Skocz do zawartości

Nasze zbiory koszulek NBA


DallasChampions99

Rekomendowane odpowiedzi

jersey kempa wrocil od krawcowej. wyprute byly sciagacze, czerwona linia zaznaczylem wyciecie

poza samym zwezeniem i skroceniem koszulki, trzeba bylo zwezic ramiaczka, by koszulka naturalnie i proporcjonalnie wygladala

jedyny problem byl przy metce z sezonem 1994/95, poniewaz byl przyklejony i nie dalo sie go w ogole usunac

ale nie wyglada to zle w sumie, prawie jak, w tych pierwszych mitchell and nessach...

 

http://niketalk.com/image/id/4758402/width/900/height/900/flags/LL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Co prawda już koszulek nie kolekcjonuję, ale trochę mi ich zostało. Wpadła mi tez w ręce ciekawa rzecz, zwłaszcza jako dla fana Celtics. Niestety niewiele o samej koszulce znalazłem informacji, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek dodatkowe info ;)

 

https://plus.google.com/photos/115593209142179462136/albums/5999591795900498833?authkey=CJT3huW34fuQ2AE

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co prawda już koszulek nie kolekcjonuję, ale trochę mi ich zostało. Wpadła mi tez w ręce ciekawa rzecz, zwłaszcza jako dla fana Celtics. Niestety niewiele o samej koszulce znalazłem informacji, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek dodatkowe info ;)

 

https://plus.google.com/photos/115593209142179462136/albums/5999591795900498833?authkey=CJT3huW34fuQ2AE

 

pozdrawiam

Kolego,skąd wytrzasnąłeś to cudeńko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@delfin: to moja mała tajemnica ;)

 

@DamianOItalianO: niedługo, 2-3 lata. Nie ma konkretnego powodu. O kolekcji ciężko teraz mówić - na starym forum ją prezentowałem, teraz zostało niewiele koszulek - moje ulubione, głownie swingmany czy repliki Championa do których mam ogromny sentyment. Choć i jakieś autentyki się trafią. Większość sprzedałem lub rozdałem.

 

@Richie: Heh, z taką kolekcją prędzej czy później byś tu trafił ;)

 

Wracając do pytania, posiada ktoś jakieś obszerniejsze info na temat załączonej przeze mnie koszulki? badboys2? ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez wszystko widac na koszulce:)

 

w 2006 roku zmarl red auerbach

pewnie na rocznice, lub w tym samym roku adidas wydal limitowana edycje tej koszulki

938 sztuk, tyle ile spotkan wygral auerbach jako trener.

 

cos wiecej? to swingman, wiec bardzo duzej wartosci miec nie moze.

szkoda, ze nie przyszyli oryginalnego wyszywanego patcha, tylko swingmanowska replike...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Wiem, że to swingman, i tym bardziej mnie dziwi, że próżno szukać jej na ebayu. A przecież prawie 1000 sztuk to nie tak mało, Chociaż fakt że każda jest numerowana jest ciekawy. Dziwi mnie, że jedyne co można znaleźć to krótkie artykuły z informacją o tym, że koszulka została wydana i z jakiej okazji, chyba dość rzadko zdarzają się takie eventowe jerseye. Co do wartości - dla mnie ma sentymentalną, nie mam zamiaru jej sprzedawać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

m&n kempa 94/95

1959308_10201676751544079_2133669962_n.j

 

badboy mozna wiedziec ile cie kosztował ten kemp ? pytam z tego powodu czy udało sie kupić jakoś bardzo okazyjnie z USA czy nie prosciej kupić na allegro od kolesia z australii z nba jersey shop ktory ma w cenie ok 370 zł ( ok 125 $)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.