Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli o mnie chodzi to JVG, ale jemu dobrze z Breenem w ESPN...

 

Jedyny, nad ktorym bym sie zastanowil, to jego brat. Ale tez w sumie ma charakterek... Ogolnie jestem zadowolony z Browna. Nie jest najlepszym trenerem, ale na rynku nie wdize ciekawszych opcji. Mozliwe, ze cos przeoczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z tym Brownem. Koles odwalil dobra robote w skroconym sezonie. To raczej nie jego wina, ze lakers nie umieli dociagnac dwoch spotkan. ogolnie zespol dzieki niemu byl niezle przygotowany na oklahome a postep w D byl widoczny.

 

druga sprawa: po co kobe mialby miec inna role? kto ma byc pierwsza opcja? bynum? nie zartujcie sobie, on wciaz nie jest gotowy na to i ciagle bardzo niepewny w ataku. potrafi zagrac swietnie a potrafi totalna kaszane odjebac. kobe powinien dostac mniej minut ale aby to nastapilo to potrzebny jest zmiennik na sg a takiego nie bylo wiec co sie dziwic ze gral tak dlugo. do tego lawka z bynumem na czele nie potrafila sobie poradzic na poczatku 2 czy 4 kwarty.

 

chris bosh - omg NIE. zdecydowanie potrzebny jest ktos silniejszy pod koszem niz kolejny soft player

 

josh smith - chyba duzo bardziej realna opcja od horforda i ogolnie to wszystko spoko, koles jest swietny ale jego rzut mnie nie przekonuje. 45% w sezonie, 38% w playoffs to jak dla mnie za malo, by gral u boku bynuma. w tym momencie obydwoje nie strasza na poldystansie. choc i tak bralbym go w ciemno za gasola.

 

sessions wydaje mi sie, ze sie rozwinie i z wieksza pewnoscia siebie bedzie gral po tym offseason. chlop byl spalony, nie ma sie co dziwic. choc ogolnie gdyby wchodzil z lawki to bylby wiekszy pozytek dla wszystkich a on sam mialby wieksza role w zespole.

 

mayo czy beasley za mle i inne pierdoly raczej nie przejdzie. ktos na pewno zaoferuje mega kontrakt. skoro deandre jordan zarabia kokosy to oni tymbardziej.

 

sg bym szukal w ostatecznosci, IMO jako zmiennik bryanta na te 12 minut+ moze grac ebanks. chyba ze courtney lee bylby do wyciagniecia to po prostu byloby swietnie.

 

priorytet jednak to pau gasol - zobaczymy za co i czy w ogole zostanie wyhandlowany. czy za dobra 1 czy za 4, wtedy bedzie mozna myslec co dalej. poki co to jest najwieksza zagadka, jakie dziury zalata jego trejd.

 

kupczyk przetrzymal sklad o rok za dlugo - patrz pamietna wypowiedz Magica w studio po sweepie

co chyba glownie dotyczylo Gasola

ai3 nasz miszcz pisal ze kupchak sie spoznil z przebudowa. no coz widac jaka nasz kolega ma wiedze, zapominajac o wielkich zmianach jakie mialy nadejsc (CP3)... wiec kupchak na pewno nie zawinil, po prostu wszystko szlag trafil

 

