Skocz do zawartości

Must see games. I nie tylko. - bez spoilerów


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj tj. piątek o 18 na TVP Sport mają pokazywać Nobiles Anwil Włocławek  v Zepter Śląsk Wrocław z sezonu 1998/1999 z pamiętnym rzutem Jacka Krzykały.

Edit: Jednak pokażą go tylko na sport.tvp.pl i apce mobilnej. Na antenie tv będzie szkoła w tym czasie...

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

warto Celtics - Bucks? obejrzałem od wczoraj już 2 mecze i torchę mi czacha dymi, więc szczerze to chętnie bym nie-obejrzał. No ale jeśli mecz dobry to może czy coś... dajcie znać

 

wszedłem sobie na CrunchTimers i już wiem że raczej niekoniecznie, good job kolego @mawe

 

ale ale, żeby nie było tak różowo  kolego @mawe- pamiętam że dla meczy typu 'absolutnie must see'  miał być jakiś specjalny marker, no nie? więc dlaczego Rockets Mavs się nań nie załapał?  (albo inaczej: czy wymagania dla tego tagu nie są zbyt wygrórowane)?

 

 

aha, jeszcze jedna uwaga co do stronki CrunchTimers - nie ma bieżącego schedule, poproszę jeśli można, z góry dzięki

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

odbyl się w ogóle G5 Rockets Thunder? nie wiem czy na RuTrackerze go nie ma bo w ogóle się nie odbył w związku z tym bojkotem o którymś gdzieś mi migneło czy po prostu RuTracker nie ma meczów jeszcze z wczoraj? (a unikam wiadomości sportowych by nie zaspoilować sobie wyniku)

a jeśli się odbył, to czy ktoś ma pojęcie skąd go można ściągnąć albo gdzie obejrzeć? (ale lepiej ściągnąć)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

odbyl się w ogóle G5 Rockets Thunder? nie wiem czy na RuTrackerze go nie ma bo w ogóle się nie odbył w związku z tym bojkotem o którymś gdzieś mi migneło czy po prostu RuTracker nie ma meczów jeszcze z wczoraj? (a unikam wiadomości sportowych by nie zaspoilować sobie wyniku)

a jeśli się odbył, to czy ktoś ma pojęcie skąd go można ściągnąć albo gdzie obejrzeć? (ale lepiej ściągnąć)

Żaden mecz w dniu wczorajszym się nie odbył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.