Skocz do zawartości

nowa liga - aukcja + roto


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

+1 dla pomysłu ze stworzeniem jednej zunifikowanej ligi z kilkoma "dywizjami" w tym roku i 3 ligami w przyszłym. Choć oczywiście uszanuję, jeśli zechcecie zagrać tylko w swoim sprawdzonym gronie. Tyle, że... i tak będziecie w nim grać, a za rok w I lidze mielibyśmy nie tylko (teoretycznie) najlepszych z najlepszych ale i sprawdzonych przez rok GM'ów, którzy nie będą rejterować po 2 miesiącach gry bo im nie poszło w aukcji.

 

Jak coś zapraszam do nas, PW i gg: 44536666. Ewentualnie kontaktujcie się z QAS, jest współkomisarzem ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie stoi na przeszkodzi, aby każdy z tej ligi, kto wyrazi taką chęć, w następnym sezonie po prostu dołączył do west/east ;) bo póki co to mamy za mało chętnych aby robić trzecią dywizję i za rok połączyć to poprzez system awansów i spadków. zobaczymy, może jeszcze do jutra ktoś się zgłosi, ale jak nie to trzeba by ustalać termin draftu, bo czas goni i gramy jak rozumiem w 11?

 

1. Lorak

2. Rob

3. Chytry

4. ms9

5. Karl

6. kraso

7. popeye

8. PH#1

9. bulek

10. QAS

11. Matek

 

jak ktoś jeszcze jest chętny to zapraszamy, a zdecydowanych na grę proszę o wypowiedzenie się w sprawie terminu draftu. znając życie to w tygdoniu ciężko będzie się zebrać, a z weekendów to mamy najbliższy (5, 6 i 7 X), za dwa tygdonie (12, 13, 14), za trzy (19, 20, 21) oraz za cztery (26, 27, 28). niech więc każdy poda po dwa terminy, które mu najbardziej pasują i ewentualnie te, które zdecydowanie u niego odpadają.

 

jeśli o mnie chodzi to dobrą datą byłby nawet ten najbliższy weekend, czyli pewnie najlepiej w niedzielę 7 października koło 19-20:00. jak nie to za dwa tygodnie każdy dzień. natomiast na pewno nie będę mógł draftować w ten weekend 19-21 X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak owszem, prawdopodobnie nie będzie problemu żeby za rok się podczepić jako ostatni wagon, tylko po co skoro można teraz ?

licz się z tym, że w ostatniej lidze oprócz śmietanki stąd, będzie pewnie kilku rookich forumowych, z którymi bywa różnie i wiadomo że w tej ostatniej lidze będzie najwięcej GMów widmo i chaosu...

dałeś info dopiero co, a już jest kilkunastu chętnych, myślę że w przyszłym tygodniu już byś skompletował te 15-17...

 

jeśli się nie uda to chętnie zagram i termin pasuje mi każdy (oprócz wtorków i czwartków przed 22, ale pewnie weekend będzie lepszy) za wyjątkiem niedzieli 21.10 (draft FB3). ale zdecydowanie wolałbym Ci pokazać kilka sztuczek za rok w I lidze ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem zasady:

 

roto, aukcja i jeszcze pytanie o waiver'ów (czy też system aukcyjny ... nowość w yahoo [jeszcze nie czytałem o co chodzi ale w jednej lidze tak mamy grać czy może tradycyjna lista?)

 

I ostatnie, kiedy mniej więcej byłby draft (ja 24 i 28 wypadam)

 

W roto grałem już wiele razy [w moim odczuciu, zdecydowanie lepsze i bardziej wymagające aniżeli FP] i zawsze gram do końca więc o to, że się wykruszę, nie ma obaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, mamy 11 chetnych osob, wiec robimy trzecia dywizje. nowych GMów oczywiscie caly czas zapraszamy. w dziale roto zaloze temat naszej ligi jak juz bedziemy po drafcie, co by poki co niepotrzebnie nie mieszac. (chyba ze jakis mod moze przeniesc ten temat do tamtego dzialu, to niech tak zrobi ;])

 

jesli chodzi o system waiverow Siner, to jak najbardziej sprobujemy tej nowosci yahoo.

 

no i prosze wszystkich o wypowiedz w sprawie terminu draftu, bo jak na razie w tej kwestii mamy malo informacji:

 

1. Lorak - odpada 19, 20 i 21

2. Rob

3. Chytry

4. ms9

5. Karl

6. kraso

7. popeye

8. PH#1

9. Chicken2 - odpada 12 i 13

10. Wira

11. Siner - odpada 24 i 28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.