Skocz do zawartości

Nasze zbiory koszulek NBA


DallasChampions99

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasne Spodenki za duze na mnie , w pasie wielkie strasznie , i dlugie , juz sie odzwyczailem od takich dlugich spodenek .

Wiec jestem smuszony sprzedac i czekac na mniejszy rozmiar , ewentualnie wymienic .

 

LJ tez wsumie moglby byc mniejszy :P , za cos fajnego moge zamienic jakby ktos chcial .

 

BB2 moglbys mi podac dokladne wymiary tych spodenek meczowych Lebrona ?

 

szerokosc w pasie bez rozciagniecia gumy , dlugosc i szerokosc nogawki na dole .

Bo mam okazje kupic z sezonu 2004-2005 za dobra cene .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialnie wyglada ten dwight na fotkach. sam nawet sie zastanawialem, czy nie kupic takiego:)

i swoja droga to smieszne, ze te nowe autentyki w boxach, w limitowanej wersji mozna czesto kupic taniej niz stare autentyki...

najbardziej szokuje... wielkosc pudelka. czlowiekowi wydaje sie, ze to jakies a4 a to a3 czy nawet wieksze! fajne pudlo do zachowania.

 

i jeszcze 1 rzecz. zawsze jak widze jersey dwighta, przypomina mi sie prezentacja strojow w nyc, gdzie byl dwight i jak pokazywali 1 fotki rev30, numery byly naklejone...tak jak napis. teraz sa wyszywane, w sumie szkoda. najwiekszy minus tego jest taki, ze jersey jest oslabiony przez nitke i latwo go przerwac, co juz mialo miejsce na parkietach... ale lepsze to niz odpadajacy numer amare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawy jersey , napewno zadki okaz , tylko ze autentyki nie mialy tej pileczki z tego co sie zorientowalem . Nie wiem za duzo o tym jersey co to dokladnie jest to "pippen all stars classics", za chwile toche sie z tym zapoznam :) i Byc moze sie skuszę .

 

a moze i mialy ta pileczke :D , nie wiem , Co to wogle za wydarzenie ? domyslam sie ze Pippen to zorganizowal .

 

 

przeczytalem caly opis przedmiotu tego jersey , czyli ze to byl ostatni mecz MJ na stadionie bykow .

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfekto sa te rev30 ... Musze tez sobie zakupic tego limited boxa puki sa w dobrej cenie ,

 

Jakie wymiary pod pachami ma 2XL ? Czy odpowiadaja wymiarą do autentykow rev30 ? czyli 59 powinna byc szerokosc .

Szczerze powiedziawszy nie mam metra nawet tu pod ręką, ale podejrzewam że jest większy.

 

 

@bb2: faktycznie - pudło jest wielkie. Natomiast materiał genialny - aż zastanawiam się czy sobie jakiegoś drugiego autentyka nie upolować, specjalnie do grania. Bo tego mi szkoda. Jak byłem w ORL to $300 stał w sklepie firmowym. Stwierdziłem, że kiedyś muszę go kupić i...udało się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jersey , napewno zadki okaz , tylko ze autentyki nie mialy tej pileczki z tego co sie zorientowalem . Nie wiem za duzo o tym jersey co to dokladnie jest to "pippen all stars classics", za chwile toche sie z tym zapoznam :) i Byc moze sie skuszę .

 

a moze i mialy ta pileczke :D , nie wiem , Co to wogle za wydarzenie ? domyslam sie ze Pippen to zorganizowal .

 

 

przeczytalem caly opis przedmiotu tego jersey , czyli ze to byl ostatni mecz MJ na stadionie bykow .

