Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz to bo słuchasz przerwy?

 

Myslałem że mamy na forum raptem 3-4 ludzi którzy sluchają

ano slucham, Fajnie umila czas na rowerze w drodze do pracy, szkoda tylko że od początku offseason nic nie nagrali

Edit

A nie, to cast to coast ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słucham. Bardzo fajny podcast.

 

Wg mnie podcast monologowy to nieporozumienie. Nikt nigdzie nie robi takich podcastów, więc Przemek szukaj gości i życzę powodzenia, bo potencjał jest :smile:

 

Trio z Rapparem i LBS i masz jak w banku że beda kontrowersje i bedzie iskrzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę, że mój mały eksperyment wzbudza dużo ruchu na forum :) To dobrze, ale raczej na dłuższą metę zostanę przy słowie pisanym bo przychodzi mi to bardziej naturalnie i lepiej się czuję pisząć. Ten podcast miał być czymś specjalnym na 200 postów i przekroczenie bariery 100 tyś wyświetleń na moim blogu. Taki prezencik! Jestem z niego zadowolony zarówno jeżeli chodzi o część gadaną jak i realizację. 

 

Pierwszą "wersję" miałem nagraną już 2 tygodnie temu, ale efekt końcowy (buczenie, bzyczenie, trzaski w tle) bardzo mnie irytowały. Dlatego postanowiłem pogłębić ten temat i doszkolić się w kwestii nagrywania dźwięku. Okazało się, że wystarczy kilka prostych tricków by nawet najtańszy mikrofon jakim to nagrywałem w połączeniu z darmowym programem do nagrywania brzmiał  tak jak w efekcie końcowym - czyli moim zdaniem tak na 4+ w skali szkolnej. Zatem czy przytoczonym jegomościom z "Palmy" nie chce się tego robić? Tzn, poświęcić trochę czasu na ogarnięcie tego jak to brzmi? Nie mam pojęcia, ale oni nagrywają to w innych warunkach. Ciągną to już ile? 300? 400? odcinków na takiej jakości i ludzie chcą za to płacić i tego słuchać.

 

Sam nie jestem fanem "6 gracza" (poza Kujawińskim, który pisze tam najlepiej) i tego ich podcastu słucham tylko jak dostanę info, że coś "mówią" o Knicks. Ostatnio słuchałem zapowiedzi sezonu Atlanty podczas robienia obiadu i teksty w stylu "Dennis Schroeder powinien dostać więcej minut pod nieobecność Jeffa T" to ja wiem sam bez słuchania tej kakofonii. Ale co kto lubi.

 

"Przerwa na Żądanie Extra" gdzie Tomczak trzyma towarzystwo za pysk i nie pozwala na odjechanie za bardzo od teamtu oraz "Coast to Coast" ekipy z "Z krainy NBA" to moim zdaniem najlepsze podcasty w sieci. Nie piszę w superlatywach o tych drugich bo mam tam swoją "Kanciapę MSG" ale lubię posłuchać Krzyśka Uzdowskiego oraz zwłaszcza Łukasza Woźnego.

 

Jest jeszcze Dr. G o którym nie wolno zapominać :D :D :D 

 

Reszta czyli ci z "EnBiEj Akszyn" czy "Zaspanego" (portal gorszy niż Gwiazdy Basketu)  to dla mnie strata czasu. Górny swoimi 2 podcastami zrobił niezłą robotę, ale widać, że nie będzie ciągle gadał o NBA, zatem wyłączam go z tej dyskusji. Jest jeszcze 2 takich typków co najpierw nagrywali na YT a później na SoundClouddzie, których też nie mogę słuchać.

 

Zgadzam się z Wami, że sam tego dalej nie pociągnę. Potrzebuję kogoś do rozmowy i nawet już (pisząc nieskromnie) ustawiła się kolejka chętnych. Gadanie samu do siebie strasznie mnie zmęczyło, ale cieszę się z efektu i mam nadzieję, że niedługo powrócę z Vol. 2 i to już nie w pojedynkę.

 

Pozdro 500 (nie wiem co to znaczy, ale tak teraz ludzie piszą) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słucham. Bardzo fajny podcast.

 

Wg mnie podcast monologowy to nieporozumienie. Nikt nigdzie nie robi takich podcastów, więc Przemek szukaj gości i życzę powodzenia, bo potencjał jest :smile:

Mylisz się. Max Kellerman, który jest teraz w First Take robił taki podcast jakiś czas temu, głównie o Knicksach ale i w ogóle o tym, co działo się w Nowym Jorku. Mega dobrze się tego słuchało, z tym że odbierał trochę telefonów od fanów i to było fajne uzupełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Przerwa na Żądanie Extra" gdzie Tomczak trzyma towarzystwo za pysk i nie pozwala na odjechanie za bardzo od teamtu oraz "Coast to Coast" ekipy z "Z krainy NBA" to moim zdaniem najlepsze podcasty w sieci. Nie piszę w superlatywach o tych drugich bo mam tam swoją "Kanciapę MSG" ale lubię posłuchać Krzyśka Uzdowskiego oraz zwłaszcza Łukasza Woźnego.

 

 

Krzyśka fajnie jest posłuchać nawet, jak nie gada o NBA :nevreness:

https://www.youtube.com/channel/UC8ROk73ZAWnDk6VS5kXTzVQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko tutaj zostawię, aby każdy sobie odebrał te słowa na swój sposób:

Ja ich podziwiam. Czytelnika trzeba umieć sobie wychować, płacisz te półtorej stówki za roczny abonament, ale jeżeli odpowiednio nie zachęcisz redaktorów do pisania to ch**a dostaniesz :nevreness:  O Lidze Letniej ani słowa, zapowiedzi skrócone czterokrotnie, zamiast NBA piszą o NFL, a TOP 100 w historii skończy się na 70 miejscu z powodu zbyt małej ilości komentarzy pod tekstem.

 

Myślałem, że strategia, jak wbijecie 1000 łapek w górę to zrobię... działa tylko na darmowych stronach i kanałach. To tak jakby zamówić prenumeratę, ale z powodu zbyt małej liczby pozytywnych komentarzy wydawca może zmniejszyć liczbę stron o połowę, po tym jak zapłaciłeś z góry  :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się chłopakom i tyle

 

Szkoda tylko, że za obniżenie standardów obwiniają czytelników. Wina leży wyłącznie po ich stronie. W tej chwili na stronę wpadają praktycznie na zmianę Gorący Eskpress, Palma i NFL. Jak na płatny profesjonalny portal o koszykówce, to szkoda gadać. Już wolę stronę, na którą Przemek wrzuca swojego bloga :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.