Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Kilas w skali 1 do 10, jak bardzo sie ubawiles z teorii Skipa Pierdoly? Teorii gloszacej, ze Pats dali dupska z Jets i Dolphins czym oddali Denver 1st seed, bo Bill byl zazdrosny o dokonania Tomaszka w tym sezonie i zabral mu pilke z rak. Z Jets w dogrywce oddal rywalom pilke by zaczeli ot, z Miami w I polowce dal Tomaszkowi rzucic cale 4 razy.

U mnie skali zabraklo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyncha prawdopodobnie nie zobaczymy już w barwach Seahawks, ani w żadnych innych. Lynch 24 -> 34 Rawls 3 year $1.59 million contract. Oby wrócił zdrów :grin: Mocne nogi, dobry breaktackle może nie Beastmode 2.0 ale dobrze się zanosi :grin:

 

https://www.youtube.com/watch?v=lL4JN7zjr1s

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu się o tym mówiło. Niestety to problem nie tylko jego wśród znakomitych WR, że całą karierę przegrał o pietruszkę. Ciekaw jestem jak wyglądają jego szanse na hall of fame, bo z jednej strony to Megatron w prime to jeden z najlepszych jakich świat widział, a z drugiej skończył bardzo szybko i ostatecznie uzbierał tylko 83 touchdowny i 11,5 tys. jardów w karierze. Np. w tym roku nie załapali się Bruce i Holt, którzy uzbierali tych cyferek więcej (Holt miał odrobinę mniej tds), a do tego mieli mistrzostwo i dwa udziały w Super Bowl. Tak czy inaczej pozostaną highlightsy z catchami na potrójnym kryciu.

 

Zadziwiający jest niski poziom zainteresowania Super Bowl. Wszyscy liczyli na epickie starcie Brady vs Newton, a tu dupa i chyba nie daje się zbyt wielkich szans Denver. Żeby posiać nutkę niepewności to podzielę się ciekawostką, którą sobie dzisiaj uświadomiłem. Mianowicie w bieżącym stuleciu jeszcze nie zdarzyło się, aby MVP z RS-u zdobył w tym samym sezonie mistrzostwo. ;) Najbliżej oczywiście był Brady 3 lutego 2008 r. i nie muszę pisać jakie wydarzenia musiały mieć miejsce, żeby Pats nie zdobyli wtedy tytułu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy, raz szkoda Megatrona, niech te pseudo plotki o pojsciu do contendera sie sprawdza (Pats???).

Dwa Mike Martz, czyli zabojca QB z jego filozofia o niechronieniu QB niech zamknie gebe bo sie osmiesza. Zeby powiedziec ze Bruce i Holt bardzie zaslugujavna HoF niz TO, to zwykly skandal i zapatrzenie w bylych wlasnych graczy. Obu Owens wciaga na sniadanie i wypluwa jak chce. I tak wiem TO nigdy nie zdobyl SB, i mial problemy z QB, moze dlatego ze od kazdego z nich mial wieksze jaja i byl po prostu lepszym grajkiem? "He is my QB" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver, w sumie bardziej dlatego ze bede im kibicowal i Peytonowi zeby dopelnil kariere. Zeby wygrać musza pokazac swoja najlepsza obrone, wykorzystywać okazje w ofensywie i nie dac odjechac Panters na poczatku bo bedzie po meczu. No i najwazniejsze w koncu zagraja w bialych strojach, gdy w pomaranczowych przegrywali wszystkie SB :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carolina. Kikli end ol dołz bojs. Wiem, że ich obrona jest mocno poturbowana przez kontuzje, ale mimo wszystko stawiam, że wypadną dobrze jako formacja. Może naiwny jestem, ale stawiam, że Davis i Allen zagrają dobrze z połamanymi kośćmi, a Kuechly raz jeszcze pokaże, że jest najlepszym defensorem w lidze.

Po drugiej stronie też spodziewam się przewagi obrony nad atakiem, ale Cam i spółka ostatecznie ugrają nieco więcej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.