Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Niepewny Tannehill vs niestniejaca OLine i problemy z run game (szczegolnie w 1 polowie) Bengalsow.
Burrow dostal 11 sackow (2 niezaliczone ze wzgledu na delay of the game i timeout chyba). Nie byl w stanie konczyc akcji, znowu duzo fg. Troche nieszczesliwe interception (dla wielu osob typowy 50/50 call, dla mnie jednak prawidlowa decyzja). I jednak to wygrali! Niesamowite rzeczy robila defensywa. 3 przechwyty, Henry zatrzymany przy 4th and one… a malo brakowalo by o odpadnieciu Bengalsow mogl decydowac ich byly kicker ktorego wyrzucili za kilkukrotne pudla na przestrzeni ostatnich lat.

who dey!

 

edit: kto by pomyslal ze 49rs tez sprawia niespodzianke. Zablokowany punt, kick… co za mecze!

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni drive w wykonaniu Titans to Tannehill w pigułce 🙃

Jesli Bengals obudują duet z LSU to sky is the limit dla nich ale hej... 9 sacków.. Burrow jest pierwszym qb w historii który przechodzi dalej będąc sackowanym tyle razy.. Ciężki mecz przed nimi jak Bengals czegoś nie wykminią. 

i

Pacers.. Ehh, A-Rod dał do zrozumienia, że już nie wroci na Lambeau, w sumie w tym sezonie gral już trochę na siłę dla nich. 

😂

Fun fact - Robbie Gould nie przestrzelił FG w postseason w swojej karierze - 20/20!!! 

😝

Fun fact II - Rodgers jest 0-4 z 49ers w Postseason czyli zespołem, który 'miał' go wziąć w drafcie. 

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko pierwszą połowę, bo potem zasnąłem ale widzę po wyniku iż te zablokowane kopnięcie na koniec q2 zemściło się na koniec.

Przejrzałem sobie zagraniczne forum i smutne jest to, że ludzie zamiast pisać o meczu to skupiają się na tym, że Rodgers nie zaszczepiony i Brady pewno też nie, bo to kryptorepblilanin i sraczka z tego powodu na całego.

Niektórym naprawdę odjebało już po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pepis21 napisał:

A może 49ers? Nie możesz ich pokonać, więc do nich dołącz. Przerabialiśmy już takie akcje.

Dużo się mówi że miałby zastąpić Big Bena w Steelers.

Z tym zastępstwem Big Bena to hajp od dawna ale szczerze jako sympatyk Stalowych nie chciałbym go tam, choć na sezon dwa byłaby moc bo Steelers maja całkiem mocny skład. 

Szalone oba mecze, to że odpadli GB dla mnie to wielkie zaskoczenie, dziś odpadnie Brady i obaj z Rogersem się zaszczepią xD

Go Bills!!!!! Bills Kansas czuje, ze to będzie meczyk.

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bostonian napisał:

Jest szansa (mala, ale zawsze) dla Bengals na zlamanie kolejnej klatwy - ich jedyne wystepy w SB byly przeciwko 49rs, obydwa przegrane. Alez to by byla historia…

BTW ciekawe gdzie Rodgers trafi w kolejnym sezonie. Wyobrazilem go sobie w Titans i bylaby to niesamowicie kompletna druzyna… 

Ja bym go chciał zobaczyć w Saints. Jeśli wróci Thomas i Lutz ( bo przez kickerów parę meczy przegrali) to mogliby powalczyć o Superbowl. No i byłoby przynajmniej 2 starcia Brady-Rodgers w sezonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bostonian napisał:

Jest szansa (mala, ale zawsze) dla Bengals na zlamanie kolejnej klatwy - ich jedyne wystepy w SB byly przeciwko 49rs, obydwa przegrane. Alez to by byla historia…

BTW ciekawe gdzie Rodgers trafi w kolejnym sezonie. Wyobrazilem go sobie w Titans i bylaby to niesamowicie kompletna druzyna… 

Ten chyba w 88 to chyba powini wygrac, tam jakis ziomek od nich zlamal noge jakos na poczatku meczu drugi kluczowy grajek kontuzja, to byl najlepszy atak w lidze, ja im tam kibicuje w tym roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.