Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Steelers rozbili świnkę skarbonkę i dorzucili Antonio Brownowi do roku dotychczasowego kontraktu dodatkowe 68 bańki za 4 lata, czyli 17 milionów rocznie (z tego 18,5 miliona rocznie za pierwsze 3 lata). Tym samym Antek stanie się najlepiej zarabiających WR w NFL.

Tymczasem kolega Bell dostał franchise tag, czyli w przypadku RB nieco ponad 12 milionów za najbliższy sezon. Nie trudno się domyślić, że zapewne wzorem Browna za rok będzie polował na więcej i dłużej.

Z innych franchise tagów mamy JPP w Giants i Short w Panthers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Brandon Marshall ucięty przez Jets. Alshon Jeffery chce do contendera. Jest ruch na WR.

 

No i w międzyczasie pojawiła się informacja Scheftera - on twierdzi, że pewna - iż Patriots nie będą trejdowć Jimmy'ego Garoppolo w tym offseason. To bardzo ciekawe, bo trudno do końca odczytać dlaczego Pats postępują tak, a nie inaczej. Możliwości widzę kilka:

 

1) Pats wypuszczają do mediów taką informację, aby złapać jakiegoś desperata rzucającego na stół cały wór świetnych picków w drafcie niczym Rams rok temu za Jareda Goffa. Schefter stanowczo tej wersji zaprzecza i twierdzi, że Jimmy będzie zawodnikiem Patriots gdy wystartuje kolejny sezon.

 

2) Jeśli to nie blef ze strony Pats to wygląda na to, że Pats nie widzą na ten moment w Brissecie pewnego backupa i przyszłego QB. W sumie gdy Brissett był starterem to Pats dostali z Bills u siebie do zera, a nawet jak tydzień wcześniej gładko wygrali z Texans, to głównie dzięki bezbłędnej i dominującej gry obrony, special teams i silnych biegów, a sam Brissett miał zaledwie 100 passing jardów na nieszczególnej skuteczności. Być może nie widzą dostatecznego rozwoju u niego od tego czasu.

Jeśli przyjąć ten wariant to pojawiają się dalsze wątpliwości:

 

a. Czy Belichick wyżej ceni dobrą roczną polisę ubezpieczeniową na wypadek kontuzji 40-letniego Brady'ego niż np. pick z 1 rundy (raczej nikt nie ma wątpliwości, że nie miałby problemu z uzyskaniem go za Garoppolo)? Mówię o rocznej polisie, bo za rok Jimmy'emu wygasa kontrakt i odejdzie gdzieś za darmo, chyba że Pats zdecydują się na franchise tag, co oznaczać będzie ponad 20 milionów za backupa - dość trudne do wyobrażenia.

 

b. Czy może aż tak bardzo zależy mu na tym, by Garoppolo był następcą Brady'ego (w końcu wiadomo, że nie jest łatwo dostać franchise QB), że nawet jeśli Tom zgodnie ze swoimi planami będzie za rok nadal zdrowy i w znakomitej formie, to Bill właśnie jego będzie chciał wówczas wytrejdować. Widzieliśmy 49ers rezygnujących z Montany, Packers z Favre'a i Colts z Manninga, mimo że każdy z nich miał (jak się okazało) jeszcze przed sobą 2 lata gry na dobrym poziomie. Oczywiście sytuacja Toma jest inna, bo on nie ma żadnych poważnych kontuzji, ani nie nosi się z zamiarem zakończenia kontraktu, a poza tym jest na samym szczycie, ale mimo wszystko widzieliśmy 1st ballot HoFów odchodzących ze swoich drużyn zanim się rzeczywiście skończyli. Jeśli istnieje taki plan w Pats to pojawia się pytanie czy ma być zrealizowany za rok, bo jeśli ma być odroczony w razie kolejnego kapitalnego sezonu Toma, to byłoby to bardzo kosztowne dla Pats (bardzo drogi backup), a i frustrujące dla samego Jimmy'ego, który musiałby naprawdę dużo sezonów spędzić w roli backupa zanim zacząłby faktycznie grać.

 

Jak Wam się wydaje, w co grają Pats?

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian McCaffrey ależ ty mi zaimponował, na prawdę jestem bardzo ciekawy jak ten chłopak będzie sobie radził w lidze bo na prawdę niebagatelne umiejętności, w sumie jedyny spory mankament to blokowanie ale nie powinien to być aż tak wielki problem. Szkoda tylko że nie ma raczej szans by spadł do wyboru Raiders bo po prawdopodobnej stracie Murray'a pasował by idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chcialbym pogratulowac Kilasowi i Patsom kolejnego tytulu Miszcza NFL, poki co miazdza FA, win now by BB :smile:

Aha ale wg jakichs tam statystyk Cooks nigdy nie gral w temp ponizej 55F, zdobywa tylko td w "hali", srednia temp w NE to 53F, macie przejebane :smile:

Suplement do tej wypowiedzi:

https://twitter.com/AdamSchefter/status/842065609911336960

https://twitter.com/RapSheet/status/842066016335216640

 

Oby jeszcze Butlera zatrzymali i jedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Zadowolony by był. Chociaż to mi wygląda na rodzinę Paytonów z NFL w wersji czarnej. Najstarszy gwiazda, średni zakała i nic nie osiągnął, najmłodszy niby wielki talent, ale jednak cipa. Ojciec zarówno Archie jak i LaVar nieźle odkręceni, ale na adekwatny do kultury sposób. ;d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony by był. Chociaż to mi wygląda na rodzinę Paytonów z NFL w wersji czarnej. Najstarszy gwiazda, średni zakała i nic nie osiągnął, najmłodszy niby wielki talent, ale jednak cipa. Ojciec zarówno Archie jak i LaVar nieźle odkręceni, ale na adekwatny do kultury sposób. ;d

Eli nie zdobył kilka razy MVP Super Bowl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to zrozumieć jak nie ogląda się ligi. Więc pokażę Ci jak to wygląda w segregacji passing rate. Maksymalny to 158.3. Tutaj fota jak to wyglądało w tym sezonie.

