Skocz do zawartości

dywizja X - 2012/13


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

1. 28 X, niedziela 21:00 - mam inny draft ... bez szans, żebym się pojawił

2. 26 X, piatek 21:30 tak

3. 17 X, środa 21:30 tak

4. 18 X, czwartek 21:30 tak

 

Jako, że mnie nie pasuje 28 a komuś 26, zróbmy draft w przyszłym tygodniu. Lepiej nie zostawiać tego na ostatni moment, bo wiele lig ma wtedy drafty i zawsze komuś nie będzie pasowało. A nieobecność w drafcie znacznie obniża możliwości naprawdę dobrej ekipy. Zresztą dla mnie draft to wielka frajda i jedna z najlepszych części sezonu. W tym sezonie nawet zrezygnowałem z kilku lig z autodraftami, bo to nie miało sensu. Praktycznie zawsze byłem niezadowolony, a tak nie mam na kogo zwalić :)

 

Reasumując, fajnie jakby się udało już w przyszłym tygodniu zorganizować draft.

Edytowane przez Siner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Robinson, na pewno nie dasz rady w ten poniedziałek ?? Jesteś chyba jedyną osobą, która nie może. Oczywiście jak nie dasz rady, to próbujemy dalej, ale warto by było mieć już draft za sobą (dwie pozostałe dywizje już po). Pod sam koniec jest z reguły bardzo dużo draftów i będzie ciężko zgrać odpowiedni termin

 

We wtorek jest mecz Polska - Anglia i sporo osób będzie oglądało, więc moim zdaniem wtorek zdecydowanie odpada.

 

Moim zdaniem, powinniśmy zrobić wszystko, żeby przeprowadzić draft w najbliższym tygodniu.

 

Dla mnie przyszly tydzień wygląda tak:

 

Pon - ok

Wt - nie (mecz Polaków)

śr - dopiero ok 22.30, więc za późno

czw - od 20.45

pt - ok

sb - ok

ndz - ok

 

Tylko ustalmy w końcu jedną datę, żeby coś zaplanować. Mi np wcześniej pasował 26.10, a teraz już niestety nie.

 

Możemy oczywiście zostać na 22.10, ale musimy to określić ostatecznie, żeby się nagle nie okazało, że ktoś nie może i mamy zmianę, bo tak na bank nie przejdziemy tego draftu nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.