Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie większość z Was zauważyła powstał portal traktujący o NBA szóstygracz.pl będący hybrydą zpp1 i 4kwarty.

 

Co myślicie o takim połączeniu?

I czy w Polsce można wyżyć za pisanie o NBA?

 

Nie będę udawał, że w pierwszej chwili byłem mega zszokowany taką opcją i raczej bardziej zrażony niż zainteresowany nowym portalem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelka monopolizacja jest zła. A taka nastąpiła właśnie w sferze polskich portali o NBA. Może to oznaczać tylko spadek poziomu, który i tak nie był zbyt wysoki - Kwiatkowski to lover Jamesa i Heat, do tego nie kryjący się z tym zbytnio, a Szczepański pisał teksty przekładając cyferki boxa na słowa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jestem troche zoorientowany na czym innym ale pisanie dla kasy to mi sie zawsze wydawal dobry pomysl na zycie szczegolenie jakbym dostawal za to ze pisac nie umie a tylko marudzic i to gruba kase

w kazdym razie jak dowiedzialem sie 5 min temu ze ktos na swiecie bierze 27 czy 120 zika za abo to nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac

ale potem zobaczylem 800 fb likeow przemnozylem i mi wyszlo fhuj sianka

takie wiecie z przedzialu 8 a 800 tysiecy

co jest k**** absurdalne ale jest

sign me in k**** bo widze ten rynek internetowy w polsce to jest jakas kopalnia pieniedzy a durni to sieja

800000 PLN feel it za takie gowno

 

-czesc co robisz w zyciu ?

-a wiesz prowadze taka stronke o NBA i zdzieram z ludzi siano i ostatnio kupilem sobie nowe porsche i dom w hiszpanii

-a co u ciebie ?

 

mam troche wrazenie ze cos mnie ominelo albo my tu w tej polsce zyjemy rzeczywiscie jak w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jestem troche zoorientowany na czym innym ale pisanie dla kasy to mi sie zawsze wydawal dobry pomysl na zycie szczegolenie jakbym dostawal za to ze pisac nie umie a tylko marudzic i to gruba kase

w kazdym razie jak dowiedzialem sie 5 min temu ze ktos na swiecie bierze 27 czy 120 zika za abo to nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac

ale potem zobaczylem 800 fb likeow przemnozylem i mi wyszlo fhuj sianka

takie wiecie z przedzialu 8 a 800 tysiecy

co jest k**** absurdalne ale jest

sign me in k**** bo widze ten rynek internetowy w polsce to jest jakas kopalnia pieniedzy a durni to sieja

800000 PLN feel it za takie gowno

 

-czesc co robisz w zyciu ?

-a wiesz prowadze taka stronke o NBA i zdzieram z ludzi siano i ostatnio kupilem sobie nowe porsche i dom w hiszpanii

-a co u ciebie ?

 

mam troche wrazenie ze cos mnie ominelo albo my tu w tej polsce zyjemy rzeczywiscie jak w polsce

Spory przedział sobie wybrałeś :DD

 

Po pierwsze pakiet miesięczny - 15 zł, co z 800. osób daje - 144 000 zł

Po drugie pakiet na 3 miesiące za 45 zł (teraz w promocji za 27) co daje - 144 000 zł (86 400 zł)

Po trzecie pakiet roczny za 120 zł - 96 000 zł

 

Te liczby i tak raczej nierealne, bo nie każdy kto lajkuje na FB to wykupi, pewnie będą jakieś osoby co kupią jedno konto na kilka itd. W dodatku dochodzi koszt opłat za serwer itp. No i nie jest to kasa dla jednej osoby, a kilku które tam piszą, więc nie wiem jak Kwiatkowski ma Twoim zdaniem kupić sobie za Szóstego Gracza dom w Hiszpanii ;).

 

Żeby nie było to sam nie będę płacić za czytanie na 6G, ZP1 czytałem dosyć regularnie, ale teksty nie były na tyle dobre, żeby za nie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że artykuły na zp1 były często inspirowane tekstami z amerykańskich serwisów, to nie wiem za co zamierzają pobierać $. Zresztą 15 pln/miesiąc to chyba trochę wygórowana cena jak za co by nie mówić trochę kota w worku... Liczyłem że jak ruszą to zrobią coś w stylu zakładasz konto i masz 2 msc free, a potem zniżkę przy subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból dupy jakby was murzyn jechał w kakałko. Zazdrościcie ale pomyślcie czy to jest 5 minut dziennie i masz artykuł czy jednak trochę pracy trzeba w to włożyć.

 

Teksty i wyliczenia o ich zarobkach i tym jak to wszystkie domy w Hiszpanii wykupią jest komiczny.

 

Resztki wolnego rynku są w tym pojebanym kraju i każdy może dostawać kase za co chce o ile ktoś to coś chce.

 

Wypnijcie się na to i będzie bez bólu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.