Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Kończymy ten burdel panowie, dzisiaj ostatania dywizja czyli NFC SOUTH


 


ATL_logo-80x90.gif


 


Prediction: 10-6


Key Arrivals: NT D.Poe, WR A.Roberts, OG H.Thornton, FB S.Vainuku


Key Departures: FB P.DiMarco, WR A.Robinson, MLB P.Worrilow


 


Offensive MVP: Matt Ryan


Defensive MVP: Vic Beasley


Offensive Breakout: TE A.Hooper


Defensive Breakout: DT G.Jarrett


 


Oceny poszczególnych formacji:


QB: A+


RB: A


WR/TE: A 


OL: A


DL: B-


LB: A-


DB: C 


ST: B+


 


Troche słaby wynik końcowy patrząc na to jakie dostali oceny przy poszczególnych formacjach.


 


 


 


TB_logo-80x90.gif


 


Prediction: 9-7


Key Arrivals: DE Ch.Baker, PK N.Folk, WR D.Jackson, LS G.Sanborn, SS JJ Wilcox


Key Departures: QB M.Glennon, FS B.McDougald, WR R.Shepard, DT A.Spence


 


Offensive MVP: Jameis Winston


Defensive MVP: Kwon Alexander


Offensive Breakout: TE OJ Howard


Defensive Breakout: CB V.Hargreaves III


 


Oceny poszczególnych formacji:


QB: B


RB: C


WR/TE: B 


OL: C+


DL: C+


LB: B


DB: C 


ST: C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATL_logo-80x90.gif

 

Prediction: 10-6

Key Arrivals: NT D.Poe, WR A.Roberts, OG H.Thornton, FB S.Vainuku

Key Departures: FB P.DiMarco, WR A.Robinson, MLB P.Worrilow

 

Offensive MVP: Matt Ryan

Defensive MVP: Vic Beasley

Offensive Breakout: TE A.Hooper

Defensive Breakout: DT G.Jarrett

 

Oceny poszczególnych formacji:

QB: A+

RB: A

WR/TE: A 

OL: A

DL: B-

LB: A-

DB: C 

ST: B+

 

Troche słaby wynik końcowy patrząc na to jakie dostali oceny przy poszczególnych formacjach.

A do tego ich secondary jest zdecydowanie lepsze niż oceniono. Ciekaw jestem jak ich ofensywny playcalling będzie wyglądał i jak to się przełoży na grę ofensywy. Niby Sarkisian preferuje podobny west coast co Shanahana i dlatego go wzięto z Alabamy, ale coś mi się wydaje, że szybko może się okazać, że Shanny jest bardzo trudnym do zastąpienia playcallerem.

 

Tampa z kolei to jedna z ciekawszych drużyn i ten sezon IMO powinien wiele nam powiedzieć o Winstonie. Ich zestaw WR/TE (a jest też świetnie sprawdzający się w grze górą RB Simms) wygląda IMO rewelacyjnie i jeśli z tego ataku nie wyjdzie nic dobrego to właśnie przez Winstona.

 

BTW przy okazji omawiania Texans pisałem, że jaram się ich obroną i nie mogę się doczekać wersji z Wattem. Teraz pojawił się dobry tekst Benoita na temat tej obrony, w kontekście gry przeciwko Pats:

https://www.si.com/nfl/2017/08/29/houston-texans-defense-new-england-patriots-nfl-preview?utm_campaign=themmqb&utm_source=twitter.com&utm_medium=social

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec na ten sezon... i pewnie na zawsze bo przyznam, że nudna to robota :smile:

 

 

CAR_logo-80x90.gif

 

Prediction: 8-8

Key Arrivals: S M.Adams, WR Ch.Johnson, OT M.Kalil, CB C.Munnerlyn, DE J.Peppers, WR R.Shepard, OG A.Silatolu 

Key Departures: DB T.Boston, DE K.Ealy, WR T.Ginn jr, LB AJ Klein, FB M.Tolbert, DT P.Solial, C J.Sullivan

 

Offensive MVP: Cam Newton

Defensive MVP: Luke Kuechly

Offensive Breakout: WR D.Funchess

Defensive Breakout: CB J.Bradberry

 

Oceny poszczególnych formacji:

QB: B

RB: B-

WR/TE: C+ 

OL: C

DL: A-

LB: A

DB: C+ 

ST: C-

 

 

NO_logo-80x90.gif

 

Prediction: 7-9

Key Arrivals: S R.Bush, QB Ch.Daniel, WR T.Ginn, LB AJ Klein, RB A.Peterson, LB M.Te'o, OG L.Warford

Key Departures: WR B.Cooks, RB T.Hightower, G J.Evans, OL T.Lelito, S J.Byrd

 

Offensive MVP: Drew Brees

Defensive MVP: Cameron Jordan

Offensive Breakout: WR W.Snead

Defensive Breakout: FS V.Bell

 

Oceny poszczególnych formacji:

QB: A

RB: A-

WR/TE: A 

OL: A-

DL: B

LB: C+

DB: B-

ST: B

 

Wbrew temu co mój dobry kolega kucio rzecze to bardzo ciekawa i trudna dywizja do oceny, nie zdziwiłbym się gdyby oceny PFW Weekly w ogóle nie pokryły się z rzeczywistością na koniec sezonu.

