Skocz do zawartości

Warszawa Basket


Koles

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Szukam paru osob z warszawy które chciały by wspolnie pograc. Mam plan, jesli zebrała by sie jakas fajna prężna grupa aby na wiosnę przystąpić do Warszawskiego nurtu basketu amatorskiego (http://www.wnba.kei.pl). Chętnych proszę o kontakt. Wiem ze był juz podobny temat jednak wygląda na dosć zakurzony.

 

Pozdrawiam

 

Koleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chce zebrać grupę ludzi którzy chcą grać. Ja tez nie jestem kandydatem na następnego najlepszego debiutanta NBA więc wszyscy są miłe widziani a co z tego wyjdzie to zobaczymy. Ale miałeś kiedyś doczynienia z koszykówka prawda?

Jasne, gram od jakiegoś czasu dla przyjemności. Jestem jednym z tych gości, którzy jak nie mają nic do roboty biorą piłkę i rzucają nawet jak nie ma akurat partnerów do gry. Do kosza zazwyczaj trafiam ale do MVP trochę mi brakuje, nikt mnie nigdy nie uczył grać i nie grałem w żadnym klubie ot takie typowe rekreacyjno-amatorskie granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś tematem zainteresuje się więcej osób jak napiszesz jakieś konkrety. Z tego co wspominałeś na PM masz 2 chętnych, doliczając ciebie, mnie i DamianO jest 5. Każdy weźmie jeszcze kogoś jak może i na pierwsze spotkanie wystarczy. Daj jakąś konkretną propozycje miejsca i ewentualny termin a później spróbujemy to dopasować tak żeby każdy mógł wpaść. Co do intensywności gry itp. dogadamy się już na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie mialem internetu przez kilka ostatnich dni. Ignazz, na ursynowie graliscie pod dachem? mozemy sie umowic w poniedzialek za tydzien o 20.30 jesli podasz adres. zagramy i dogadamy sie co do cyklicznych spotkan i miejsca? co wszyscy na to? jesli ktos nie moze to niech napisze w jakich godzinach w tygodniu moze sie spotkac i na tym spotkaniu ustalimy w miare dogodny termin dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.