Skocz do zawartości
Kubbas

Filmy

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy myslałem ,że sceny na dachu nie da się przebić to w odcinku drugim wychodzi Szczerbina i robi przemowę ,która jest fantastyczna.. Znam historię. Wiem dużo o tej katastrofie a tu co chwilę są takie poszczególne sceny, które gniotą po całości

No i przede wszystkim jak to jest zagrane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróg numer jeden jutro leci na tvn fabuła. 

A ja dziś akurat nockę zarwałem bo ma w sobie ten film to cos ze go trzeba obejrzeć do konca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Barfly. Nigdy żaden film mnie nie zostawił z takim niedosytem. To nie była historia na półtorej godziny, powinno być z tego serial z 10-odcinkami.

Nie mówię, że to wybitne dzieło, ale film bardzo fajny, tylko po postu wydaje się człowiekowi, że prawie nic nie opowiedział, dopiero rozpoczął temat i zarysował postacie. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, RappaR napisał:

Barfly. Nigdy żaden film mnie nie zostawił z takim niedosytem. To nie była historia na półtorej godziny, powinno być z tego serial z 10-odcinkami.

Nie mówię, że to wybitne dzieło, ale film bardzo fajny, tylko po postu wydaje się człowiekowi, że prawie nic nie opowiedział, dopiero rozpoczął temat i zarysował postacie. 

Jeśli chodzi ci o film na podstawie książki Bukovskiego to idealnie oddaje klimat pierwowzoru. Rourke swoją aparycja i maniera świetnie pasuje do roli chinaskiego. Ogólnie szkoda ze Henry jest postrzegany tak pejoratywnie za swój styl bo pióro ma lekkie jak mało kto 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi