co prawda nie ma może wszystkiego, ale u mnie jest dobra szybkość no i w przeciwieństwie do kazyy nie ma tego całego gówna, faków itp

Jak będę w Krakowie to postawię Ci wielkie piwo :) Fajny program, i rzeczywiscie w porównaniu z Kaazą nieźle zapier... szybko chodzi :roll: Film i kilka piosenek na których mi zalezało znalazły się wiec chyba przy nim zostanę. Wielkie THX!! (i reszcie za dobre checi również).

ściągnałem ten program, sprawdziłem no i... poza szybkością transferu niczym się nie rózni od Kazza, czyli to jest szajs :wink: nic na razie nie konkuruje z DC i eMule (to dla mnie lepsze :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tylko http://www.warez.com do ściągnięcia z .. http://www.warez.com :) - korzysta z sieci Ares czy jakos tak, co prawda nie ma może wszystkiego, ale u mnie jest dobra szybkość no i w przeciwieństwie do kazyy nie ma tego całego gówna, faków itp

Jak będę w Krakowie to postawię Ci wielkie piwo :) Fajny program, i rzeczywiscie w porównaniu z Kaazą nieźle zapier... szybko chodzi :roll: Film i kilka piosenek na których mi zalezało znalazły się wiec chyba przy nim zostanę. Wielkie THX!! (i reszcie za dobre checi również).

ściągnałem ten program, sprawdziłem no i... poza szybkością transferu niczym się nie rózni od Kazza, czyli to jest szajs :wink: nic na razie nie konkuruje z DC i eMule (to dla mnie lepsze :) )

eMuli próbowałem i dla mnie kosmos, nie mogę sie w tym połapać i nic mi sie nie chce sciągać. Wywaliłem to i korzystam z Warez, transfer jakiego w Kaazie w życiu nie miałem i nie spotkałem jeszzce fake'a, moze jest mniej plików ale za to jest kilka, ktorych w Kaazie nie znalazłem. Więc dla mnie git, pewnie to master napisaeś bo to loqshowi browara postawię, więc rozumiem Twój punkt widzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMuli próbowałem i dla mnie kosmos, nie mogę sie w tym połapać i nic mi sie nie chce sciągać. Wywaliłem to i korzystam z Warez, transfer jakiego w Kaazie w życiu nie miałem i nie spotkałem jeszzce fake'a, moze jest mniej plików ale za to jest kilka, ktorych w Kaazie nie znalazłem. Więc dla mnie git, pewnie to master napisaeś bo to loqshowi browara postawię, więc rozumiem Twój punkt widzenia ;)

to nie jest kosmos :wink: pewne rzeczy się nie sciągają od razu, bo się czeka w kolejce, ale za to jaki wybór jest :shock: warto czasami poczekać, bo są naprawde super filmy, a muzykę się ściąga płytami ulubionych zespołów, a nie tylko pojedyńczymi mp3. Albo najlepiej cała dyskografie od razu i kłopot z głowy. Tego Ci nie da ani Kazza ani ten programik! 8) i gwarantuje że znajdziesz na eMule rzeczy, jakich nie znajdziesz na tych dwóch razem wziętych! Jak się w tym nie łapiesz, to ściągnij polską wersję i poczytaj sobie co i jak, albo napisz na PM czego nie wiesz, to Ci jako tako wyjaśnie 8)

 

A co bro, to akurat nie o to mi chodziło, bo Ty mi i tak pół litra za artykuł wisisz :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

eMuli próbowałem i dla mnie kosmos, nie mogę sie w tym połapać i nic mi sie nie chce sciągać. Wywaliłem to i korzystam z Warez, transfer jakiego w Kaazie w życiu nie miałem i nie spotkałem jeszzce fake'a, moze jest mniej plików ale za to jest kilka, ktorych w Kaazie nie znalazłem. Więc dla mnie git, pewnie to master napisaeś bo to loqshowi browara postawię, więc rozumiem Twój punkt widzenia ;)

