Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, ze za małą kadę mają / mieli.

Ciężko ciągle w tym siedzieć, pisać o tym i gadać + analizowac. 

We dwóch rzeczywiście trudno prowadzić płatny portal za dwie dychy miesięcznie. Zresztą bardzo często pojawia się to tłumaczenie z ich strony, tylko jakie to ma znaczenie dla klienta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ LOL

 

A ja właśnie chciałem napisać, że Probasket robi Borysowi konkurencję: http://probasket.pl/forum/

 

:grin:

A co to za konkurencja :) chyba kiedyś już próbowali? 

 

Jedyną konkurencją był e-basket. Teraz, przy dodatkowo rozbudowanych strukturach lig fantasy, ciężko będzie jakiemuś forum zaistnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba abonamentów spadła, kasy do podziału coraz mniej..z jakiegoś powodu Kujawiński sobie przecież podarował. Nikt nie będzie pisał codziennych, długich tekstów za frajer wiedząc, że pojedyncze osoby wciąż inkasują mniejsze lub większe pieniądze. 

i będzie spadać, bo to już 5 rok płatnego portalu. Nowi nie pamiętają już o zp1, a starzy w coraz większej ilości wykruszają się z powodu spadającego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ( i chyba Pani???) z airball powinni pomyśleć o abonamencie za parę miesięcy, bo wstyd, że taka wartość w internecie jest za darmo, biorąc pod uwagę, za co i ile trzeba płacić.

Ale zdajesz sobie sprawę że zpp miało kilka tysięcy inydwidualnych IP regularnie ich czytających a i tak raptem ok 10% wykupiło abonament? I nigdy nie przekroczyli pewnej bariery

Sytuacja ich była skomplikowana bo dla niektórych to była kasa na obkład bo na chleb zarabiali gdzie indziej a dla niektórych to była jedyna praca zarobkowa co generowało pewien stres przy rozliczeniach ot i tyle

 

Oni mieli ogromną bazę wiernych fanów a i tak na początku zebrali straszne baty od ludzi... A Ty chcesz by to samo spotkało airball?

 

Ilu użytkowników zapłaci za treści? Mocno ryzykowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko nadmienić, że to niektórzy z Was wyskoczyli z pomysłem abonamentu na Airball. Osobiście nic o tym nie wiadomo żeby coś takiego było kiedykolwiek planowane. Jeśli już będziemy się kiedyś starali coś z tego mieć dla siebie, to raczej pójdziemy inną drogą. Raczej, bo nigdy nic nie wiadomo. Docelowo Airball jest zajawką i tego się póki co trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

 

A czy ktokolwiek wspomniał że to Wy proponujecie? Czasem lubisz odpowiadać na pytania które nigdy nie padły. Spokojnie nikt nie zarzuca Wam chęci wzbogacenia się na tym pomyśle

 

Przecież napisałem, że to inni o tym wspominali, ja pitolle. Chciałem uciąć spekulacje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonamentu u nas nie będzie. Jeśli wejdą płatności to w.momencie jak baza fanów będzie bardzo duża i też nie w formie abonamentowej tylko trochę inaczej to widzę. No, ale to melodia przyszłości.

 

Podcast w drodze. Póki co szukany rozwiązania technologicznego, aby brzmiało to.dobrze. Ciężko np skomunikowac takiego Czekoladę, który siedzi za granicą. Możliwe zatem, że podcast będzie w warszawskim wydaniu. Orlinski, El i ja.

 

jesli Czekolada mowi podobnie jak pisze to nie ma opcji, zeby go nie bylo!!! moj favourite, no homo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli technologicznie jakość podcastu będzie zadowalająca i adekwatna do tego, do czego dążymy to będzie i Czekolada. Jeśli nie. To przez jakiś czas będzie okrojony skład, który z czasem się rozszerzy o brakujące osoby.

Zawsze można dopraszac gości z forum. Myślę, że niektórych większość chętnie by posłuchała od czasu do czasu. Natomiast nie możecie lekceważyć roli prowadzącego. To ta osoba kieruje wszystkim i pilnuje porządku. Liczę na Was :)

Bez Czekolady nie słucham btw. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.