Skocz do zawartości

Nasze zbiory koszulek NBA


DallasChampions99

Rekomendowane odpowiedzi

wroco flo jo pacers!

http://news.sportslogos.net/2014/07/15/kings-pacers-and-raptors-will-wear-throwbacks-this-season-plus-more-nba-news/

 

niestety beda nie do zdobycia w wersji authentic wiec... olac to musze:(

 

kilka zmian na plus (nowe alt bulls?!)

kilka na minus po co ta wstazka? baaardzo pilkarska... no i logo na plecach nad nazwiskiem.... mlb nam sie robi powoli...

no nic, moglo byc gorzej. nowe alt wizards, ciekawe, czy zrobia cos w ogole innego czy po prostu zmienia kolory i stroje beda bardziej niebieskie niz czerwone? pelikans dostana pewnie czerwone stroje! choc zlote tez nie bylyby slabe:)

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kolejna paczka wczoraj doszla:)

niestety nie wszystko dotarlo ale spodenki meczowe z asg'03 i spodenki meczowe lakers z okresu 06-10 doszly, wiec skompletowalem 2 bardzo fajne sety:) w 1 i 2 przypadku sa to rozmiary kobego, choc nie sadze by w nich gral. niemniej cholernie sie ciesze:)

 

spodenki z asg maja lekko sprane gwiazdki (szczegolnie na na dole z prawej) mam nadzieje, ze uda mi sie kupic jakas farbe i uda sie to naprawic...

 

nie dotarly meczowe spodenki zolte pacers do jerseya artesta i pare innych rzeczy.

 

10616771_682974408424719_1082518119_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i koszulka rona z pacers:)

99,9% ludzi stwierdziloby, ze jest idealny jersey, mnie 2 rzeczy nie pasuja i pewnie bede naszywal jeszcze raz numery i nazwisko:)

ciekawy jestem czy ktokolwiek poza buqiem zorientuje sie, co mi nie pasuje...

IMG_0310.JPG

 

IMG_0311.JPG

 

IMG_0317.JPG

 

IMG_0313.JPG

 

IMG_0321.JPG

 

generalnie wyszycie zriobione perfekcyjnie. materialy uzyte tez ok, praktycznie takie same jak w meczowkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

wszystko obliczylem i bedzie dobrze :) , pod pachami bedzie praktycznie na takiej samej wysokosci , moze pol cm roznicy bedzie w wysokosci, gorzej ze skroceniem , poniewaz metka dolna jest duza , a numer "23" wyjatkowo nisko ( tak jak w rzeczywistosci ) , wiec numer i metka bede blisko siebie to bedzie mialo gorszy efekt.

 

Tak wyglada rozmiar 40 , 

b0c34e8f_IMAG0391.jpeg

 

 

Porownujac rozmiarowke moja , napis Chicago jest na takiej samej wysokosci , wiec jestem dobrej mysli po wizycie u krawcowej, licze na podobny efekt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_1321.JPG

 

IMG_1326.JPG

 

IMG_1329.JPG

 

plus jeszcze pare innych rzeczy ale nie mam czasu wrzucic.

spodenki kings maaaasakra. robila je... puma. pacers tez niczego sobie. ale perelka to jersey artesta. mega wygodny, idealny rozmiar jak dla mnie, jersey peace z nyk pojdzie chyba w odstawke:D

IMG_1310.JPG

 

IMG_1312.JPG

 

IMG_1315.JPG

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.