Skocz do zawartości

Must see games. I nie tylko. - bez spoilerów


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Chciałbym podzielić się z Wami informacją na temat stworzonej przeze mnie strony, która powinna Was zainteresować.
Służy ona do sprawdzania bez spoilerów, które mecze warto obejrzeć.

Trafiłem na Wasz wątek na forum niedawno, szukając informacji na temat League Pass'a i stwierdziłem, że idealnie pasuje do tego nad czym od dłuższego czasu pracuję i że to właśnie tutaj powinienem ogłosić światową premierę (haha) crunchtimers.com !
 

Działa to w ten sposób, że wchodzicie na stronę, wybieracie interesujące Was:

  1. dyscyplinę (na dzisiaj serwis obsługuje NBA, w planach są kolejne ligi / dyscypliny)
  2.  przedział czasu (mecze z wczoraj, z ostatniego tygodnia, miesiąca lub niestandardowy przedział)

i... już! Crunchtimers wyświetli Wam listę najlepszych spotkań o wybranych parametrach! Im mecz wyżej na liście wyników, tym bardziej warto go obejrzeć.
 

Przy każdym wyniku znajdziecie też:

  • bezpośredni link do meczu w NBA League Pass (ikonka LP)
  • logo NBA TV / ESPN / ABC / TNT - jeśli mecz był transmitowany w ogólnokrajowej, amerykańskiej TV

Przykładowe wyniki (za okres 16-17 listopada 2018):

crunchtimers-sample.png

 

Serwis jest w pełni darmowy, nie wymaga nawet rejestracji (chyba, że zażyczycie sobie otrzymywać rekomendacje w formie mailowych powiadomień).

 

Bardzo serdecznie zachęcam Was wszystkich do przetestowania crunchtimers i do podzielenia się ze mną wszelkimi uwagami, w szczególności jeśli:

  • znajdziecie błędy techniczne (np. coś nie działa, źle wyświetla się na danym urządzeniu, itp., itd.)
  • macie merytoryczne uwagi co do oceny spotkań, tzn. uważacie, że dany mecz został niesłusznie dobrze/źle oceniony
  • uważacie, że cokolwiek na stronie jest niejasne, wymaga lepszego opisania / przedstawienia
  • macie propozycje dodatkowych funkcjonalności
  • możecie podpowiedzieć jak/gdzie serwis wypromować

Pozwoliłem sobie napisać na PW do osób udzielających się w tym wątku, jednocześnie obiecuję, że więcej Was w ten sposób męczył nie będę, chyba, że ktoś sam się ze mną skontaktuje:). Liczę też na życzliwość moderatorów forum. :rolleyes:

W razie pytań, jestem do Waszej dyspozycji!

Pozdrawiam z Warszawy,
Maciej

 

Edytowane przez mawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking jest ustalany przez algorytm. Dokładnej formuły ze zrozumiałych względów nie podam (to by dopiero był spoiler ;) ), mogę natomiast powiedzieć, że kryteriów jest wiele. Mimo to, algorytm nie jest jeszcze na pewno idealny (serwis dopiero wystartował), będzie z czasem ewaluował, by oceniać mecze coraz lepiej. Jestem również otwarty na wszelkie sugestie z zewnątrz.

Będę bardzo wdzięczny jeśli ocenicie empirycznie, czy Wasze odczucia co do poszczególnych spotkań pokrywają się z tym, co "mówi" crunchtimers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking jest ustalany przez algorytm. Dokładnej formuły ze zrozumiałych względów nie podam (to by dopiero był spoiler ;) ), mogę natomiast powiedzieć, że kryteriów jest wiele.

Czy zbyt dużym spoilerem byłoby wymienienie czynników które bierzesz pod uwagę bez podawania ich wag?:) chociaż kilku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.