Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

W Houston trwa spotkanie właścicieli zespołów na temat powrotu ligi do NFL. W grę wchodzą trzy zespoły: Chargers, Rams i Raiders. Opcja Rams+Chargers wydaje się obecnie najbardziej prawdopodobna (Raiders w takiej sytuacji w najbliższych latach przenieśli by się zapewne do San Antonio) a opcja Chargers+Raiders jest drugą najprawdopodobniejszą opcją (właściciel Chargers woli współdzielić stadion po równo z Raiders niż być mniejszościowym udziałowcem stadionu dzielonego z Rams)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/insidetheNFL/videos/10153515103339495/?theater

 

Trochę śmieszna reakcja, ale ogólnie szkoda go.

No może, ale widać, że fest mu zależy i jak dla niego to jest smutne, dałby sobie dupę ogolić na środku stadionu by nie było tej straty :grin: Szkoda mi się go zrobiło, ale koledzy z defensywy tez nie pomogli :D

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą przez tego fumble'a i popisy kolegów z defensywy Denver jak zwykle szczęście dopisuje. Zamiast robić w portki przed Chiefs (w poprzednim meczu w Kolorado Chiefs wygrali 29-13, z czego wszystkie punkty dla Broncos padły w 4 kwarcie, kiedy mecz już był rozstrzygnięty) trafiają na Steelers bez Bella, Deangelo i Benka (ten ostatni nawet jeśli zostanie wystawiony to raczej z zerwanymi wiązadłami w barku wiele nie ugra. No cóż, rok temu też mieli szczęście w divisional (trafili na Colts, a Pats na Ravens) i nic im to nie dało, więc mimo wszystko nie można przesądzać rozstrzygnięcia meczu Broncos-Steelers.


P.S. Jeśli Burfict dostał 3 mecze kary to nie wiem jakim cudem możemy oglądać Shaziera w ten weekend po tym co zrobił z Bernardem.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica między tym co robi Burfict, a tym co zrobił Shazier - też nie wszedł czysto ale nie wyglądało to na zagranie z premedytacja... a Burfict nie wiem po co wlatywał w Browna.. no i jest znany z takich zagrań. Może ta 3 meczowa kara coś zmieni. Kily nie becz, że Broncos dostają łatwiejszego przeciwnika niż New England Patriots :P Ja liczę na cud w Północnej Karolinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widzialem zeby ktos tak zdemelowal Skipa pi****le na argumenty jak to zrobil dzisiaj Ryan Clark. Zniszczyl go, przezul i wyplul. Ta menda spoleczna mial czelnosc bronic Adama Jonesa, ktory twierdzil ze Antonio fejkowal kontuzje.

Jakim trzeba byc debilem by w ogole takie teorie wysnuwac.

A do Marshalla z Jets (Kily pozdro) ten stracil u mnie duzo szacunku. I pomyslec, ze rok temu jak mu zebra polamali i lezal w "moim szpitalu" to mnie dziewczyny-wspolpracowniczki nie chcialy puscic bym polazl zrobic mu przeswietlenie klaty bo chcialem zapytac czy idzie w offsezonie do Niners, moze i dobrze... W kazdym badz razie to on przeprowadzal z Pacmanem wywiad (on robi jakies tam radio raz w tyg czy cos w tym stylu). Bedac zawodnikiem z tej samem pozycji jak Brown, i wiedzac co robia z czlowiekiem hity w glowe, jeszcze tak brutalne, nic powiedzial, tylko sie rechotal jak glupek jak Pacman pierdolil ze przeprosi jak Anotonio nie zagra w ten weekend. A co ma k... piernik do wiatraka? Nie raz gracz po wstrzasie mozgu w jeden weekend wracal do grania w nastepnym.

Banda polglowkow, ci k**** sportowcy to jednak w sporej mierze debile.

Ciekawe co by Skipus piepszyl gdyby to Edelman badz Bryant dostali tego hita, czyli grajkowie z jego ulubionych ekip. Chyba kazdy zna odpowiedz. Jak Skip plakal gdy Wes Welker dostal strzal od Taliba to sie juz nie pamieta, piepszony hipokryta. 

Nie pamieta sie jak wychwalal tego Smitha-geja ktory sie przyznal jeszcze na uniwerku ze lubi facetow, a mendzisko nie pamieta jak w jednej ze swoich trzech ksiazek o Cowboys "oficjalnie" i "publicznie" oskarzal Troya Aikmena o bycie gejem, dwulicowa menda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiedziałem o tej książce i węszeniu homosiostwa u Aikmana, ale tak przypuszczałem, że skoro tak wiekowy koleś jak Skip jest teraz taki pro-gejowski to najwyraźniej lubi płynąć z aktualnymi trendami i przed laty zapewne miał zupełnie inne podejście. Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń.

