Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam podobną prośbę, podobną do tej Antka. Mianowicie czy ktoś ze swojej własnej i nieprzymuszonej woli zrobiłby mi avatar. Chodzi tylko o to by miał jakiś motyw z Baronem Davisem. Resztę pozostawiam dla wyobraźni autora. Nie mam dużych wymagań i zapewniam, że każdy avatarek mi się spodoba:wink: .

 

Z góry dzięki.

 

PS Jeśli to nie problem to miałbym prośbę, aby pracę wysłać e-mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu mam maly problem ;). Bo zwykle zgrywalem sobie z kamerki nagrane filmiki przez Ulead Video Studio 7 SE ... tryb capture i wszystko szlo dobrze. Ale teraz nie wiem czemu wyskakuje blad:

 

Unable to switch capture mode

Check if your video capture driver is working properly

Failed to build a preview graph.

 

No i za cholere nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje... instalowalem juz programik i wszystkie kodeki jakie mam od nowa i dalej to samo :twisted: ... jak ktos ma jakies pomysly to z gory dzieki ! ... ewentualnie moze jakis inny program do przechwytywania obrazu z kamerki. THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Tylko nei wiedziałem czy wam mówić. Myśle że mi pomożecie.

No to do rzeczy, zakochałem się w pewnej dziewczynie, no i wszystko by było dobrze tylko, że ona o tym nie wie, a w dodatku jeszcze się gdzieś wyprowadziła. teraz tak, nikt nie wie gdzie(prawdopodobnie to samo osiedle, lecz nie chce mi się jej szukać na największym blokowisku w Kielcach). Nie wiecie moze jak moge zdobyć informacje na temat właśnie tej osoby. Bo mi już normalnie tak źle że szkoda gadać. Znam jej imie i nazwisko tylko. No i chodze z nią do klasy ale nie chce mi sie czekać aż do września. Wieć prosze was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Tylko nei wiedziałem czy wam mówić. Myśle że mi pomożecie.

No to do rzeczy, zakochałem się w pewnej dziewczynie, no i wszystko by było dobrze tylko, że ona o tym nie wie, a w dodatku jeszcze się gdzieś wyprowadziła. teraz tak, nikt nie wie gdzie(prawdopodobnie to samo osiedle, lecz nie chce mi się jej szukać na największym blokowisku w Kielcach). Nie wiecie moze jak moge zdobyć informacje na temat właśnie tej osoby. Bo mi już normalnie tak źle że szkoda gadać. Znam jej imie i nazwisko tylko. No i chodze z nią do klasy ale nie chce mi sie czekać aż do września. Wieć prosze was o pomoc.

OMG! ale odpowiem Ci jak mogę (chociaż naprawdę pierwsze trzy litery tego posta mogłyby równie dobrze wyglądać jak kółko między dwoma pałkami). po pierwsze dowiedz się gdzie Twoja dziewczyna chodzi w wolnym czasie, albo może ma jakiś znajomych? jeśli się nie zapadła pod ziemię (nie wiem jak to jest w kielcach, mieście scyzoryków - BTW byłem tam raz: niezła wieś, nawet rynku nie ma (bez obrazy, ale kraków mnie przyzwyczaił do czegoś więcej niż jedna ulica prowadząca z góry na dół (zakopane), albo fontanna, albo .. OMG! plac zamkowy (czy jakoś tak?) z trasą biegnącą pod spodem - niezły bajer, ale.. z czym do ludzi? ;) ) - ale w krakowie ludzie nie znikają ot tak) to zapewne znowu skontaktuje się z jakimś swoim znajomkiem tudzież znajomką, ale przyjdzie na swoją miejscóweczkę? jeśli tak, to wystarczy, że zaczaisz się na tej miejscóweczce i prędzej czy później ona się tam pojawi. jeśli masz wolną niedzielę to możesz ewentualnie zainstalować się pod kościołem i poczekać tam na nią.

jeszcze jest taka możliwość, że dajesz ogłoszenie do tv (najlepiej tvn albo polsat tuż przed hitem tygodnia) :) albo wynajmujesz prywatnego detektywa. myślę, że rutkowski na lajcie by sobie poradził z tym problemem.

 

jak już ją znajdziesz to wystarczy tylko napisać do bravo list z pytaniem 'jak mam zacząć rozmowę?' i.. żyli długo i szczęśliwie.

tak na serio to powodzenia michał, takie wiersze piszesz, konkursy wymyślasz, a z taką prostą sprawą sobie nie umiesz poradzić? :E

 

BTW, napisałeś: "zakochałem się w pewnej dziewczynie, no i wszystko by było dobrze tylko, że ona o tym nie wie, a w dodatku jeszcze się gdzieś wyprowadziła." może wie, i dlatego się wyprowadziła? ;)

PS. zanim jakiś wkurzony warszawiak (albo dorota ;) ) zacznie mnie mieszać z błotem to chciałem powiedzieć, że w warszawie mi się podobało. mimo wszystko ;):P

PS2. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już ją znajdziesz to wystarczy tylko napisać do bravo list z pytaniem 'jak mam zacząć rozmowę?' i.. żyli długo i szczęśliwie.

