Jump to content
macias

NFL

Recommended Posts

Denver, w sumie bardziej dlatego ze bede im kibicowal i Peytonowi zeby dopelnil kariere. Zeby wygrać musza pokazac swoja najlepsza obrone, wykorzystywać okazje w ofensywie i nie dac odjechac Panters na poczatku bo bedzie po meczu. No i najwazniejsze w koncu zagraja w bialych strojach, gdy w pomaranczowych przegrywali wszystkie SB :rugby:

Carolina. Kikli end ol dołz bojs. Wiem, że ich obrona jest mocno poturbowana przez kontuzje, ale mimo wszystko stawiam, że wypadną dobrze jako formacja. Może naiwny jestem, ale stawiam, że Davis i Allen zagrają dobrze z połamanymi kośćmi, a Kuechly raz jeszcze pokaże, że jest najlepszym defensorem w lidze.

Po drugiej stronie też spodziewam się przewagi obrony nad atakiem, ale Cam i spółka ostatecznie ugrają nieco więcej. ;)

Pantery, choc nie poplacze sie jak PM na koniec kariery zdobedzie SB, ja juz czekam na nowy sezon, na FA ktore zacznie sie bodajze w marcu, draft i inne pierdolki :)

Dalej nie poprawili, ale coś mi się wydaje, że takiej przeciętnej obronie to nawet Luke by nie pomógł. :tongue:

edit: eeee... myślałem, że gościem specjalnym będzie Odell... :D

Edited by SkoczekS1

Nie ma transmisji SL w żadnej polskiej stacji?

Edited by Maciek9020

Nie ma transmisji SL w żadnej polskiej stacji?

Ze stacji dostępnych w Polsce tylko Eleven Sports, ale zapraszam na krakowski rynek, będziemy oglądać prawdopodobnie ze Sky Sports :P

Malcolm Smith trochę nie pasował do reszty ;)

Jak ktoś ma problem niech sprobuje BBC playera (może trzeba będzie pozmieniac ip) jakość HD.

Von Miller gra dziś o kontrakt, wysoki kontrakt.

Edited by agresywnychomik

Też się trochę obawiałem, że Panthers zdobędą szybką przewagę i Broncos będą próbowali nadrabiać, a tak to ogląda się to spoko zarówno dla starego wyjadacza NFL jak i osoby, która ogląda NFL po raz pierwszy. Liczę oczywiście na ekipę z Denver. 

Przed meczem stawiałbym dom na -5,5 dla CAR a tu taki c***. Aż wkleję obrazek. 

BdbS1InIcAAJ6fY.jpg

Edited by bankrut

Carolina przegrywając ten mecz jest sama sobie winna, o ile można było spodziewać się impotencji ofensywnej ze strony Denver o tyle nieumiejętność zdobywania punktów przez Pantery na przestrzeni całego meczu jest dziwna.

Fakt że obrona Denver byla dziś niesamowita Von Miller pewnie MVP, jednak każdy spodziewał się więcej po Panthers.

Cieszę się że Denver wygrało, Manning pewnie emeryturka, 2 SB plus wszystkie inne rekordy piękna kariera którą jacyś idioci spróbują podwazac.

p.s. Ware, Mathis też fajnie że mają SB.

Fatalny Cam, troche moze skonczy sie pajacowanie (watpie), obie defensywy graly w tym meczu, reszta statysci.

\Na pocieszenie NE, CInci, Pitts, i calej reszty AFC powiem, ze prawie polowa defensywy Broncos, przynajmniej wyjsciowej 11 skonczyla kontrakty. Von Miller pewnie bedzie "frenczized", Wolfe dopiero przedluzyli, ale wyjebany Malik Jackson bedzie FA, to samo bodajze Traveathon i Marshall. Nie wiem jak DB, musialbym sprawdzic, ale bedzie sporo zmian.

Graty dla Manninga!

Edited by danp