Natomiast mnie rozwalił Stephen A., który stwierdził, że nie wierzy, iż Blair Walsh wciąż ma robotę (https://www.facebook.com/stephena/posts/534411486728779). Idąc tym tokiem rozumowania to roboty absolutnie nie powinien mieć Jeremy Hill, a w przeszłości i bardziej rozpoznawalni gracze, z Tonym "holds" Romo na czele. Stiwen byłby najwyraźniej "wybitnym" GMem.

 

@Cisza: można i inne różnice znaleźć pomiędzy tymi zagraniami. Po prostu nie uważam, aby sensownym było zawieszanie Burficta na aż 3 mecze przy jednoczesnym pozostawieniu Shaziera bez jakiejkolwiek kary (tam nawet w trakcie meczu nie było flagi...). Gdyby Shazier dostał 1 mecz zawieszenia (3x mniejsza kara od Burficta) to nie widziałbym problemu.

 

P.S. Rex postawił na znane (sobie i publiczności) postacie jako wsparcie po stronie defensywy: najpierw na swojego brata, teraz na Eda Reeda.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście niemożliwe, bo Kopernik dostał za dużo gwarantowanych baniek, ale rozwalił mnie ten tweet totalnie: :D

https://twitter.com/JoeBanner13/status/687735755024642048

 

Swoją drogą zgarnąć 126-milionowy kontrakt z w połowie gwarantowaną kasą i zostać rezerwowym to naprawdę ciekawy przypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiedziałem o tej książce i węszeniu homosiostwa u Aikmana, ale tak przypuszczałem, że skoro tak wiekowy koleś jak Skip jest teraz taki pro-gejowski to najwyraźniej lubi płynąć z aktualnymi trendami i przed laty zapewne miał zupełnie inne podejście. Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń.

Natomiast mnie rozwalił Stephen A., który stwierdził, że nie wierzy, iż Blair Walsh wciąż ma robotę (https://www.facebook.com/stephena/posts/534411486728779). Idąc tym tokiem rozumowania to roboty absolutnie nie powinien mieć Jeremy Hill, a w przeszłości i bardziej rozpoznawalni gracze, z Tonym "holds" Romo na czele. Stiwen byłby najwyraźniej "wybitnym" GMem.

 

@Cisza: można i inne różnice znaleźć pomiędzy tymi zagraniami. Po prostu nie uważam, aby sensownym było zawieszanie Burficta na aż 3 mecze przy jednoczesnym pozostawieniu Shaziera bez jakiejkolwiek kary (tam nawet w trakcie meczu nie było flagi...). Gdyby Shazier dostał 1 mecz zawieszenia (3x mniejsza kara od Burficta) to nie widziałbym problemu.

 

P.S. Rex postawił na znane (sobie i publiczności) postacie jako wsparcie po stronie defensywy: najpierw na swojego brata, teraz na Eda Reeda.

No może i trzy mecze to trochę za dużo ale zobacz sobie jak wszedł w Maxa Wiliamsma, który był bez piłki :D Jest dobry ale jest i czasem zbyt agresywny, może nie agresywny źle to określiłem bo agresywność w grze jak najbardziej potrzebna, ale złośliwy - te kolano w Big Bena przykładowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie teraz szukac szczegolow, ale Kilas Kaepernick ma genielnie dla Niners skonstruowany kontrakt. Wywala go to teraz, cap hit jest pare baniek, wywala go bodajze 1 czerwca czyli na odwrot niz zazwyczaj, i do tego po drafcie gdzie moga sobie wziac kogos z 7 (choc prospecty sa srednie) i cap hit jest jeszcze mniejszy.

To nie jest kontrakt w stylu Cutlera, czy Flacco czy Romo gdzie ich cap hit jest przeogromny gdyby ich ekipy chcialy sie ich nagle pozbyc.

 

Namieszalem ale tu masz szczegoly:

http://espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/15320/how-much-will-it-cost-the-49ers-cut-to-colin-kaepernick-at-seasons-end

Wciaz wyglada to rewelacyjnie jak na tak "wielki" kontrakt.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.49ers.com/video/videos/49ers-vs-Packers-Full-Highlights/35d0e6f8-9860-4404-9838-f4a193227b2b Przeżyjmy to jeszcze raz (do tej pory nie wiem jak ludzie mogli tam grać na krótko).

 

Pojebałem, chodziło mi o ten mecz: http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000125589/GameDay-Packers-vs-49ers-highlights

Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kap zerznal ich jak milo, notabene bodajze 3 razy pokonal Rodgersa w tamtym okresie, przez 3 lata mega paka, ktorej niestety nie udalo sie zdobyc SB z takich czy innych powodow, zawsze czegos zabraklo. Ale sklad i difens byl zajebisty.

Kap wygladal wtedy nie z tej ziemi, Wilson mogl mu wtedy wiazac buty, jak to sie szybko zmienilo...

 

Edit:

Brown nie zagra :(

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.