Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

A on chyba rookie jest nie? Kurcze ciesze się z WINu dla Seahawks(ale grali tak kiepsko, czy Vikings dobrze bronili - chyba to i to), tak jak mówię, cieszy mnie win ale szkoda mi Walsha, zdobyć 9 pkt  potem takie coś. No ale to jest sport i to jest jego zawód. No to teraz w Carolinie trzeba namieszać :grin:


Teraz kciuki za Skins :D

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A on chyba rookie jest nie? Kurcze ciesze się z WINu dla Seahawks(ale grali tak kiepsko, czy Vikings dobrze bronili - chyba to i to), tak jak mówię, cieszy mnie win ale szkoda mi Walsha, zdobyć 9 pkt  potem takie coś. No ale to jest sport i to jest jego zawód. No to teraz w Carolinie trzeba namieszać :grin:

Teraz kciuki za Skins :grin:

 

Ani Walsh ani Locke nie jest rookasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie zna tego bloga o NFL to polecam : http://nflblog.pl Dla interesujących się NFL pozycja obowiązkowa.

 

Kopalnia wiedzy, autor daje z siebie masę wysiłku i dzieli sie sporą wiedzą na temat NFL. Do tego pisze w bardzo fajnym bezstronniczym stylu, aczkolwiek chyba wiem komu kibicuje. Niedawno pojawiło się podsumowanie 1 dnia Wild Card.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins jak tak teraz slucham jego wywiadu, pokazuja go w jakims rzechu jego rodzicow, to taki jeden z niewielu "normalnych" w nfl. Nie rzuca sie w oczy, nie ma zony czy dziewczyny modelki, aktorki, nie zeby to bylo cos zlego. Taki chlopak z sasiedztwa, ktory zaraz dostanie mnostwo pieniedzy za to jak zagral w II polowie sezonu. Nawet jesli gral przeciwko srednim rywalom, w slabej dywizji, ja tam takim ludziom kibicuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ten caly Walsh musi isc do szatni, i spojrzec 52 innym grajkom w oczy, nie mowiac o trenerach, dziennikarzach, calym staffie, wyjsc biedak do sklepu nie bedzie mogl.

On zdobył 9 punktów, reszta zespołu zero ;)

 

 

Walsha bardziej żal niż Hoyera wczoraj.

 

Ale holder tez zjebal czy się mylę? Ktoś bardziej ogarnięty napisze?

Ustawił piłkę wiązaniami po stronie kopnięcia (laces in) a to może wpłynąć na kierunek dlatego zasadą jest ustawienie piłki tak by wiązania były po drugiej stronie (laces out) i kicker kopnął "czystą" skóre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myslisz, ze ludzie bedzie pamietac ze zdobyl te 9 a nie zdobyl 3pkt?

Ludzie z zespołu tak, kibice jak to kibice, primo z zasady twarzą w twarz nie są tak wyszczekani, poza tym gość pewnie nie spędza offseasonu w Minnesocie

 

 

Według mnie "sznurówki" nie miały tutaj nic do rzeczy. Wcześniej też miał laces in i trafił. Walsh po prostu spalił się.

 

Miały tyle, że były ustawione nieprawidłowo. Trudniejszy kick ustawiony nieprawidłowo mu wyszedł, teoretycznie łatwiejszy nie. Nie mówię, że wszyscy są winni tylko nie on ale nie można powiedzieć też, że to on przegrał im mecz.

 

Jak Green Bay wygrają to mamy pierwszy wildcard weekend z samymi zwycięstwami na wyjeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie Rodgers bawi z ta obrona jak oni robia te pozne zmiany :)

Swoja droga ciekawy offsezon sie szykuje w GB, beda zmiany w OL i/badz RB bo gruby wyglada grubiej z tyg na tydzien.

Potrzeba wzmocnien na pozycji WR, pamietajmy ze Nelson wraca po ciezkiej kontuzji w wieku 31 lat, a bazowal strasznie na szybkosci. Cobb nad ktorym tylu pialo, ze wzial "discount" byle tylko xostac w GB wyglada na przeplaconego, przynajmniej jako jedynka.

I zeby nie bylo, ja tez pialem na Cobbem, ze wzial mniej niz mogl na rynku FA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.