Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, TripylDabyl napisał:

Wie ktoś może gdzie można obejrzeć mecz Chiefs - Bengals?

Jak masz w telewizji prosieben to tam lecą całe play-offy. Jak nie to https://reddit.nflbite.com/

Co do Brady'ego to można się było troszkę tego spodziewać. Z Rodgersem też sprawa niejasna co zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście trzymam kciuki za Bengals - mega zaskoczenie i naprawdę z przyjemnością zobaczyłbym ich w finale. Dwukrotnie grali w Super Bowl i oba przegrali więc jak to się mówi - do trzech razy sztuka! :D

Jesli jednak Chiefs wylądują w finale to z racji mojego upodobania do Seahawks mam nadzieję, że rozprawią się zarówno z Rams jak i 49ers! :)

Także… Go Bengals!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Bengals!!! Co za mecz, co za emocje! Brawo, brawo, brawo!

Niesamowity comeback i niesamowity zwrot akcji! Po tylu latach Cincinnati 3 raz w historii zagrają w Super Bowl i może tym razem uda im się po raz pierwszy zdobyć tytuł! :) Trzymam mocno kciuki!

Nie mogę się doczekać SB :D 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie. Albo Bengals beda mieli szanse na rewanz na 49s albo dojdzie do powtorki pierwszego meczu NFL ktory widzialem na zywo (Bengals—Rams w Londynie 2-3 lata temu).

Chiefs zaczeli koncertowo ale te odpuszczone/zaryzykowane 3 pkty tuz przed koncem Q2 sie zemscily. Chyba za latwo im szlo na poczatku i stracili koncentracje. Pozniej Defensywa Cinci pokazala swoja sile. Fajnie, wielkie emocje i wielkie playoffy dla druzyny ktora miala prognozowane 5 winow w sezonie. Who dey!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bostonian napisał:

Chiefs zaczeli koncertowo ale te odpuszczone/zaryzykowane 3 pkty tuz przed koncem Q2 sie zemscily

O tym zapomniałem, może dlatego, że Mahomes jeszcze grał coś w 1poł, ale to była dziwna decyzja, Patrick też się pogubił wtedy, próbował nawet wziąć czas, którego już Chiefs nie mieli. Mogli to bezpiecznie kopnąć i mieć 3pkt więcej, które koniec końców dałyby im wygraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rams, a wiec chociaz z jedna druzyna trafilem jesli chodzi o sklad SB. 
Szkoda SF, dlugo wydawalo sie ze to bedzie ich mecz. Strasznego kaca bedzie mial ten obronca co mial ta dluga niechlujna pilke od Stafforda w rekach, zupelnie uncontested ale jednak sie wyslizgnela…

Rams zagraja u siebie ale Bengals i Joe B pokzali juz ze wszystko sie moze zdarzyc. Mamy wielkiego faworyta ale licze na pierwsze SB w Cinnci.

BTW - przyszly sezon bedzie ciezki dla Bengalsow - nikt nie bedzie juz patrzyl na nich jak na druzyne pokroju Jets czy Lions i maja do tego tez strasznie ciezki kalendarz.

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Baptizia napisał:
 

czyli Kevin sam w domu nie żartował jak mówił, że idą po wszystko 😎

Myślałem, że tylko mi on przypomina Kevina. :D 

Bedzie ciezko to wygrać, ale go Bengals. Chociaż za te wszystkie lata w shithole jakim jest Detroit to i temu Staffordowi tez by sie nalezal tytuł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wujek Wójcik napisał:

Myślałem, że tylko mi on przypomina Kevina. :D 

Bedzie ciezko to wygrać, ale go Bengals. Chociaż za te wszystkie lata w shithole jakim jest Detroit to i temu Staffordowi tez by sie nalezal tytuł. 

moj syn jaki oburzony, jak powiedzialem ze chyba trzeba Bengals trzeba supportowac -> "to jest zadupiaste Kentucky a nie OHIO!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, memento1984 napisał:

moj syn jaki oburzony, jak powiedzialem ze chyba trzeba Bengals trzeba supportowac -> "to jest zadupiaste Kentucky a nie OHIO!"

Zacytuje pewnego amerykanskiego klasyka;

W Stanach są tylko trzy miasta; Nowy Jork, Nowy Orlean i San Francisco. Cała reszta to Cleveland.  ;) 

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, memento1984 napisał:

moj syn jaki oburzony, jak powiedzialem ze chyba trzeba Bengals trzeba supportowac -> "to jest zadupiaste Kentucky a nie OHIO!"

Hahah aż taka nienawiść jest pomiędzy Cleveland a Cincinnati?

Samo miasto naprawdę bardziej przypomina klimatem oraz wszystkim pobliskie Kentucky? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.