 

 

 

loqsh1 nie pierdol, bo ja jestem na randki.bravo.pl zarejestrowany i dupeczki wyrywam :) :twisted: wiec czlowieku odwal sie od bravo, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loqsh1 nie pierdol, bo ja jestem na randki.bravo.pl zarejestrowany i dupeczki wyrywam :) :twisted: wiec czlowieku odwal sie od bravo, nie?

nie no bravo trzyma równy poziom i to tyle na temat tej niezwykle mądrej gazety

Łukasz zmieszałabym Cie z błotem ale dopiero dziś wróciłam do domku i jakos nie mam na to sily :D

ciekawe czy w drodze do domu jechałaś trasą W-Z.. btw słyszałem, że tam wcześniej były ruchome drewniane schody (?) czy coś w tym stylu - ciekawe jak to wyglądało. a sama trasa pod rynkiem - fajny bajer, ale trochę nie na miejscu ;) zaś co do warszawy, tak jak mówiłem - nawet ciekawe miasto (nie to co kielce - idziemy z kumplem i pytamy się jakiejś babki o rynek, a ona nam wskazała plac targowy. n/c ;) ).

jutro dorota, jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ja wiem, że Kraków kocha swoją stolice- jak bylismy na Mistrzostwach Polski Szkol Wyzszych w Streetbaskecie w Krakowie to wszystkie teamy zakwaterowano 40min drogi tramwajem od miejsca rozgrywania meczy, inne teamy jakies 5-10 min na piechote, ale moze to byl tylko przypadek :D

ale tak czy siak Krakow to jest swietne miasto, z klimatem, gdyby nie to ze jestem z Wawy i raczej oczywiste jest ze studiuje tutaj, to chcialabym wlasnie tam studiowac

a co do trasy pod rynkiem w wawie- to ona jest tuz obok rynku :D

a w kielcach nie bylam wiec sie nie wypowiem, zreszta wole sie negatywnie nie wypowiadac o zadnym miescie bo potem bedzie ze z warszawy jestem to sie madrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, Loqsh1, ty i ten twoj Krakow. Nie wiem, co jest takiego w atmosferze tego miasta, ale kazdy kogo znam, kto pojechal tam na studia, to od razu stal sie jakims miejscowym nacjonalista :D Jednego goscia to sie juz sluchac nie dalo, bo ciagle tylko Krakow to, Krakow tamto, ze super, ze klimat. Ale 2-3 lata go juz nie widzialem i nie wiem, czy te peany wytrzymalbym ponownie :wink: Ja tam bylem dwa (albo trzy?) razy. Pamietam przyciasny dworzec kolejowy, rynek po ktorym jezdzily jakies dorozki (czyli konie, a konie = smrod :P ) i McDonalda. To, co mi sie najbardziej podobalo, to jeden sklep sportowy, w ktorym na 3 telewizorach leciala sesja zdjeciowa Chicago Bulls i LA Lakers (to jeszcze bylo w czasach przedmistrzowskich) - warto bylo w tym miescie dla tego zawitac :wink: Ofkors zartuje, ale ty tez zartowales, wiec jest ok :roll:

 

Teraz mam cos na temat, a nie te wasze pierdoly - ogloszenie :D Moze to juz znacie, a moze nie, ale wpadl mi w rece ciekawy adres. Z racji tego, ze rozne foty sie m.in. na tym forum publikuje, czesto nie macie / mamy gdzie tych obrazkow umieszczac w necie, to prosze:

http://www.imageshack.us/index.php

Tam jest napisane co robic, to banalnie proste. Wybieracie plik (do 850 kilo), klikacie i wyskakuje wam link. Jest FAQ, ale zdaje sie plikow wczesniej niz po roku nieodwolywania sie do nich nie usuwaja, nie ma tez chyba ograniczenia, ile razy mozna pobrac itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie jestem znowu aż takim lokalnym patriotą - wiecie, zawsze w gronie zaufanych śmiejemy się z mojej dzielnicy (konkretnie okolicy), ale przy kimś obcym (spoza ;) ) nie dam złego słowa powiedzieć o nowej hucie ;) albo mówimy złe słowa żeby wystraszyć naiwnych ;)

i tak wszyscy się boją, jakby tu mordowali w biały dzień.. ech! a co do krakowa to w sumie nie widzę w nim nic niezwykłego ;) , ale skoro wszyscy przyjezdni go tak chwalą, to pewnie coś musi być ;)

 

a ja też mam takie ogłoszenie. otóż jest sobie reklama heyah (niech mnie kule biją, jeśli w niej nie czyta taka jedna z camera cafe, ładna swoją drogą) w której pokazują puste ulice itp. pomijając fakt, że reklama jest fajna, fajnie nakręcona itp, to jeszcze jest tam taka muzyczka. nie wiem co to jest, czy jest fajne czy głupie, ale zaczyna się obiecująco.

jakby ktoś przypadkiem dowiedział się co to jest (i jeszcze podrzucił mi linka ;) ) to mu zrobię avatara w nagrodę :) (albo postawimy sprawę inaczej: jak mi nikt nie znajdzie, to Wam wszystkim zrobię i dopiero będą jaja ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, Loqsh1, ty i ten twoj Krakow

a przypomne że ja już dawno temu udowadniałem ze kraków to i kraków tamto :)dziękuje Szak

Z tą "Naszą" atmosferą to różnie bywa :wink: ale prawda jest taka ze naprawde jest wyjątkowa i te domniemane 10 multikin w Wawie mnie nigdy nie przekona ...... pozdr Wasli , Złów i inni:)

 

ps

Loqsh1 - juz zaczynam szukać , bo choc mój avek doskonały nie jest toi tak już boje się na myśl co mógłbyś mi zaserwować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.