Jeszcze tydzień panowie...

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Eagles jednak są 4 real - poza Falcons na pełnych obrotach albo Rodgersem wyczyniającym jakieś cuda to w tej chwili nie widać w NFC godnego rywala 

 

niby jeszcze wcześnie ale ten team chyba nie ma żadnych wyraźnych słabości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

A to, że Hail Mary nie było grane na koniec boiska wcale nie oznacza, że zagrywka nią nie jest nazywana.

A Hail Mary pass also known as a Shot Play is a very long forward pass in American football, made in desperation with only a small chance of success. In the Hail Mary pass all receivers run straight toward the end zone and the quarterback will make a long pass that is often "up for grabs".

 

Podanie Keenuma nie było wcale tak desperackie, to że akcja miała miejsce w końcówce meczu nie ma nic do rzeczy.

 

 

Liczę na finał Jaguars vs Vikings preferując zwycięstwo tych drugich. Patrioci w Super Bowl mi się przejadli ale znając życie to ich tam zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Hail Mary pass also known as a Shot Play is a very long forward pass in American football, made in desperation with only a small chance of success. In the Hail Mary pass all receivers run straight toward the end zone and the quarterback will make a long pass that is often "up for grabs".

 

Podanie Keenuma nie było wcale tak desperackie, to że akcja miała miejsce w końcówce meczu nie ma nic do rzeczy.

 

 

Liczę na finał Jaguars vs Vikings preferując zwycięstwo tych drugich. Patrioci w Super Bowl mi się przejadli ale znając życie to ich tam zobaczymy.

 

Podanie nie było desperackie? To jakie było? Kilka sekund do końca meczu, za daleko do FG i tylko rzut Cię ratuje - Hail Mary jak z definicji, tylko nie wszyscy w endzone - taka różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jak z definicji którą zresztą podałem, aż 35 jardów do end zone gdzie zresztą nie było nikogo, ani receiverów ani db's, desperackie byłoby dla mnie gdyby szanse na complete pass i interception były mniej więcej równe nawet przy dobrym podaniu, tutaj Diggs był na tyle blisko Keenuma, że ten mógł podać na tyle dokładnie, że szanse na complete pass były znacząco wyższe niż na przejęcie piłki przez Saints.

Podanie trudniejsze od przeciętnego ale łatwiejsze od Hail Mary.

Oczywiście wiadomo, że określenia "very long", "desperate" i "small chance of success" można dość dowolnie interpretować ale zachowajmy umiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nie bylo Hail Marry.

 

Zagrywka jak kazda inna tyle ze DB "troszke" sie minal ze wslizgiem.

 

Jakim znowu "wślizgiem"? Negujesz stwierdzenie, że to nie Hail Marry a nie wiesz jak określić zwykłe tackle?

 

Co do samej akcji to faktycznie nie było to Hail Marry ale zupełnie z innego powodu, niż Wam się wydaje.

Sam Keenum przyznał po meczu, że chciał podać do Diggsa by ten szybko wybiegł za linię i w ten sposób byłaby szansa na FG ale jak się skończyło to wszyscy wiedzieli.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim znowu "wślizgiem"? Negujesz stwierdzenie, że to nie Hail Marry a nie wiesz jak określić zwykłe tackle?

 

Co do samej akcji to faktycznie nie było to Hail Marry ale zupełnie z innego powodu, niż Wam się wydaje.

Sam Keenum przyznał po meczu, że chciał podać do Diggsa by ten szybko wybiegł za linię i w ten sposób byłaby szansa na FG ale jak się skończyło to wszyscy wiedzieli.

 

ok prosze przetlumacz tackle specjalnie dla mnie zebym wiedzial na przyszlosc calkiem serio przepraszam za bledne uzywanie slowa wslizg.

 

Mam wrazenie ze bierzesz kazda zagrywke ostatniej szansy jako Hail Marry. 

Mysle ze zostanmy przy tym ze dla Ciebie to bylo Hail Marry dla innych nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.