Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

wyslalem wam te zdjecia jak ktos moze to niech je zainstaluje na forum ale mam prośbe bo dalej nie wiem ile moge krzyczec za ta piłke??? wiec jakby ktos mi pomogl bylbym wdzieczny.poZdro

Nikt nie powie bo jak chce kupić to zalezy mu na jak najniższej cenie :-) Powiedziałbym, ale potem dostanę jakiś "pasożyt award" albo coś takiego od fanów Bulls ;) Swoja drogą też nie wiem czemu chcesz taki skarb sprzedać.

 

PS EDIT

 

Chciałbym w tym miejscu podziękować Carterowi#15 za avatara. Mam nadzieję, ze Wam się podoba :) Mi tak, a nawet nie prosiłem o niego :)

 

Qpa - wiedziałem kilka odcinków, taki sobie IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, juz straciłem cierpliwosć. Jak ktos ma lub wie skad ściagnąć piosenkę "Broken" Seether feat. Amy Lee (ta z Evenescence) to będę wdzięczny za pomoc. Próbowałem od kilku tygodnii Kaaza ale albo nie można sciagać, ale są uszkodzone wersje. A że mam modem a nie stałe łącze to to jest naprawdę wku*****ce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, juz straciłem cierpliwosć. Jak ktos ma lub wie skad ściagnąć piosenkę "Broken" Seether feat. Amy Lee (ta z Evenescence) to będę wdzięczny za pomoc. Próbowałem od kilku tygodnii Kaaza ale albo nie można sciagać, ale są uszkodzone wersje. A że mam modem a nie stałe łącze to to jest naprawdę wku*****ce :evil:

z SoulSeek'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko:

skąd ściągać książki na sieci (chodzi mi o książki które ukazały się w ameryce)? jeśli macie jakieś adresy stron albo ewentualnie hubów na DC to byłbym stokrotnie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumbus jak nieznalazłeś tej piosenki (Broken) daj znać , jakoś ci ją prześle (z oficjalnej strony zespołu można ściągnąć teledysk)

Dzieki Pixus ;) nie ściągnąłem, jak prześlesz będę bardzo wdzięczny tylko mp3 a nie teledysk bo mam modem i więcej niż 4-5MB wolałbym żeby nie przyszło...

 

Szukam kogoś kto pomoże mi minimalnie zmienić grafę na Sixers, tzn. chodzi tylko o nowe logo i zrobienie ładniejszego menu tak jak na spurs.e-nba.pl

 

To chyba zajmie tylko chwilę wiec piszcie najlepiej tu lub na PM bo z GG to różnie ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo prosze o pomoc w stworzeniu rozwijanego menu na mojej stronie, bo zmieniam szate, ale nie potrafie zrobić rozwijanego menu. Jeśli ktoś potrafi mi pomóc to na gg do mnie prosze siś zgłaszać. Dzięki z góry.

 

EDIT: Tu szczególnie moje słowa kieruje do Gumbiego, który wiem, że potrafi takie coś robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro w Krakowie jest turniej kadetów, takze jakby ktos gral w tym turnieju to niech powie, ja tam bede gral wiec jakies punkty dla nas by sie przydaly :D . Ale tak na serio kto jedzie na ten turniej niech powie.

nie będę grał ale przyjdę z travcką :D powiedz michał po czym Cię poznamy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja mam do sprzedania telefon NOKIA 5210, w b db stanie, bez simlocka itd, panel troszke porysowany ale jak to w nokiach istnieje możliwość jego wymiany, wszystko OK itd, jak by ktos zainteresowany to pisać na PM (wkrótce dam link na allegro tylko mi juz tydzień temu mieli konto odblokować a jakos ciągle nie mogę wystawiać nowych aukcji :evil: :evil: ) - jak by ktos chciał to zdjęcia na maila.. Cena też do uzgodnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę oddać w dobre ręce dwie papugi faliste - parka :) ale się nie ekhm a przynajmniej wtedy jak nie patrzę :) ale wracając do tematu. oddam je za free albo za symboliczną złotówkę, dorzucam klatkę i mogę jeszcze dorzucić piasek, pokarm, budkę, basen itp rzeczy :) papużki są w sumie młode, i zdrowe (chociaż co stanu zdrowia jednej pewny nie jestem), lubią sobie polatać i pogryżć książki, pośpiewać o 5 nad ranem i pośmiecić. posrać wszystko dookoła i zagłuszyć każdą muzykę :)

gimmie - nie chcesz? jedna jest w barwach biało niebieskich, prawie utah ;)

shak - nie chcesz? nazwałem je shaq i kobe ;)

pixo - nie chcesz? nazwałem je spree i houston ;)

gumbi - nie chcesz? nazwałem je allen i iverson ;)

michal air 23 - nie chcesz? mógłbyś sobie do nich pogadać itp ;):P

ewentualnie jak nikt się nie zdecyduje to napiszcie mi co można z nimi zrobić, żeby ich nie mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę oddać w dobre ręce dwie papugi faliste - parka :) ale się nie ekhm a przynajmniej wtedy jak nie patrzę :) ale wracając do tematu. oddam je za free albo za symboliczną złotówkę, dorzucam klatkę i mogę jeszcze dorzucić piasek, pokarm, budkę, basen itp rzeczy :) papużki są w sumie młode, i zdrowe (chociaż co stanu zdrowia jednej pewny nie jestem), lubią sobie polatać i pogryżć książki, pośpiewać o 5 nad ranem i pośmiecić. posrać wszystko dookoła i zagłuszyć każdą muzykę :)

gimmie - nie chcesz? jedna jest w barwach biało niebieskich, prawie utah ;)

shak - nie chcesz? nazwałem je shaq i kobe ;)

pixo - nie chcesz? nazwałem je spree i houston ;)

gumbi - nie chcesz? nazwałem je allen i iverson ;)

michal air 23 - nie chcesz? mógłbyś sobie do nich pogadać itp ;):P

ewentualnie jak nikt się nie zdecyduje to napiszcie mi co można z nimi zrobić, żeby ich nie mieć :)

ja bym dodal jeszcze: qpa - nie chcesz? robia takie fajne qpy ;)

 

a tak na serio...to nie chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pixo - nie chcesz? nazwałem je spree i houston

spprewela bym wzioł , ale na houstona mnie niestać :wink:

 

atak poważnie to niewiem co możesz znimi zrobić , daj ogłoszenie do autogieldy (niewiem czy uwas jest taka , ale umnie jest a-g dolnośląska i też są zwierzaki a gazeta idzie jak ciepłe bułeczki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.