 

https://ibb.co/gUj7Av

 

 

To jest po prostu w czepku urodzony gość. On w playoffs ma tak, że gra dno, ale nagle robi na farcie 2-3 akcje, które wygrywają mecz. Magik.

Z tego co widzę, w playoffach w mistrzowskich sezonach miał ponad 96 (6-1 td-interception) i 103 (8-1) passing rate, dla porównania dwa ostatnie tytuły Brady'ego to 100.3 (10-4) i 97.7 (7-3), a to dla wielu GOAT NFL.

 

Więc wychodzi mi na to, że jednak w playoffach zdarzało mu się świetnie grać, a i domyślam się, że lista quaterbacków z mnogą liczbą SB i MVP kończy się na max. 10 nazwiskach.

 

Więc mi to wygląda na pretty much zajebistą karierę nawet jak gra często słabo w rundzie zasadniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obronę tezy Kucia powiem, że Eli trzy razy miał najwięcej 20+ i najwięcej w lidze intów. Jeśli raz się komuś coś takiego zdarza to może i wypadek przy pracy, jeśli dwa to można się zastanowić, ale trzeci raz ktoś robi taki "wyczyn" i 18 td wraz z 27 int to po prostu jest pizdą.

 

Co do tezy o clutch to Eli niemal co roku ma najwięcej int w całej lidze w 4 kwarcie.

 

No i wreszcie kwestia rzekomej zajebistości w PO. Eli zagrał 13 sezonów bez kontuzji. Tylko w dwóch z nich dał radę wygrać chociaż jeden mecz w PO. Potrafił przegrywać mecze playoffowe bardzo dotkliwie, o dziwo zwłaszcza u siebie (chociaż w jego przypadku to chyba nie o dziwo, bo cała jego kariera to jeden wielki paradoks), m.in. dostając wpierdol do zera.

Nie ma większego overachievera w sporcie. Wyjmując dwa playoffowe tripy w jego kariery (w których nagromadzenie niewiarygodnie szczęśliwych okoliczności w obu Super Bowlach i w obu finałach NFC jest nie do przebicia) nie zostaje nic co by pozwalało mu chociaż na łatkę średniak. Tak to normalnie nie wygląda u ludzi, których karierę określa się mianem zajebistej, nie mówiąc o dwukrotnych MVP Super Bowl.

A tych, którzy dostali MVP Super Bowl więcej niż raz cała historia zgromadziła tylko czterech poza Ilajem.

 

Podsumowując w tym przypadku mamy do czynienia z takim oryginałem, że na moje to nie ma w jego przypadku sprzeczności pomiędzy pizdą i zajebistą karierą. Obie etykiety pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mordeczki moje, kiedyś próbowałem tego z opisywaniem drużyn NBA przed sezonem "zmęczyłem się" po 5-6 ekipach, i to dwa razy.

Teraz spróbuję to zrobić z NFL, możemy sobie podyskutować o przedsezonowych oczekiwań w NFL.

Zaczniemy od AFC EAST (typy i oceny wg Pro Football Weekly)

 

NE_logo-80x90.gif

Prediction: 13-3

Key Arrivals: CB S.Gilmore, TE D.Allen, WR B.Cooks, RB M.Gillislee, RB R.Burkhead, DE K.Ealy

Key Departures: TE M.Bennett, DE Ch.Long, CB L.Ryan, DE J.Sheard, OT S.Vollmer

 

Offensive MVP: Tomasz Brady

Defensive MVP: D.Hightower

Offensive Breakout: WR M.Mitchell

Defensive Breakout: DL T.Flowers

 

Oceny poszczególnych formacji:

QB: A+

RB: B-

WR/TE: A-

OL: B-

DL: B+

LB: B-

DB: B-

ST: B-

 

Oczywiście magazyn miał jakąś tam datę wydania wiec proszę sie nie pluć, że o kimś zapomniałem tylko ładnie dopisać, rookies nie sa uwzględniani.

Jeżeli ktoś się nie zgadza z oceną magazynu poszczególnych formacji mogę podać ich adres, ja reklamacji nie przyjmuję. Proszę podać swoje uzasadnienie innej oceny, może wyjśc z tego fajna dyskusja.

Będę jechał dywizjami, w miarę możliwości czasowych, proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, chęci są by w końcu zrobić całą ligę, zobaczymy czy ich wystarczy...

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat przyjął się z powszechnym entuzjamem myślę, że należy go kontynuować...

 

MIA_logo-80x90.gif

 

Prediction: 10-6

Key Arrivals: SS N.Allen, TE A.Fasano, SS TJ McDonald, ILB L.Timmons, (magazyn nie wymienił DE W.Hayesa jako "kluczowego wzmocnienia")

Key Departures: OLB J.Jenkins, TE D.Sims 

 

Offensive MVP: J.Ajayi

Defensive MVP: R.Jones

Offensive Breakout: LT L.Tunsil

Defensive Breakout: CB X.Howard

 

Oceny poszczególnych formacji:

QB: B-

RB: B-

WR/TE: A 

OL: C

DL: C-

LB: D+

DB:B-

ST: B-

 

Mój przypis: jestem zdziwiony, że tak nisko oceniono DL, ale też run difens Wake'a to problem, Suh to temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.