Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kołczu33 napisał:

Widziałem jakieś statystki, które podawał Kazula, że któreś mecze w niedziele cieszył większym zainteresowaniem niż derby zagłębia Rury. :) Wiadomo Schalke ostatnio słabo ale i tak fajnie :)

Zauważyłeś może kiedy ten trend się pojawił? Ciekawi mnie to czy jest szansa na pojawienie się boomu na NFL na naszym podwórku @Pablo81

Patrz NFL Europe, tam wiecej niz polowa druzyn byla z Niemiec

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy też, że całe playoffy plus kilka meczów w sezonie można obejrzeć w ProSieben, które jeśli się nie mylę jest ogólnodostępną stacją w Niemczech. To tak jakby u nas je pokazywali na Polsacie albo TVN-ie.
Pamiętam też jak NFL na początku wieku na DSF oglądałem (gdzie w przerwach reklamy sex telefonów były).

Podejrzewam iż sukces footballu amerykańskiego w Niemczech może wynikać z usańskich baz wojskowych jakie tam były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tym co zostalo napisane na temat popularnosci NFL u sasiadow. Wyglada na to ze w przypadku tylko jednego meczu jednak o bilety moze byc jeszcze trudniej niz na Londyn. BTW dawno temu wydawalo mi sie ze Big Ben ma jakies blizsze koneksje ale urodzil sie jednak w USA.

Mamy oficjalnie kolejna nagrode dla Joe, kilka dni temu dostal NVP of NVPs od Nickelodeona;)

F3CEE037-D769-4155-A10B-7F864E4709B8.jpeg

i pozostale nagrody:

MVP: Aaron Rodgers
OPOY: Cooper Kupp
DPOY: TJ Watt
OROY: Ja'Marr Chase
DROY: Micah Parsons
CPOY: Joe Burrow
COTY: Marc Vrabel

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Kołczu33 napisał:

Widziałem jakieś statystki, które podawał Kazula, że któreś mecze w niedziele cieszył większym zainteresowaniem niż derby zagłębia Rury. :) Wiadomo Schalke ostatnio słabo ale i tak fajnie :)

Zauważyłeś może kiedy ten trend się pojawił? Ciekawi mnie to czy jest szansa na pojawienie się boomu na NFL na naszym podwórku @Pablo81

Mieszkam od 5 lat i zawsze było duże zainteresowanie NFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrala druzyna lepsza.
To jest wrecz cud ze Bengals z tak slaba linia OL mieli szanse wygrac SB do wlasciwie ostatniej minuty.

Zabraklo tez skutecznosci w Red Zone - na poczatku po swietnym zagraniu do Chasea i w 3q po interception. 
Dziwne gwizdki chyba na remis - Higgins faulowal przy swoim TD a Logan Wilson absolutnie nie zasluzyl na holding call na samym koncu. Mysle ze z okolic 7-10 yarda Bengalsi by sie wybronili ale z 1 yarda to juz bylo za blisko. 

Piekny sezon to byl a kolejny bedzie extremalnie ciezki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym, że Rams zasłużyli na wygrana. Szkoda tej kary Wilsona bo uważam, że było czysto a byłaby niezła drama z 4 próba. No i ten sack Donalda pieczetujacy zwycięstwo choć fajna historia to szkoda ze kończący mecz minute przed końcem gry.

Tak czy inaczej gratki dla Rams a Bengals jakieś transfery do OL i będzie potwór na kilka najbliższych lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Combine ruszył pełną parą - na NFL Network wszystko live. 

Ktos się podejmie typowania top5 na draft? 

Ja postaram się wysłać swoją piątkę w poniedziałek, jak nie będę miał dużo roboty - a nie zanosi się :)

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell Wilson w Broncos, Rodgers przedłużył z Packers za $200mln/4lata a Wentz powędrował do Commanders i od razu szanse Waszyngtonu u buków na zdobycie Super Bowl drastycznie zmalały (nie żeby były jakieś duże przed wymianą).

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo zmian. Browns jednak podpisali Watsona za jakies kosmiczne gwarantowane pieniadze.

Duzo pozytywow w obozie Bengals. Zostali podpisani nowi ochroniarze dla Joego B.: C Ted Karras z Pats, G Alex Cappa z Bucks i OT La’el Collins z Dallas. Z perspektywy Cinci szkoda powrotu Bradyego bo bliscy przejscia z Tampy byli tez Ryan Jensen i Gronk.

Bengals maja 2 lub 3 najtrudniejszy kalendarz w przyszlym sezonie wiec to sa absolutnie wlasciwie ruchy by sprobowac ponownie wygrac AFC North.

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.