Skocz do zawartości

Warszawa Basket


Koles

Rekomendowane odpowiedzi

ok sorka że zapomniałem wcześniej odpowiedzieć, sprawy tak się mają

http://www.saska-sport.waw.pl/

przystanek tramwajowy Berezynska i 2 min na poludnie

kasy trzeba wziac drobne - w zalznosci ile osob przyjdzie placi sie 10-20 zł

jutro na 15, więc nie wiem czy dam radę ale kto chce niech idzie, jakby co to meldować sie u kolegi Bluma i mówcie że odemnie jesteście, no chyba że gracie bardzo marnie to wtedy mówcie że przypadkiem przechodziliście ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dopiero wyczaiłem ten temat, a widzę, że chłopaki gracie na hali na Saskiej - ja też tam grywam dosyć regularnie z kumplami a raczej grywałem, bo teraz niestety gips na nodze i 6 tyg. przerwy od gry ;/

 

Niemniej jednak jak mi się zrośnie to chętnie bym z Wami pyknął na tej salce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracie w tą niedzielę o 15?

Można by było przyjść? Ewentualnie w przyszłą niedzielę?

sorka że tak odpowiadam z doskoku, jasne wpadaj, choć nie zawsze 15 jest, w sumie to przeważnie 17, sprawdze jak jest w tym tygodniu i doniosę.

 

Dopiero wyczaiłem ten temat, a widzę, że chłopaki gracie na hali na Saskiej - ja też tam grywam dosyć regularnie z kumplami a raczej grywałem, bo teraz niestety gips na nodze i 6 tyg. przerwy od gry ;/

 

Niemniej jednak jak mi się zrośnie to chętnie bym z Wami pyknął na tej salce.

@Boowka może to ci sami ludzie :)

Ignazz, a Ty wiesz że masz dożywotni wstęp na moje treningi ? Środa, godzina 18.00, hala na ul. Redutowej 37 więc masz bliziutko. Zupełnie inne granie niż było w poniedziałki.

ło masz @Igi takie cię wyróżnienie spotkało :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ustawimy piwo po koszu w srode? Zarowno Big Bo jak i Great El?

 

Co panowie na to?

Zajęty mocno jestem i dlatego z dnia na dzień te plany tak muszę ustawiać, więc dzisiaj odpadło ale ogólnie trzeba się ustawić, może na nadchodzący tydzień, Josepha jeszcze zapytam czy by nie wyskoczył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po koszu a teraz nozna z Irlandia w pubie.

 

Panowie gra ze srodowa ekipa byla bardzo dobra szczegolnie ze w epoce kryzysu centrow w NBA u nas paru wysokich ma pojecie o grze tylem i zbiorce a jeszcze poprawi jakosc Findo ktory nie gral. Brak klasycznych rozgrywajacych razil w oczy ale jak się zaadaptuje w srodowisko to zaczne opieprzac gwizdorskie podania za plecami. Dziś nie dalismy rade ale za tydzien USTAWIAMY się po koszu na 20.00 na ulicy Zytniej na Woli na piwo wodke i biala kielbase. Atakujcie Findka aby temat ogarnac. Wiadomo im wiecej tym lepiej. A Findorze dziekuje za zaproszenie bo ekipa Okey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/groups/115749325271131#!/groups/115749325271131?view=pinned&__user=1747549923

Tu jest założona grupa ludzi którzy chcą oglądać asg w większym gronie. Pomyślałem że e-nba może mieć tam swoją repre :)

Miałem tego nie oglądać, ale w grupie znajomych zawsze warto

Ktoś reflektuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis nie ogarniety jestem, gracie caly czas w tego kosza? Umknal mi ten temat, a w sumie zardzewialy juz jestem, moze warto sie poruszac.

 

Ignazz pisales o piwku przy okazji ksiazki Shaqa, nie wiem, czy dzis dam rade ale ogolnie z checia na piwko wpadne. Jak cos dam znac, telefon mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.