to nie jest kosmos :wink: pewne rzeczy się nie sciągają od razu, bo się czeka w kolejce, ale za to jaki wybór jest :shock: warto czasami poczekać, bo są naprawde super filmy, a muzykę się ściąga płytami ulubionych zespołów, a nie tylko pojedyńczymi mp3. Albo najlepiej cała dyskografie od razu i kłopot z głowy. Tego Ci nie da ani Kazza ani ten programik! 8) i gwarantuje że znajdziesz na eMule rzeczy, jakich nie znajdziesz na tych dwóch razem wziętych! Jak się w tym nie łapiesz, to ściągnij polską wersję i poczytaj sobie co i jak, albo napisz na PM czego nie wiesz, to Ci jako tako wyjaśnie 8)

 

A co bro, to akurat nie o to mi chodziło, bo Ty mi i tak pół litra za artykuł wisisz :wink: :lol:

OK to jak będę coś potrzebował czego nie znajdę na Warez albo Kaazie to ściagne emule i najwyżej napsizę do Ciebie po instrukcję obsługi ;) A o pól litra nie zapomniałem, już wysąłem pocztą, jak nie dostaniesz to znaczy że listonosz się do tego dobrał :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.footlocker.com/catalog/productdetail.cfm?TID=5555-01180404052101040926169-0&module=sideNav&action=keywordSearch&supercat=other&sku=015950&model_nbr=46183 - tu masz tańsze :) trzeba było powiedzieć travce to by Ci przywiozl :) ewentualnie jakby ktoś z Twoich znajomych jechał do niemiec (albo do jakiegokolwiek cywilizowanego sklepu) to mógłby tam popatrzeć, bo w niemczech też mają masę swoich sklepów footlocker :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam prośbę. Jesli ktoś z was ma komórki z kolorowymi wyswietlaczami, które mają przez WAP dostęp do internetu to prosiłbym żeby mi podali jaki w tych komórkach jest rozmiar tapety którą można załadować na ekran. Na razie mam rozmiar tapety Nokii 6610 i 3210 (128*128 pikseli), Siemens s55 (101*80) i Ericsson T68 (101*80). Potrzebuję kilka najpopularniejszych modeli. Fani sixers powinni być szczególnie zainteresowani żeby mi pomóc :roll:

 

PS. Jak ktoś jest bardziej zorientowany w temacie i wie, ze np. wszystkie modele jakiejś marki spełniajace te kryteria mają taki sam ekran, to niech też napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jako zainteresowany fan Sixers mam Motorole C650 i wyswietlacz o rozdzielczości 128x128, a ilośc kolorów nie jest Ci potrzebna :?:

 

A i ponawiam prośbę o RookieASG'04 :!:

Dzieki za telefon, kolorów nie potrzebuję :) Co do meczu to nie możesz go z netu sciągnąć? I co sie stało z płytką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu to nie możesz go z netu sciągnąć? I co sie stało z płytką?

ja chciałbym wersją na której wszystko dobrze widać, a nie trzy kwadraciki posuszające się po 10 kwadracikach :P:D . Jakość coś takiego na podobe tych płyt co z ASG'03 były na Forum.

A z płytką to nie wiem co się stało. Chciałem odpalić i się nie dało. Sprawdziłem programem do skanowania płyt i się okazało, że jest 12,7% uszkodzonych sektorów. I lipa nie mam RASG'04 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu to nie możesz go z netu sciągnąć? I co sie stało z płytką?

ja chciałbym wersją na której wszystko dobrze widać, a nie trzy kwadraciki posuszające się po 10 kwadracikach :P:D . Jakość coś takiego na podobe tych płyt co z ASG'03 były na Forum.

A z płytką to nie wiem co się stało. Chciałem odpalić i się nie dało. Sprawdziłem programem do skanowania płyt i się okazało, że jest 12,7% uszkodzonych sektorów. I lipa nie mam RASG'04 :cry:

No ja nie mam tego meczu wiec Ci nie pomogę. Ale spróbuj programem do przegrywania uszkodzonych płyt, może sie uda. Polecam CDCheck. A co do kwadracików o widziałem na Warezie wersję 2x500 MB wiec chyba nie jest tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.