Skocz do zawartości

Jazda, jazda... 2012/2013.


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Świeżo po meczu Spurs to mogę powiedzieć, że jest dobrze. Ofensywa będzie zajebista jak wróci Manu i jak minie trochę czasu. To co martwi najbardziej to defensywa i jak tutaj nie będzie poprawy to może być mega ciężko. Duncan przejął 4q a Hornets nie miało kim odpowiedzieć. Davis, Aminu i Vasquez bardzo fajnie wypadli, Rivers słabiutko.

 

W zasadzie to ciency ci Hornets jak barszcz. Oby Gordon szybko wrócił bo jak się nie wygrywa ze Spurs rzucającymi poniżej 20% za trzy i grających przyzwoite D przez ostatnie 40 sekund to nie najlepsza perspektywa się rysuje.

 

Nie wiem też czy Duncan coś jeszcze pokaże w sezonie czy tylko przebłyski jak dzisiaj. Parker będzie tak dobry jak w zeszłym sezonie. W PO może znowu da radę do WCF zajechać. A i jeszcze jedno- Leonard jest zajebisty.

 

@Ignazz: spokojnie to 1 mecz ze słabym rywalem, więc spokojnie. Rozkręcą się :)

 

Lillard jest przec***em. Całkiem dobry mecz Lakersów z Portland ;)

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobry mecz Lakersów z Portland ;)

Tia:) Nash po 4 minutach 4 kwarty ma na koncie 2 punkty i 4 asysty. Grał tylko 16 minut- nie wytrzymał tempa Princeton. Za to Howard daje radę- 5 asyst, najlepszy w zespole.

 

OK, wiem- w końcu się zgrają:) Ale póki co mam bekę z tych dream teamów i 73-9:) Go Clipps!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors grali jak nigdy a przegrali jak zawsze na pocieszenie mozna powiedziec ze grali z jednym z pretendentow do tytułu ( chyba sie nie zagalopowalem nie? ;) ) Pozniej na tapetę poszli Suns - Gortat ładnie czapował Lee i Boguta - szkoda że w 4 kwarcie kompletnie niewidoczny a Dragic to jednak pajac - nie ma to jak good clock recognition ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden, kozak. Ciekawe jak dalej będzie grał. Houston to na prawdę ciekawa ekipa w tym roku.

 

Co do Bostonu, to nawet nie chce sie komentować. Niektóre ich zagrania były tak dobijające, że się płakać chciało. Oby Doc szybko to poukładał, bo wygląda żałośnie.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.