Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co najlepszy kicker ligi probowal zrobic ale nie wyszlo, Kilasa nie zobaczymy do sierpnia jak zaczniemy gadac o FF :)

Uczciwie trzeba przyznac, ze Pats zagrali slabe zawody, graty dla Broncos, labedzi spiew Paytona, i ostatni juz chyba SB wystep dla niego.

Najstarszy starting QB w historii NFL, fajnie, fajne ukoronowanie kariery.

Graty dla Paytona, szczegolnie po tym mega ciezkim dla niego sezonie, oskarzenia, kontuzja, bench, slaba forma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz w obronie zagrali Broncos. Tomuś był cały czas pod presją. Do tego dobre krycie secondary + brak running game Pats. Mecz bardziej jednostronny niż wskazuje na to wynik. 

 

W przyszłym sezonie każdy kolejny przeciwnik Pats powinien studiować ten mecz. A Pats mogą sobie pluć w brodę, że... nie wygrali ostatniego meczu w RS z Dolphins. U siebie byłoby im dużo łatwiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz w tym przeklętym miejscu był bardzo trudny. Denver niewiarygodnie wyłączyli podwojeniami Edelmana i cały quick-pass ofense Patriots, a dzięki temu jak domek z kart posypał się cały atak. Wyszły jak na dłoni makabryczne braki w linii ofensywnej i było bardzo, ale to bardzo ciężko. Mimo to mecz był jak najbarzdziej do wygrania. Zadecydował ostatecznie niecelny extra point Gostkowskiego, brak kopania FG w 4 kwarcie mimo dwóch dogodnych do tego sytuacji, błędy Amendoli na 4 próbach itd. Smutno.

Broncos nieustannie jadą na fuksie. Pytanie czy dojadą tak do mistrzostwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carson Palmer MVP I polowy :)

Zle wygladala ta kontuzja jednego z moich ulubiencow Thomasa Davisa, zajebisty grajek. Pokonal trzy zerwania acl w tym samym kolanie, jak wygraja bedzie mial 2 tyg by wrocic. Zlamane przedramie? Jakas gruba swinia Fells czy jak on sie zwie myslal, ze jest antylopa i chcial sobie wyskoczyc w powietrze, k jego mac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cholere Arizona jeszcze rzuca??? Kontuzji chca sie nabawic, badz co gorsza spowodowac przypadkowa kontuzje Panter? Zagrali jak dupy wolowe, jeden przypadkowy td nie zmieni obrazu tego meczu. Konczcie juz...

 

Edit:

@kilas a wiesz co mnie jara najbardziej, ze oba typy Skipa Pierdoly sie "sprawdzily" :) Juz sie nie moge doczekac glupich tlumaczen :)

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzisiaj znowu będzie to jego pi****lenie o tym jak "fenomalnie" gra Manning.

 

Ech, nie mogę odżałować. Szkoda naprawdę, bo ten mecz można było dwoma łatwymi zagraniami wygrać (krótkie FG w 4 kwarcie), a jednym (extra point) doprowadzić do dogrywki bez konieczności 2pc. :(

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzisiaj znowu będzie to jego pi****lenie o tym jak "fenomalnie" gra Manning.

 

Ech, nie mogę odżałować. Szkoda naprawdę, bo ten mecz można było dwoma łatwymi zagraniami wygrać (krótkie FG w 4 kwarcie), a jednym (extra point) doprowadzić do dogrywki bez konieczności 2pc. :(

 

Zgadzam się że EXPoint zawalił. Na mecz się spóźniłem i myślałem przy 7:6, że Pats mają dwa FG, ale potem skumałem że to nie tak. I oglądając cały mecz jak Patriots rzeźbili w gównie miałem w głowie że podwyższenie będzie kluczowe. Było. 

 

Marne pocieszenie że trafiłem z Palmerem. Co jak co ale szkoła QB Bengals do niczego dobrego w PO nie prowadzi (vide Dalton).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko. Chociaż mecz warty obejrzenia ze względu na to, jaki rozpierdol zrobili Panthers. Cam jest MVP tego sezonu, przy tym QB keepie do prawej gdzie zrobił TD rozwiałjuż moje wszelkie wątpliwości :> A difens Caroliny też coś pięknego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z faktem, iz do SB prawie 2 tygodnie, tu mozna sobie poczytac o "najlepszych" wolnych agentach do podpisania na nastepny sezon (oczywiscie ktos zostanie podpisany przez wlasny klub, ktos dostanie franchise taga ale zawsze mozna sobie pomarzyc kogo by sie widzialo w swojej ekipie):

https://www.profootballfocus.com/blog/2016/01/25/pro-20-highest-graded-unrestricted-free-agents-available/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z O-line do Seahawks, Lynch prawdopodobnie kończy karierę i jakaś kasa z tego powodu będzie w Seattle ale chcą jeszcze zatrzymać Irvina i Kearsa. Nie ma bata by za rok zabrakło ich w PO, gdy linia będzie lepsza to Russel także nie ma innej opcji, ciekawe czy Rawls po kontuzji będzie grał tak samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.