Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

k**** wchodze do roboty pierdolą o MArvelach, wchodze na forum o Marvelach, przecież te filmy to gnioty. :)  próbowałem je polubić i polazłem na kaszaniastą Pantere, no i w avengersach co drugie zdanie jakies smieszkowanie albo puszczanie oczka w strone widza, najgorsze, ze tym syfem zaraziły się gwiezdne wojny. Przeciez samo bieganie w tych kostiumach to juz jest wystarczajace robienie z siebie beki po co jeszcze te teksty...

 

Ktoś oglądał z Phoenixem "Nigdy Cie tu nie było"? moglem przekręcic tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakiś torrent do nowego pitbulla?  Ciekaw jestem, czy Pasikowski reanimował tą serię czy poziom żenady został utrzymany. 

 

Torrenta nie posiadam, ale poziom w porównaniu z Vegetą jest znacznie wyższy. Już sam poziom żartów przewyższa Vegę o głowę, o dziwo nawet Doda się wpasowała jako tako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torrenta nie posiadam, ale poziom w porównaniu z Vegetą jest znacznie wyższy. Już sam poziom żartów przewyższa Vegę o głowę, o dziwo nawet Doda się wpasowała jako tako.

Czyli rozumiem byłeś w kinie.

Ja nie wiem jak Vedze udał się nakręcić tak rewelacyjną część pierwszą i potem serial. Bo jak się popatrzy na jego filmografie, to poza tym same gówna. 

Taśmy prawdy jeszcze był spoko, ale to seria dokumentalna,podobna do http://www.filmweb.pl/serial/Prawdziwe+psy-2001-200302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, byłem, widziałem, takie odczucia.

 

Film dobry, fajnie, że skończylo jak się skończyło. Dużo postaci, wątków, ale szło to ogarnąć. Pewnie jeden z lepszych filmów Marvela, jednocześnie mocno przewidywalne jest rozwiązanie w części 4 i tu liczę na jakieś zaskoczenie. Ale dobrze wydana kasa.

zakończenie moze i tak, ale sposób dojścia do niego to nie

 

co Twoim zdaniem zrobią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakończenie moze i tak, ale sposób dojścia do niego to nie

 

co Twoim zdaniem zrobią?

Znaczy zakończenie w sensie powrotu tych co się rozpłynęli, pokonanie Thanosa. A jak? To nie wiem. Mam teorie ale jeszcze rok i cholera wie.

 

W każdym razie to Evans, Hemsworth i Downey niedługo kończą umowy z Marvelem ponoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy zakończenie w sensie powrotu tych co się rozpłynęli, pokonanie Thanosa. A jak? To nie wiem. Mam teorie ale jeszcze rok i cholera wie.

 

W każdym razie to Evans, Hemsworth i Downey niedługo kończą umowy z Marvelem ponoć.

ale pokonanie go w żaden sposob ich nie przywróci bo jak? 

 

zdobycie kamieni raz jeszcze może w tym pomoże ale kto je ujarzmi? 

ceikawy byłby skok w czasie, tak popularny w komiksach

 

no kończy im się (Downeyowi chyba nie) ale Avengers 4 jest już gotowe wiec dopiero w 4 fazie mogliby być bez kontkraktów a tak po prostu albo filmy mogły by być o innych bohaterach albo byłby recast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pokonanie go w żaden sposob ich nie przywróci bo jak?

 

zdobycie kamieni raz jeszcze może w tym pomoże ale kto je ujarzmi?

ceikawy byłby skok w czasie, tak popularny w komiksach

 

no kończy im się (Downeyowi chyba nie) ale Avengers 4 jest już gotowe wiec dopiero w 4 fazie mogliby być bez kontkraktów a tak po prostu albo filmy mogły by być o innych bohaterach albo byłby recast

Kto ogarnie kamienie? Komiks mówi Nebula :) A jakiś taki mój nos mowi Hulk/Thor/Kapitan 'Murica. W przypadku dwóch ostatnich ponosząc śmierć.

 

A jeszcze jedno pytanie. Czy jednego z kryształów w infinity war bronił (raczej strzegł) Red Skull czy ziom był po prostu podobny.

 

Co do umów, odejsc itp mam nadzieję, że nie będzie (za szybko) recastow, za bardzo się do tych aktorów przyzwyczaiłem. Lepiej dac nowych bohaterow.