Piłeczka na autentyku na pewno była, a mecz organizował faktycznie Pippen i był on organizowany w latach pierwszej przerwy MJ-a w którym wystąpił, podobno po tym meczu stwierdził że wraca od gry co uczynił w 1995 roku, a mecz odbył się jakoś w drugiej połowie 1994 i MJ zdobył w nim 58 punktów, całkiem niezły wynik, takie mam informacje. Podoba mi się w tej koszulce fakt że przód tej Jersey jest naklejany a tył jest naszywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazy - 60cm szerokosc 2xl rev30

ja tego pippena bym odpuscil, to tylko replika chyba...

champion nie robil strtojow meczowych na ten mecz? byly kiedys jakies jerseye z tego spotkania na ebayu...

 

edit: jezeli pilka byla, to moze to autentyk? w sensie taka sama koszulka jak meczowa, ale sklepowa...

 

eazy, ty mnei pytales o wymiary spodenek lebrona. 52cm dlugosci, 52cm szerokosci w pasie bez rozciagania

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB2 dzieki za wymiary , spodenki odpadaja za wielkie w pasie..

 

A co do Jerseya to raczej kupię skoro to autentyk , a puzniej moge nie miec takiej okazji bo to napewno zadki okaz , tym bardziej ze moge sobie rozmiar dobrac :) Tylko musze zapytac goscia ile wysylka kosztuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przyleciała, wrzuciłem tradycyjnie trzy fotki bluzy jak i spodni do mej kolekcji, na metkach od wewnątrz widać niepokojące dodatkowe dziurki, na bluzie nie widać ich może to świadczyć o...? Nie mam pewności w 100% czy to jest Worn Game ale nie zmienia to faktu że bluza jest piękna chociaż najuboższa ze wszystkich roczników (brak imienia na popiersi, wytłaczany znak Detroit Pistons z przodu a nie wyszywany ale w tym roczniku takie mieli) jestem bardzo zadowolony z tego zakupu i to jest fakt.

Link do kolekcji:

https://picasaweb.google.com/116717643807908797496/RodmanJordan?authkey=Gv1sRgCI77pM7Tm6TLYg#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwala mnie ta twoja kolekcja

porownaj z tym

http://catalog.greyflannelauctions.com/LotDetail.aspx?lotid=25020

 

moze ktos zmienil nazwisko i numer?

 

ale rownie dobrze moglo to byc zrobione w klubie. swietny zakup, boje sie pomyslec o cenie. widze tez, ze masz meczowy shooting shirt lakersow z 98/99 i jak widze, jest zrobiony ze slizgiego materialy, nie jak autentyk, z dri fitu. niezle, nawet takie rzeczy robili inaczej:)

 

btw.

pewnie widziales ale ukazal sie bialy rodman championa ze zlotym logo...

http://www.ebay.com/itm/400411221559?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwala mnie ta twoja kolekcja

porownaj z tym

http://catalog.greyflannelauctions.com/LotDetail.aspx?lotid=25020

 

moze ktos zmienil nazwisko i numer?

 

ale rownie dobrze moglo to byc zrobione w klubie. swietny zakup, boje sie pomyslec o cenie. widze tez, ze masz meczowy shooting shirt lakersow z 98/99 i jak widze, jest zrobiony ze slizgiego materialy, nie jak autentyk, z dri fitu. niezle, nawet takie rzeczy robili inaczej:)

 

btw.

pewnie widziales ale ukazal sie bialy rodman championa ze zlotym logo...

http://www.ebay.com/itm/400411221559?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Robaka Białego obserwuje i nie powiem chrapkę mam ogromną ale to zależy za ile się skończy aukcja, co do shooting Lakers faktycznie jest zrobiony ze śliskiego błyszczącego materiału ale tak miało miejsce w sezonie 1998/99, podobno jest ściągnięty z Corie Blount-a na metce jest pozostałość po napisaniu przez szatniarza numeru 43, wczoraj w nocy zakupiłem spodnie Bulls czerwone Game Worn z lat 90 takie jak ty masz wrzuconą fotkę w swej kolekcji, jak doleci za jakieś 2,3 tygodnie to wrzucę fotki. :smile-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.