Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Baptizia napisał:

A może po prostu zje***y charakterek? Kto chce mieć divę na pozycji qb? 

Patriots, Panthers czyt kazdy kto mial na qb Newtona;)

Nie ogarniam Steelers i Trubiskyego jako qb jakos w niego nie wierze ale zobaczymy, no i najwieksyz bol dupy z JuJu polazl do Kansas, chociaz mu sie nie dziwie mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...

Co sie dzieje w NYC? Giants i Jets na fali jak nigdy. Ktos ogladal ich meczy aby cos wiecej skomentowac?

Bengalsi strasznie sie mecza. Dzis prawie przegrali z Saints ale swietna koncowka, Burrow+Chase i jest w koncu zwyciestwo przy bliskim wyniku. Ich wszystkie dotychczasowe przegrane byly 3punktowe. Licze ze w koncu wrzuca wyzszy bieg i zaczna budowac przewage nad Ravens w dywizji (ktorzy swoja droga tez maja duzo pecha, przegrywaja minimalnie).

Pats w kratke. Caly czas dobra defensywa  (Judon + Jones rookies!) plus zgrywajaca sie ofensywa prowadzona przez rookiego Zappe. Przy odrobinie szczescia moglo byc 4-2 (mecz z Packers) ale i tak jest duzo czasu aby powalczyc o wild card.

Pacers na duzy minus, dzis Brady przegral ze Steelers. Mam poczucie ze ten sezon bedzie dla niego bardzo ciezki ze wzgledu na sprawy personalne. Szkoda jednak ze nie skonczyl na mistrzostwie.

Wszyscy czekaja na mecz nad mecze - Chiefs vs Bills. To powinna byc uczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Packera gra fatalnie a drużyny z NY wreszcie zaczęły grać w miarę solidnie i to wystarczy. Na razie dziwny ten sezon Bills ponad wszystkimi mimo głupiej porażki z Miami. Wiadomo że do lutego jeszcze dużo czasu ale mamy dzisiaj przedsmak decydującej walki w play-off. Dla mnie jedna z tych dwóch drużyn zdobędzie tytul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Packers przegrali z Lions ale beka, juz chyba po sezonie. Brady wczoraj late run i wygrana bo chyba by go roznioslo gdyby znow przegrali, ale tez kiepsko to widze, nie ma do kogo grac chlop. Niespodzianka tez to przegrana Bills chociaz akurat obstawialem Jets, bo sa czarnym koniem sezonu, zobaczymy kiedy to zgasnie.

Ja w tym sezonie trzymam kciuki za Seahawks, swietnie sie patrzy na Geno i ich rookieg Walkera, fajnie sie to oglada jak nie ma gwiazdeczek (moze procz Metcalfa) a jest team core.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Sezon ciekawy a drużyny starszych zawodników jak Green Bay, Tampa Bay czy Rams mocno dołują. Dalej jednak uważam, że do lutego droga daleka. Standardowo 7-10 ekip ma realne szanse. Jak dla mnie nie w kolejności tier 1  Bills, Chieffs, Philly,    Tier 2 Dallas, Seattle, Ravens, San Fransisco, Minesota, Bengals.

Teoretycznie najlepiej wyglądali Bills ale mam wrażenie, ze Allen mecze na styku za często przegrywa a w styczniu takich meczów może miec z 2-3. Chieffs sa słabsi niż przed rokiem bo jednak odejściem Hilla sie osłabili. Philly bedzie miało fajny regular ale na SB mi nie pasuja. Wszystko wskazuje, zę może ktoś z drugiego szeregu więc Seattle i San Fransisco sa ciekawą opcją.

Jets sa fajna historia ale nie wrózę im nic wiecej niż 1 runda (chyba że pozyskaja rozgrywajacego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ravens maja duze szanse w tym roku. Maja dostc latwy terminarz i dla mnie pozostaja faworytem do wygrania AFC. Z NFC 49rs wydaja sie sensowna opcja.

Moje druzyny w kratke - Benglas maja 5-4 ale w przeciwienstwie do Ravens terminarz maja jeden z trudniejszych plus dosyc sporo kontuzji. Brak Jamarra byl strasznie widoczny tydz temu z Browns. Pozostaje walka o wild card.

 W podobnej sytuacji sa Pats. Dywizji nie wygraja ale swietna defensywa pozwala myslec o walke w post season. Judon gra rewelacyjnie i zdecydowanie lideruje druzynie bez gwiazd. Mac Jones traci swoja pozycje i jest duzo glosow na miescie ze druzyna powinna zainwestowac w rozwoj Bailey’ego Zappe. 

