Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ja mam wrazenie ze pats celowo oddali mecz, żeby wyeliminować steelers (utrudnic na Maksa) z PO ?

 

Najpierw biorą knee na 30+ sekund, potem niby zamieszanie z moneta i przez przypadek biorą def i następuje Drive 3/3 td bez jakiejkolwiek obrony. Biorąc pod uwagę, że nie sa wzorem fair Play jakoś ciężko mi uwierzyć w taki przebieg zdarzeń :smile:

Też mi przyszło to do głowy. Dodam, że na etapie tego kolanka wiedzieli już co wydarzyło się w Baltimore.

Swoją drogą Ravens to są ziomki z charakterem. Bez najlepszego QB, najlepszego RB, najlepszego WR, najlepszego defensora itd. pokonali Steelers po raz 4 z rzędu w meczu o taką stawkę dla tych ostatnich. Benek na sam widok Ravensów ma pełno w gaciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Tomus na widok Ravens w PO przez pare lat.

Drugi Harba jest bardzo dobrym coachem, problem ze ma pizde za QB ktory jakims dziwnym trafem pokonal Paytona w Denver, do dzisiaj nie wiem jak Broncos przegrali ten mecz.

Tak patrze na liste >100mln QB w tej lidze i leje ze smiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny trener może nie bedzie mial takiej wladzy jak Chip i Howie Roseman bedzie decydowal o personelu druzyny jako GM jak to bylo przed laty. DeMarco raczej zostanie ciekawe co z Sammym ,razem z nowym HC przydaloby sie poprawic marne OLine i secondary. Mam nadzieje ze chociaz w ostatnim meczu pokaza sie z dobrej strony i nie beda uzywac up tempo offense :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tenyardtorrents.com

 

https://pl.wiktionary.org/wiki/ten_si%C4%99_%C5%9Bmieje,_kto_si%C4%99_%C5%9Bmieje_ostatni

a Pizdpatrick nieźle się obsrał w 4 kwarcie

he k****? wybrali kick tydzień temu bo tak chcieli, ja ich podziwiam za grę ale po tych niskim ciśnieniu wszędzie widzę sztuczki. Czy się obsrał? to ja nie wiem... 2 int zdupczył ale pierwszy to po prostu dobry def liniowy Bills.

 

Teraz ciekawy mecz Cardinals Seahawks, Seahawks będa mieli cholernie cieżko, ich secondary bez Kama gra ciulato, Shead, Lane, McRay cieniują przeciwko dobrym QB, a Palmer w gazie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pats po prostu wiedzą kiedy rozstrzygają się losy mistrzostwa i dlatego teraz grają w dziwny sposób (dzisiaj np. przez 3 kwarty grali wyłącznie na RB). Połączenie ćwiczenia poszczególnych wariantów z kombinowaniem co będzie bardziej opłacalne w PO. Spadek na 2 miejsce w konferencji (przy zwycięstwie Denver) może nie być taka szkodliwa. W kontekście Steelers oznacza to, że nie trafią na nich wcześniej niż w finale konferencji, a jeśli wtedy to nastąpi, to będą mieli HFA przez całą PO w konferencji.

 

A co do Fitza przy pierwszym int, to przede wszystkim mógł grać zachowawczo. Miał lajtowy FG range, FG ich ustawiał w tamtym momencie i jego brak ostatecznie pociągnął za sobą dalsze problemy. Poza tym jak ktoś rzuca trzy picki w ostatniej kwarcie to z reguły oceniam jego występ jako pizdowaty. ;)

 

