Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pobierałeś i ja też tego nie robiłem ale jak pewnie sam zauważyłeś jeszcze dwa/trzy lata temu ma netflixie było dużo więcej rzeczy od zewnętrznych producentów chociażby Disney czy Warner Bros. Teraz Disney ma swoją platformę której u nas jeszcze ofcijalnie nie ma a większość od WB przeszła na HBO, czyli już chcąc oglądać to legalnie musisz wykupić kolejne dwie platformy do tego dochodzi coraz więcej materiałów produkowanych przez same platformy, których poza nimi nie obejrzysz itd, itd..

https://forsal.pl/lifestyle/rozrywka/artykuly/7995354,jak-pandemia-wplywa-na-piractwo-internetowe-koronawirus-a-piractwo-w-sieci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

Jak własną kolekcję, to myślałem, że nagrywa.

 

W 19 nagrali polskiego amatorskiego wiedźmina, który jest gorszy niż polski z Żebrowskim, ale lepszy niż amerykański :) przynajmniej w kwestii sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2021 o 06:42, lorak napisał:

właśnie nie warto. idąc do kina traci się bowiem nie tylko pieniądze, ale również czas, który przecież jest najcenniejszym zasobem, jaki każdy posiada.

Przypuszczam ze nie masz dzieci Karol.

Dla dajmy na to 7 letniego dziecka wyjscie do kina to jest cos ekstra, cos innego, nawet ten popcorn dzoecko cieszy, ręcze że żaden rodzic widzac szczescie swojej pociechy nie rozpatruje wyjścia do kina w ramach straty czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, agresywnychomik napisał:

Dla dajmy na to 7 letniego dziecka wyjscie do kina to jest cos ekstra, cos innego, nawet ten popcorn dzoecko cieszy, ręcze że żaden rodzic widzac szczescie swojej pociechy nie rozpatruje wyjścia do kina w ramach straty czasu.

Ale dla nastolatka, pójście z ojcem do kina, jest już całkowicie kompletną strata czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.12.2021 o 13:15, fluber napisał:

Nie patrz w górę. Polecam bardzo. Zostawia po seansie dużo myśli w głowie. 

Zdecydowanie film roku, nie wiem czy nie najlepszy film jaki widziałem w ostatnich pięciu czy dziesięciu latach. Najgorsze ze wszyscy/99% po obejrzeniu go po tygodniu zapomną ten przekaz który tam się znajduje i że chyba tak jak w samym filmie - żadna siła, przemowa, czy żaden przekaz nie ma siły przebicia żeby coś zmienić w tym świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Zdecydowanie film roku, nie wiem czy nie najlepszy film jaki widziałem w ostatnich pięciu czy dziesięciu latach. Najgorsze ze wszyscy/99% po obejrzeniu go po tygodniu zapomną ten przekaz który tam się znajduje i że chyba tak jak w samym filmie - żadna siła, przemowa, czy żaden przekaz nie ma siły przebicia żeby coś zmienić w tym świecie. 

xD ile ty filmów z ostatnich 10 lat widziałeś? dwa, trzy, pięć?

ten film to gówno obesrane na poziomie jakiegoś długiego skeczu SNL podobnie jak poprzednie "dzieło" McKaya "Vice"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2021 o 08:53, lorak napisał:

to dziwny przekaz, bo przecież siłą zmieniającą świat są idee, w które ludzie wierzą.

Dzisiaj zadna idea nie ma siły przebicia jesli nie stoją za nią pieniądze :)

the_secret - jasne może się podpaliłem, pisałem swiezo po seansie, po namyśle to racja, czasem ten film zajeżdżał aż żenadą ale dla mnie właśnie w punkt trafili z jednym - pokazali jak świat wygląda i to mnie mocno się spodobało, mów sobie że wszystko mega przesadzone w stylu Patryka Vegi ale jak dla mnie dokładnie tak wygląda świat mediów i polityki :)

z tym najlepszy nie chodziło mi o grę aktorską, ale o jego przekaz.. a przynajmniej do mnie mocno trafił, ale to chyba kwestia gustu i nie musisz mnie pojeżdżać za to że mam takie zdanie :) widocznie nie jestem takim koneserem jak Ty.. 😛 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.