Skocz do zawartości

Nasze zbiory koszulek NBA


DallasChampions99

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

zupdate'owalem galerie spodenek o spodenki hwc hawks i bulls

szczegolnie fajne te bulls, rev30, cholernie lekkie i mile w dotyku. do tego wew strona pasa ma 3 gumowe paski, ktore pomagaja przy trzymaniu koszulki, zeby nie wychodzila ze spodenek. duzo sie o tym motywie naczytalem, faktycznie fjnie sie to prezentuje.

 

1525249_10201298206240683_382336320_n.jp

 

1522230_10201298290562791_466356657_n.jp

 

spodenki atlanty, hm myslalem, ze beda za duze, rozmiar 48, jednak okazalo sie, ze sa calkiem spoko. fotki metek i wyszyc, sa na mojej galerii.

 

dodatkowo przyszly 2 puste jerseye bobcats, o ktorych wczesniej pisalem w temacie koszulek. spersonalizuje je sobie na moj numer i nazwisko. zrobie to w jakims studiu poligraficznym. gdzies widzialem nawet czcionke catsow.

jerseye wykonane sa oblednie. troche sklejane, w wiekszosci wyszywane. materialy bomba, lekkie, cale rev30. wciaz nie wiem czemu bobcats z nich zrezygnowali. mogliby takie zrobic w wersji hornets na sezon 14/15

 

szczegolnie fajnie wykonane jest to:

1489257_10201298199520515_349071250_n.jp

 

dzieki temu sprasowaniu i wstawce mozliwe jest takie wykonczenie tych paskow.

lewa strona koszulki

1476226_10201298199160506_471647810_n.jp

jak widac logotyp jest naklejony, choc jest wyszywany:)

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czcionki?

 

jezeli chodzi o oryginalne numery i litery, takie same jakie powinny byc na meczowych koszulkach to bardzo ciezko.

maja je tylko wybrane szwalnie klubowe i te nalezace do nba obslugujace nba.store.

 

ale jak sie dobrze poszuka, mozna znalezc czcionki zrobione przez grafikow, ktore po odpowiedniej obrobce mozna zrobic tak samo jak normalne numery. zrobi sie z tego naklejke, naprsuje na jersey i bedzie ok. przynajmniej tak to wyglada w teorii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zrobi sie z tego naklejke, naprsuje na jersey i bedzie ok. przynajmniej tak to wyglada w teorii:)

 

Ciekawi mnie jak to będzie później z praniem.

Czy to się nie odklei i czy ta naklejka numer nie załamie się i będzie wtedy brzydko wyglądać.

 

Pomysł jest przedni, cholernie mi się spodobał, zajarałem się wizją.

 

U Ciebie to będzie taki łuk z nazwiska niczym:

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/003/407/475/hi-res-185732494-giannis-antetokounmpo-of-the-milwaukee-bucks-runs-up_crop_650.jpg?1382721365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy, NIEWIADOMSKI nie jest az taak dlugim nazwiskiem:)

 

@damiano raczej nie powinno byc problemow, jest wiele sposobow nadruku kolorowych napisow, ktore wytrzymuja dosc trudne warunki. choc fakt faktem, ze widzialem juz jak z kolorowych napisow zostawala biala naklejka, byly tez popekane napisy. napisalem jeszcze kilka emaili, moze uda mi sie pozyskac jeszcze oficjalne numery i litery.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czemu ale nie mogłem przez pewien czas edytować postu.

Podawać czego brakuję to szybko się uzupełni :grin:

 

 

chyba dlatego ze temam byl w strefie "nie liczenia postow" i nie bylo potrzeby edytowac postow zeby nie robic spamu ,jakis czas temu wszytko wrocilo do normy :)

napisze za chwile priva do Ciebie z linkiem do "szczegolow metek itp"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.