Seahawks mocno zaczęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to, że Seahawks pomimo braku Lyncha, teraz jeszcze Rawlsa, który zapowiada się dobrze, mając Jacksona, Michaela, dalej kontynuują grę biegową. Wilson lepiej gra z Helfetem i Willsonem(jak w zeszłym sezonie) niż z J.Grahamem. No i jest INT. Lane. - tylko nie wiadomo czy tam flagi nie będzie przy kontakcie Fitza z Thomasem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver nr 1 czy nr 5 w AFC? Oto jest pytanie :tongue:

sprawiedliwie byłoby nr 5, ale bardziej prawdopodobne wydaje się nr 1

Dlaczego sprawiedliwie byłoby nr 5? Kupon wszedł za małą kasę grane, bardziej do zabawy. Szkoda tylko, że nie dodałem zakładów na Steelers, Chiefs oraz Bengals - do ostatnich miałem największe obawy

 

Seahawks zagrali elegancko, teraz czekać na powrót Okunga, Kama no i Lyncha ;) - martwi tylko kontuzja J.Leana, bez niego gra w ostatnim SB wyglądała całkiem inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sprawiedliwie byłoby nr 5?

Bo grali w tym sezonie gorzej od Pats, Bengals, Chiefs i Steelers, ale szczęsliwie wskoczyli na 1 seed, na który nie zasłużyli.

 

W sobotę czekają nas mecze Chiefs@Texans (22.35) i Steelers@Bengals (2.15), zaś w niedzielę Seahawks@Vikings (19.05) i Packers@Redskins (22.40). Gdyby mecze Broncos-Chargers i Packers-Vikings skończyły się inaczej, to mielibyśmy dużo lepsze zestawienie w wild card, ale może będą jakieś niespodzianki. ;) W każdym razie na moje oko w każdym starciu widać dość wyraźnie faworyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy tu moze pyknac kazdego, i w cale bym sie nie zdziwil jak sie skoncza te div rounds zupelnie inaczej niz "wiekszosc" przewiduje.

Sorry Kilas ale w NFL za zaslugi to sie idzie do HoF a nie dostaje 1st round bye i 1wszy seed, Pats graja takie gowno w tej chwili, ze niech sie ciesza ze sobie wyrobili przewage w pierwszej czesci sezonu. To ma byc postrach rywali, 4 z 6 ostatnich spotkan plecy? Za duzo kontuzji, za duzo wymyslow Billa, ile on razy kazal biegac zardzewialemu Jacksonowi w I polowce? Ile podan mial TB, chore filmy, ale podobno w tym wszystkim jest metoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New England w Miami to była kpina. Nie szło tego oglądać. Pats są przetrzebieni kontuzjami, mieli gwarantowane PO, to po co męczyli Brady'ego i udawali że grali (tylko 5 razy podawali w 1 połowie)?, mógł zostać w Bostonie. Ciekawy jestem co Patriots zagrają po 2 tyg przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danp, naprawdę nie ma co jakichkolwiek wniosków wyciągać z dziwnych numerów Patriots pod koniec RS. Za 2 tygodnie ich gra będzie wykonała zupełnie inaczej. Czas pokaże na ile będą w tym skuteczni, ale trzeba brać pod uwagę pod uwagę powrót z kontuzji różnych grajków z Edelmanem na czele. Martwi jednak trochę high sprain Brady'ego, bo to prawdopodobnie oznacza konieczność zapewnienia mu dobrego protection, o co nie będzie łatwo.

A Broncos to po prostu fuksiarze, którzy wyciągnęli miejsce w RS wysoko ponad poziom sportowy z całego sezonu. I w sumie gra na własnym, trudnym terenie to jedyne co ich ratuje i sprawia, że traktuję ich poważnie w PO. Gdyby przegrali z Chargers i spadli na 5 miejsce to nie mieliby już czego szukać IMO.


Natomiast co do 1 rundy to zgadzam się, że każdy może wygrać z każdym. W sumie im dłużej nad tym myślę, tym bardziej spodziewam się jakichś niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie sie dzisiaj sluchalo smitha i skipa pierdolacych glupoty jak to czarni coachowie sa pokrzywdzeni w nfl bo lovie smith wlasnie wylecial z bucks po dwoch fatalnych sezonach. Ameryka bedzie miala problem, o przepraszam juz ma ten problem, ale to temat na inna dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.