Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

uwielbiam nfl, fakt że to stricte amerykańska liga, w sensie wszystko co mnie wk. w hameryce znajduje odzwierciedlenie w tej lidze, nawet nie mówię o samej dyscyplinie, ale ta popaprana otoczka, każdy pierdzielony program o fuzbalu hamerykańskim musi skończyć się w pokrzykiwaniem ... nie wiem czy te typy pokroju ditki mają jakieś urazy głowy, ok to w zasadzie pytanie retoryczne :P ale suma summarum zawsze zaczynają drzeć ryja, niezależnie od sytuacji okazji/tematu itd

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra powiem wam, że zaczynam się wkręcać w lige: głownie za sprawą świetnej postawy Mahomes w finalowym meczu, rozegrał kluczowy moment zagrywką zwaną Wasp i to było git.

Dwa kupił moje serce MVP tego sezonu Lamar Jackson swoim swingiem po otrzymaniu nagrody i stylówka ala Dennis Rodman, jak zobaczyłem jak pyka to bez kitu podjarany jestem na next sezon, dodatkowo hajlajty Saqona Barkleya, ale bestia typ jak przechodzi jardy to szok no i to jak przeskoczył typa z Chicago Bears. Na kogo jeszcze warto zwrócić uwage?

Pytanie też do specjalistów co się stało w finale z Tyrannem Mathieu, wydawał mi się niezłym grajkiem a w finale jakby przepadł (zaznaczam, że oglądałem tylko obszerne skróty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny był mecz o super Bowl? warto obejrzeć czy coś jak zeszłoroczny (czytaj: nuda, można odpuścić)?

nie jestem konserem, oglądam co roku tylko mecz o SB, ale rok temu się mocno rozczarowałem więc w tym roku nie chciałbym się znowu naciąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko jakie mecze playoffs z ostatnich kilku lat warto obejrzeć tylko bez spoilerów proszę. Mam dostęp do nfl passa do lipca i z braku laku pooglądałbym coś ciekawego. 

 

Ewentualnie jak ktoś oglądał. Które z tych dokumentów o nfl są ciekawe

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
4 godziny temu, Pepis21 napisał:

Przynajmniej tym roku znowu ładnie wyglądają, więc jakaś minimalna zmiana na plus się zadziała. Te ich poprzednie stroje to były jakieś potworki.

OBJ to taki Paul George NFLu. A Washington football team wygralo 😮

ps

pomaranczowe byly bardzo fajne, tylko nigdy w nich nie grali

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 godzin temu, ely3 napisał:

Lamar w regularnym jest 21-1 z całą ligą i 0-3 z Kansas...Niewiarygodne jak im te Chiefs nie leżą.

To nie tylko o Lamara chodzi. W pierwszej połowie roznieśli ich obronę w pył. Chiefs to po prostu niesamowita maszynka ofensywna za którą nie sposób nadążyć. Strasznie mi to przypomina prime Warriors vs reszta ligi z Mahomes'em w roli Curry. Możesz robić co chcesz ale w końcu i tak Cie rozstrzelają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stryder napisał:

To nie tylko o Lamara chodzi. W pierwszej połowie roznieśli ich obronę w pył. Chiefs to po prostu niesamowita maszynka ofensywna za którą nie sposób nadążyć. Strasznie mi to przypomina prime Warriors vs reszta ligi z Mahomes'em w roli Curry. Możesz robić co chcesz ale w końcu i tak Cie rozstrzelają. 

No ja wiem ale Ravens resztę ligi rozjeżdża z Lamarem a z Chiefs sami są rozjeżdżani a Kansas w RS zdarza sie przegrywać. .No chyba ,że oni do meczu z Ravens podchodzą sierożnie . Wiadomo ,że Mahomes wygląda kosmicznie jak na tak młody etap kariery . Za chwilę mają mecz z NE i się przekonamy czy to rzeczywiście taki walec ktory idzie po kolejne SB- tzn faworytem do wygrania ligi i tak są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

No ja wiem ale Ravens resztę ligi rozjeżdża z Lamarem a z Chiefs sami są rozjeżdżani a Kansas w RS zdarza sie przegrywać. .No chyba ,że oni do meczu z Ravens podchodzą sierożnie . Wiadomo ,że Mahomes wygląda kosmicznie jak na tak młody etap kariery . Za chwilę mają mecz z NE i się przekonamy czy to rzeczywiście taki walec ktory idzie po kolejne SB- tzn faworytem do wygrania ligi i tak są

A to NE wyznacznikiem siły jest dzisiaj ? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.