a te jego pisania o tym jak bryant gra statystycznie to juz w ogole komedia :loyal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smith dla mnie z roku na rok może i będzie miał lepszy skill, ale on debil jest. Z tego co patrzyłem na początku chciał być jak Dwight Howard, nawet w reklamach Adidasa z nim konkurował, a teraz bawi się w point forward'a. Dużo strat narobił przy niewielkich fuksach jakimi były jego podania. Horford imo ma o wiele większą wartość bo dobrze broni post'y i stać go na 20/10 przy dobrej skuteczności bo nawet półdyche ma w porządku + to, że jest inteligentniejszy od JS. Gdyby schudł tak z 5 kg i poprawił dynamike to fajnie by pasował do Andrzeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako uzupelnienie Kobasa jest gosc w miare tani na ktorego obecny klub moze nie chciec jak zawsze wydac wiekszej kasy ( tak było z Dereckiem A i Stefanem J). Wiecie kto to taki?Danny Green! Co do PG to w sumie rodzi się pare ciekawych opcji i sam jestem ciekawy co z tego wyniknie. Gasola chca Rakiety a beda chcieli pewnie Orlando jak się potwierdzi to kto przejmuje magic na lawie i jako GM. Tylko bedzie cinzko bez oddania DH a to mialoby sens!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co jakiejkolwiek drużynie brać Gasola razem z Bynumem? że będą lepiej współpracować ze sobą niż u nas? Pau i AB jeśli odejdą obaj to na pewno nie w jednej paczce

 

http://www.lakersnation.com/lakers-rumors-deron-williams-interested-in-joining-los-angeles/2012/05/23/

i Deron byłby lux.

 

gasol do rox, lowry pick i jakiś martin do nets szafa gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wkurwi bussa (zawsze sa jakies granice, ktorych pewnie nawet AB nie moze przekroczyc) lub będzie szansa dostać coś ekstra to odejdzie

 

ale najwiekszy pozytyw jest taki ze w koncu zagral pelny sezon bez urazu i kolejne lato bedzie mogl poswiecic w calosci na przygotowania a nie rehabilitacje, to cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co jakiejkolwiek drużynie brać Gasola razem z Bynumem? że będą lepiej współpracować ze sobą niż u nas? Pau i AB jeśli odejdą obaj to na pewno nie w jednej paczce

 

http://www.lakersnation.com/lakers-rumors-deron-williams-interested-in-joining-los-angeles/2012/05/23/

i Deron byłby lux.

 

gasol do rox, lowry pick i jakiś martin do nets szafa gra

Po to, żeby trejdować dalej. Albo po to, aby obudować ich odpowiednimi graczami jakich nie mieli w LA. Nie wiem, ale jak Magic by dostali taką propozycję, przy założeniu, że DH podpisze z LAL, to myślę, że nikt w Orlando by się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok. Magic pozyskując teraz Bynuma mogą być za rok w takiej samej sytuacji jak z Howardem, może nie chcieć podpisać. Z drugiej strony nie wiadomo co takiemu AB może chodzić po łbie... pierścienie ma, może teraz chce mieć własną drużynę, trzaskać punkty, podpisać maxa (nigdzie nie dostałby więcej niż w drużynie z którą ma kontrakt w danym momencie) i grzać dupę na plaży.

 

 

E:

Shaq może zostać GM w Magic...to dobry ruch, żeby zatrzymać Howarda :D myślę, że nie zastanawiałby się gdyby miał szansę dostać "najlepszego centra w lidze" w zamian za jakiegoś bolka Dwighta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki hipotetyczny scenariusz:

 

Gasol + ewentualnie jakiś Ebanks i picki w drafcie do 76ers za AI i Lou

Garnett, który chce jeszcze ostatni raz powalczyć o mistrza za miniMLE

zostaje Session, Hill, Barnes

i mamy:

Lou - KB - AI - KG - AB

 

ławka: Session, MWP, Hill, Barnes + jakiś podkoszowy i obrońca za minimum i lalki znów w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lou jakby miał już grać to raczej z ławki i grać zamiennie na 1 i 2, dostawałby od Sessiona z 15 min i od Bryanta do 15 czyli z ławki na 30 min by wchodził aby piznąć troche punktów. To typowy rzucający w ciele rozgrywającego, wiec jakiekolwiek stawianie go na PG to głupota totalna (ale za to fajnie rapuje).

 

A Garnetta i w ogóle pozostałych z BIG3 nie ma co łączyć z Lakersami, bo oni są pierwsi do skandowania 'Beat L.A.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.