Fajny sezon, wiele meczow pokazuje jak w tej lidze ciezko o zwyciestwa.

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bostonian napisał:


Fajny sezon, wiele meczow pokazuje jak w tej lidze ciezko o zwyciestwa.

Dokładnie tak, podoba mi sie jakby taki sezon dziady kontra bunch underdogow, szkoda mi troche Fieldsa, ze przegrali z Miami, chlop sie tam dwoił i troił. Pats maja u mnie szacun za obrone i podobnie jak Seahawks kolektyw i granie fajne bez gwiazd. Licze, że moze jeszcze Saints odpala, Giants z zdrowym Barkleyem moze. Z moich ekip Seahawks, 49niners, Bills daja rade ale na Steelers nie idzie patrzec, chyba pierwszy loosing season Tomlina. Co do Eagles to tez lubie ten zespol ale mysle, ze szybko sie to skonczy w playoffs. 2 runda max. Czyzby to mial byc czas Lamara Jacksona? Kazdy byle nie Mahomo;p i Rodgers. Najbardziej (procz Seahawksa i Bills) cieszylbym sie z wygranej Bellichicka i Pats, znow by byla dyskusja, kto byl wiekszy coach czy qb Brady. Swoja droga, ten drugi ma ostatnio niezla presje w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka meczu Bills Vikings to coś nieprawdopodobnego ale znowu to o czym pisałem czyli brak zamykania meczów na styku przez Allena. Niesamowity mecz

 

Chociaż jeszcze 30 sekund więc nigdy nie wiadomo

 

Edit:czegoś takiego chyba nigdy nie było, myślałem że ten mecz się skończył Ju z 3 razy

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny mecz. Mozna obejrzec na youtubie ostatnie 2 minuty i czesc dogrywki - film trwa jedynie… 40 minut :)

Zupelnie nie sledze Vikings i nie mialem respektu dla ich rekordu. Ten mecz pokazal ze moga byc grozni w PO. Niesamowitem rzeczy potrafi wyczyniac Justin Jefferson. A dla Bills akurat takie porazki moga byc bardzo cenne - to jest regular gdzie warto popelnic kilka bledow aby pozniej w PO w tym waznym momencie podjac wlasciwe decyzje.

Ravens bedac w bye week zrownuja sie bilansem z Bills i caly czas pozostaja dla mnie faworytem na wygranie AFC.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, agresywnychomik napisał:

Chargers being Chargers

Przykre to w sumie, bo mamy istną powtórkę z rozrywki… Jaguars sprawili ogromną niespodziankę.

Moi Seahawks awansowali rzutem na taśmę do Playoffs co biorąc pod uwagę ogromne zmiany w rotacji było dużym sukcesem i nikt im tego przed rozpoczęciem sezonu nie wróżył.

Dali z siebie wszystko ale 49ers wyraźnie lepsi.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz Cowboys vs Buccaneers rozpoczął się od bardzo ambitnej obrony po obu stronach. Niestety nie trwało do zbyt długo i jeszcze w 1Q to pękło i futboliści z Dallas zaczęli punktować. Prescott jest niesamowity i przyzwyczaił nas do genialnych akcji ofensywnych. Odkąd tylko zaczęli punktować wyglądało tak jakby kontrolowali mecz. Problemem był kicker - Maher który przy pierwszych 4 TD nie trafił Extra Point a więc Dallas byli już 4 (w sumie darmowe) punkty w plecy. Na szcęście przy piątym TD Maher w końcu trafił Extra Point... :D

Tampa nie mogła zrobić dosłownie nic... Dallas w 2Q zdobyli genialne Interception w swojej strefie punktowej. Smutno się na to patrzy ale Tom Brady z Florydy to nie ten sam, wspaniały Tom Brady którego znamy z Patriots. Szkoda.

Po pierwszej połowie sytuacja wyglądała już na mocno ustawioną - Dallas z 3 TD i finalnie 18:0 dla gości. Mecz był zdominowany przez Dallas i fajnie, że Tampa walczyła do samego końca. :) 

A tu jeden z "pięknych popisów" Mahera... :D Skuteczność Extra Point 1/5... Na tym etapie, w Playoffs to niedopuszczalne.

Pod koniec 4Q poważnej kontuzji doznał WR Bucs - Russell Gage który został w trybie pilnym zabrany do szpitala z wstrząśnieniem mózgu i podejrzeniem urazu szyi. Niezbyt fajna końcówka sezonu... Oby to nic poważnego.

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.