Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Też się trochę obawiałem, że Panthers zdobędą szybką przewagę i Broncos będą próbowali nadrabiać, a tak to ogląda się to spoko zarówno dla starego wyjadacza NFL jak i osoby, która ogląda NFL po raz pierwszy. Liczę oczywiście na ekipę z Denver. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carolina przegrywając ten mecz jest sama sobie winna, o ile można było spodziewać się impotencji ofensywnej ze strony Denver o tyle nieumiejętność zdobywania punktów przez Pantery na przestrzeni całego meczu jest dziwna.

 

Fakt że obrona Denver byla dziś niesamowita Von Miller pewnie MVP, jednak każdy spodziewał się więcej po Panthers.

 

Cieszę się że Denver wygrało, Manning pewnie emeryturka, 2 SB plus wszystkie inne rekordy piękna kariera którą jacyś idioci spróbują podwazac.

 

p.s. Ware, Mathis też fajnie że mają SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalny Cam, troche moze skonczy sie pajacowanie (watpie), obie defensywy graly w tym meczu, reszta statysci.

\Na pocieszenie NE, CInci, Pitts, i calej reszty AFC powiem, ze prawie polowa defensywy Broncos, przynajmniej wyjsciowej 11 skonczyla kontrakty. Von Miller pewnie bedzie "frenczized", Wolfe dopiero przedluzyli, ale wyjebany Malik Jackson bedzie FA, to samo bodajze Traveathon i Marshall. Nie wiem jak DB, musialbym sprawdzic, ale bedzie sporo zmian.

Graty dla Manninga!

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać coś na temat tego meczu, ale Kucio mnie wyręczył :> Myślałem, że Cam dociągnie ten sezon do końca, zrobi rozpierdol i na stałe wkroczy do elity. Niestety, swoją postawą totalnie mnie rozczarował i zostawił mały smrodek przed następnym sezonem. Czy przekozaczył? Myślał, że teraz to już się samo wygra? Obrona Broncos była kozacka, ale po MVP można by spodziewać się więcej. Ten fumble, przy którym odskoczył od piłki... k****! odskoczył od piłki, losy meczu się ważą, lider drużyny, walczak, napierdalator, nagle boi się nakryć fumble'a? Rozumiem, gdyby to było w 1Q i miałby na uwadze resztę spotkania, ale k**** co on tutaj miał do stracenia? Nigdy tego nie zrozumiem. 

 

Gratulacje dla Peytona, Piękne zwieńczenie kariery. Niech już kończy. Nic więcej nie wymyśli. Zaraz wszyscy zapomną, że to difens wygrał mu SB. Zrobiłeś swoje Peytuś. 

 

E: Von Miller jest przec***em. 6 tackli, 5 solo, 2,5 sacka, 2 QB hity, jedno obronione podanie - pozamiatał. 

Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja te fumble widze troszkę inaczej.

Newton chciał być sprytniejszy, widział, że defensor był szybciej przy piłce, więc stwierdził, że wyczeka i de facto miał po części rację, bo obrońca wypluł piłkę w jego kierunku.

Defensor był szybciej?

00d2fecf80745939gen.jpg

 

Na moje oko to trudno dobrać słowa, żeby opisać jaką primadonną jest Cam. Ciekawe czy taki wpierdol pomoże mu otrzeźwieć i spojrzeć dalej niż czubek własnego nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.