Skocz do zawartości

Hale w Warszawie lub okolicach?


p_g_mail

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to dosc dziwne pytanie, ale czy w W-wie lub okolicach sa jakies otwarte hale czy cos ;-) gdzie mozna sobie porzucac do koszykowki w zime? Ewentualnie platne, ale w jakis rozsadnych cenach(slyszalem, ze podobno mozna najac kazda szkolna, ale to sa duze koszty dla jednej osoby)...

 

Wiem oczywiscie, ze sa kluby etc. ale w moim wypadku to nie ten poziom :-(, a szukam po prostu miejsca by "sobie porzucac" w okresie gdy wyjscie na dwor bedzie wymagalo kozucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też interesuję się tematem z tego samego względu co p g mail. Chętnie pograłbym trochę, ale nie mam gdzie i z kim. W moim przypadku liczy się tylko Warszawa. Szukałem i "otwartych" hal nie znalazłem. Jak ktoś gdzieś gra i brakuje mu graczy to chętnie się dołączę. Uprzedzam że też nie jestem graczem wysokich lotów, umiejętności mam średnie i stylem gry wpisuję się w kanon graczy "małych i uciążliwych" (taka uboga wersja Allena Iversona) :)

Edytowane przez Nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hmm

 

Nie to zebym wczesniej nie czytal tego juz dosc starego watku, aczkolwiek wydawalo sie, ze pozostaje tylko przejsc na zawodostwo ;-), choc ja czuje sie bardziej jak stricte uboga wersja ubogiej wersji o ktorej pisal Nas ;-)

 

Za to chyba jednak wlodarze wyszli do przodownikow pracy koszykarskiej ;-) i podobno sa otwarte jakies sale - http://reporter.pl/a/?id=1323-Otwarte-sale-gimnastyczne-na-Bemowie (!)

 

Tu chyba oryginal inf http://www.bemowo.waw.pl/sport_i_rekreacja/aktualnosci/_quot_otwarte_sale_quot_,5166/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Ziomki, napiszę krótko.

 

Jak ktoś chce wpaść to jest taka opcja, w środy o 18.00 i chociaż nie jesteśmy bóg wie jakimi kozakami to nie chciałbym, żeby przychodziły osoby, które mają problem z kozłowaniem i koszykówkę rozumieją tylko z fotela. W końcu poważne trenowanie tam się odbywa, nie Ignazz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

przez 15 lat od czasów licealnych na UMK płacilismy stawke 4 zeta za 90 minut gry od osoby ...

obecnie po wymuszonej zmianie sali wychodzi ok. 9 zeta przy rozliczeniu 12 osobowym za 90 minut więc 200 zeta za godzinkę to mimo poprawki na Warszawę sporo ale to zalezy od dyscypliny osób... 14 regularnej rotacji robi jeszcze akceptowalna stawkę ale jak w ferie przyjdzie 7 osób to Houston mamy problem...

 

chciałbym znaleźć ekipę na poniedziałki bo srody findowskie srednio mi leżą

 

a i w przyrodzie nic nie ginie z zrzuconych 9 kg juz 4 mi matka natura oddała...

 

no ale jak się wozi człowiek po Istambułach i kebabownie odwiedza z ciekawosci to co ma się dziwić...

regularny to ja jestem w piciu piwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IGNAZZ

 

Jeśli masz ochotę to zapraszam za tydzień, 

Gramy co wtorek.

Przed salą jesteśmy już około 20:40

Ostatnio było Nas 8, graliśmy na jeden kosz.

Zwykle jest około 10 i wówczas gramy na dwa.

Jak jest nas więcej, co się sporadycznie zdarza, wówczas zmiany,

Sędziujemy sobie sami. Jak ktoś został sfaulowany to krzyczy, Osobistych nie rzucamy, Piłka z boku,

Jak ktoś jest chętny to zapraszam na PW, podam dokładny adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.