 

A jeszcze wracajac do Venoma, to na wiki piszą, że to ma być świat niejako łącczący się ze spidermanem oraz nie wykluczają crossoverów z nim. Niby nie MCU, no ale kto wie, może kiedyś.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ogarnie kamienie? Komiks mówi Nebula :smile: A jakiś taki mój nos mowi Hulk/Thor/Kapitan 'Murica. W przypadku dwóch ostatnich ponosząc śmierć.

 

A jeszcze jedno pytanie. Czy jednego z kryształów w infinity war bronił (raczej strzegł) Red Skull czy ziom był po prostu podobny.

 

Co do umów, odejsc itp mam nadzieję, że nie będzie (za szybko) recastow, za bardzo się do tych aktorów przyzwyczaiłem. Lepiej dac nowych bohaterow.

 

A jeszcze wracajac do Venoma, to na wiki piszą, że to ma być świat niejako łącczący się ze spidermanem oraz nie wykluczają crossoverów z nim. Niby nie MCU, no ale kto wie, może kiedyś.

 

Tak Red Skull był przewodnikiem przy Kamieniu Dusz.

 

Venom tak jak Spidey są w posiadaniu Sony. Spiderman jest neijako wypożyczony przez Marvel Studio do MCU.  Jesli Venom byłby dużym kasowanym suckesem (w co nie wiezrze) to jest szansa że go tam wezmą tak jak Spidera.

 

Kapitan jest za słabą postacią by sobie poradzić z rękawicą. Hulk mógłby tylko jest chyba za głupi żeby to ogarnąć. Własnie Thor jest jedynym Avengerrem, dodałbym do tego jeszcze Captain Marvel. I stawiałbym ją jak coś.

 

Kierownik MCU przed A3 opowiadał ze w Ant-Man 2 chcą się pobawić Multiwersami. Może w A4 pociągneliby ten temat (gdzie Ant-man ma miec sporą rolę -na pewno będzie grzebał we wspomnieniach z A1 kogoś z grupy) i np. ktoś potężny przyszedł by do naszego mulitwersum z innego multiwersum. Spowodowane byłoby to jakoś konsekwencjami czynnów Thanosa i ten czujący się winny robi Team-up z Avengers i resztą bohaterów by pokonać nowego przeciwnika.

Tylko takie coś widze by mogło ruszyć Thanosa z tej jego farmy na której ogląda sobie zachody słońca (btw ktoś się przyjrzał czy on tam jest w rękawicy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się wyrwac trzy godzinki i zajrzeć do kina na nowych Avengers i to jeszcze pierwszy raz w życiu na Imax.

Nie żałuje wydanych pieniędzy. Żona powtarza " taki stary a bajeczki dla dzieci ogląda". Ale co tam, mnie ten cały Univers Marvel po prostu kręci.

Świetnie wszystko dopracowane, udało się zebrać w kupę takie grono osobowości.

Jeszcze fajny wątek z GoT.

Kilka lat temu zrobiłem sobie maraton aby to wszystko sobie poukładać i teraz tylko czekać na przyszły rok. A tu jeszcze dziś w zwiastunach Deadpool i AntMan.

 

Co tam. Do kina ide się rozerwać, a nie przysypiać na "niezależnym, zaangażowanym" filmie.

I don't care.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo mi się spodobała teoria, że Loki żyje i podmienił się z Bannerem, przede wszystkim dlatego, że pokazałoby go znowu jako postać inteligentną i nieprzewidywalną, a nie kogoś, z kogo każdy robi swoją wycieraczkę 5 film z rzędu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe Pitbulle (nie wiem jak ten Pasikowskiego, bo nie widziałęm) to w sumie pod komedie podchodzą. Marną komedię. Vega odkupił prawa do Pitbulla tak na marginesie, zamierza nakręcić jeszcze 5 filmów i serial, ale najpierw ma powstać trylogia "Kobiet Mafii".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do komedii romantycznych to rzeczywiscie Listy do M i Planeta są fajne ale już troche stare

ja bym dorzucił z tego roku "Podatek od Miłości" i "Kobieta sukcesu"

Razem z żoną się fajnie bawliliśmy :)

 

ale oczywiscie trzeba lubieć lub przynajmniej akceptować takie kino ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe Pitbulle (nie wiem jak ten Pasikowskiego, bo nie widziałęm) to w sumie pod komedie podchodzą. Marną komedię. Vega odkupił prawa do Pitbulla tak na marginesie, zamierza nakręcić jeszcze 5 filmów i serial, ale najpierw ma powstać trylogia "Kobiet Mafii".

 

Pasikowski przy Vedze to jak Mercedes przy Wartburgu, chociaż też nie najnowszy ten Mercedes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.