Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam za to Get Out,masa zaskoczeń,smaczków,powiew świeżości w tym gatunku.A tak dyskutowany motyw rasizmu zdecydowanie schodzi na dalszy plan,nie tak oczywisty i zero-jedynkowy im dłużej zagłębiamy się w wydarzenia.Powiem więcej,myślę że to bardziej satyra o pewnych osobach ale nie chce za dużo zdradzać komuś kto chciałby zobaczyć :smile:

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam za to Get Out,masa zaskoczeń,smaczków,powiew świeżości w tym gatunku.A tak dyskutowany motyw rasizmu zdecydowanie schodzi na dalszy plan,nie tak oczywisty i zero-jedynkowy im dłużej zagłębiamy się w wydarzenia.Powiem więcej,myślę że to bardziej satyra o pewnych osobach ale nie chce za dużo zdradzać komuś kto chciałby zobaczyć :smile:

To chyba jeden z najlepszych horrorow jakie widzialem w ciagu ostatnich lat. W koncu jakis powiew świeżości w tym gatunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam podniecenia Get Out.

 

Rozumiem, że w czasach poprawności politycznej każdy film z infantylnie zawartą kwestią rasizmu jest automatycznie kandydatem do Oskara, ale żeby chwalić to za nadzwyczajną świeżość?!?

 

Ani to horror ani komedia. Dialogi bez szału, rozwiązanie misternej zagadki każdy szanujacy się widz odkryje przed końcem drugiego kwadransu filmu, a postać tego grubego kumpla prawie tak nachalnie 'ziomalska' jak Kevin Hart.

 

Może ze trzy fajne sceny, dobra gra aktorska i tyle.

 

Ten film to rozkmina czy potraktować to jak horror i dać 8 (konkurencja jest mizerna) czy jak normalny film i dać 5.

 

 

Beka, prawie cała redakcja Ringera dałaby Oskara...

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam podniecenia Get Out.

 

Rozumiem, że w czasach poprawności politycznej każdy film z infantylnie zawartą kwestią rasizmu jest automatycznie kandydatem do Oskara, ale żeby chwalić to za nadzwyczajną świeżość?!?

 

Ani to horror ani komedia. Dialogi bez szału, rozwiązanie misternej zagadki każdy szanujacy się widz odkryje przed końcem drugiego kwadransu filmu, a postać tego grubego kumpla prawie tak nachalnie 'ziomalska' jak Kevin Hart.

 

Może ze trzy fajne sceny, dobra gra aktorska i tyle.

 

Ten film to rozkmina czy potraktować to jak horror i dać 8 (konkurencja jest mizerna) czy jak normalny film i dać 5.

 

 

Beka, prawie cała redakcja Ringera dałaby Oskara...

Ja patrze jak na powiew swiezosci bo sie dobrze bawilem na tym - a ze bylo troche strasznie i troche smiesznie to uznaje to , jak na re konwencje, za cos swiezego zamiast kolejnej pily 9 czy remake it. Natomiast na pewno jest to zaden kandydat do oskara

 

Bardzo tez zastanawia mnie oskar dla shape of water. Poki co obejrzalem dumkirke phantom thread get out call me by your name i na pewno 1 byl lepszy a jeszcze jutro ogladam czas mroku w poniedziałek bilbordy i do konca tygodnia 4 władze - ktorys pewnie tez to przebije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Get out - nardzo spoko, z tym, że to nie jest horror raczej thriller z jego elementami, ale rozrywka bardzo dobra. Tonya również mi się podobała, Margotka zagrała świetnie, aktorka grające jej matke też no i ochroniarz mistrz heh, kręcone to w stylu Scorsese czyli dużo ruchu kamery po planie, dobra muza w tle i narracja w strone widza. Swoją droga ukończono już zdjęcia do Irishmana Scorsese;)

jaram się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shape of Water. Film poprawny.

Gej jest? Jest.

Wątek uciskanej czarnej ludności jest? Jest.

Ukazanie białej rodziny z przedmieść w krzywym zwierciadle jest? Jest.

Wątek feministyczny jest? Jest.

Do przewidzenia. Nie rozumiem zachwytów nad tym filmem. Obejrzy sie i po 10 minutach człowiek zapomina.

 

Obejrzałem wczoraj Star wars 8. Wielkie rozczarowanie. 2.5 godzinny zapychacz kinowy z wielką furtką na kolejne części. Niewykorzystany potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrze jak na powiew swiezosci bo sie dobrze bawilem na tym - a ze bylo troche strasznie i troche smiesznie to uznaje to , jak na re konwencje, za cos swiezego zamiast kolejnej pily 9 czy remake it. Natomiast na pewno jest to zaden kandydat do oskara

 

Bardzo tez zastanawia mnie oskar dla shape of water. Poki co obejrzalem dumkirke phantom thread get out call me by your name i na pewno 1 byl lepszy a jeszcze jutro ogladam czas mroku w poniedziałek bilbordy i do konca tygodnia 4 władze - ktorys pewnie tez to przebije

Odpowiadając sam sobie bo mize jtos to czyta. Widzialem dunkierke i czas mroku poki co - jezu ale sie zawiodłem na obu.

Dunkierka meh po prostu - liczylem na swietny film a jest po prostu ok - nolan mnie oszukał ze będzie dobrze.

 

Ale czas mroku to jest jakas porazka - ten film jest tak slaby ze .... sam nie wiem. Juz nie chodzi nawet o to ze historycznie sie rozmija z rzeczywistoscia ale tam nie ma fabuly ani sensu. Nawet jezeli wybor Churchilla i te polityczne gierki tak wygladaly faktycznie to sposób przedstawienia tego jest na poziomie filmów zapalonych nastolatków. Te przemowienia, rozmowa w metrze, nagła owacja na stojąco - miałkie i wiarygodne jak 3 dolarowy banknot. Gdyby nie oldman ktory ratuje calosc bylby dramat i malina roku imho.

 

Ale ciagle daniel day lewis jest vincem carterem w tym konkursie wsadów. And its not even close.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na najnowszych Avengersów. Zapowiada się na jedną z najlepszych produkcji Marvela.

jest mega na bieżąco i ogarnam wszskie trailery i podcasty

ogólnie polecam ten kanał: https://www.youtube.com/channel/UCyeevEe04rB6chhsgj_1t3Q 

 

pytanko mam co DC Universe

Superman - Batman słaby był a Suicide squad ktoś widział? warto na to tracić czas? od razu się przyznaje że opróćz Supermana, Batmana, Flesza i Jokera to nie znam chyba nikgoo z DC wiec to beda dla mnie no-name'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten film Contratiempo to typowy przykład mody na filmy, gdzie końcówka ma wcisnąć w fotel, widz ma siedzieć z otwartą gębą 20 minut po napisach końcowych, a na youtube obejrzysz filmiki z reakcją widzów na tę końcówkę.

 

Film z serii, że zabójcą okazała się sąsiadka, która okazuje się zaginioną wnuczką ojczyma swojej babci i która misterny plan zemsty planowała skrupulatnie od 15-tu lat.

 

Jak dla mnie film solidny, ale na pewno nie bardzo dobry czy wybitny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.