Skocz do zawartości

Fb#4 (12/13)


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

I tak jeszcze na koniec - gratulacje dla Dziembusa (przynajmniej do końca stycznia myślałem że w końcu średnia Ci się posypie, bo trzeba kimś zapełnić sloty, a jeszcze w marcu mieliśmy podobną średnią, tyle że potem zaczęła się u Ciebie seria +60)

Dzięki :) seria po ASG była niesamowita, dzięki temu udało mi się odskoczyć i utrzymać prowadzenie do końca. Fajna liga wyszła nam walka była do samego końca.

 

Back to back cieszy:) zaraz się ogarnę i jakieś podumowanko się zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na małe podsumowanie:

1 runda (1 pick) - LeBron James (średnia sezonu: 77.2 fp)

Yahoo wybrało mi numer 1, więc wybór mógł być tylko jeden.

2 runda (20 pick) - Al Horford (56.6 fp)

Mój trzeci zawodnik pod względem punktowania, zagrał 74 mecze, całkiem dobra średnia.

3 runda (21 pick) - Ty Lawson (46.2 fp)

Był moim pierwszym rozgrywającym, na początku nie byłem z niego zadowolony, ale po ASG się rozkręcił. Średnia poniżej 50 ale i tak dobry sezon rozegrał

4 runda (40 pick) - Tyreke Evans (40.0 fp)

Bardzo dobry wybór jak na pozycje SG, zagrał 65 mecze, trochę grał w kratkę ale średnia nie najgorsza tylko 1,9 gorsza od poprzedniego sezonu. Wybór raczej dobry jak na SG

5 runda (41 pick) - Stephen Curry (58.8 fp)

Bardzo dobry wybór. Liczyłem, że nie poskręca sobie kostek, ale, że zagra taki sezon to sobie nie wyobrażałem. Mój drugi zawodnik jeśli chodzi o punktowanie. Mega zadowolenie z jego postawy.

6 runda (60 pick) - Zach Randolph (45.4 fp)

Jak na 60 pick to wybór zajebisty, mój pierwszy center, zagrał parę ciekawych spotkań.

7 runda (61 pick) - Derrick Rose (00.0 fp)

Pomyłka:/ Czekałem,czekałem,czekałem.....ale się nie doczekałęm, stracony pick

8 runda (80 pick) - Klay Thompson (36.3fp)

Szybko się go pozbyłem, miał być moją drugą 2,ale nie wyszło

9 runda (81 pick) - Ersan Ilyasova (39.9 fp)

Początek sezonu miał słaby, szybko się go pozbyłem

10 runda (100 pick) - J.J.Hickson (41.6 fp)

Jak na 10 runde to niezłą miał średnią, często go wystawiałem, parę punktów mi na stukał

11 runda (101 pick) - Lou Williams (33.4 fp)

Potrzebowałem 2 SG i padło na niego, pomyłka i szybko się go pozbyłem

12 runda (120 pick) - Jose Calderon (41,2 fp)

Za szybko się go pozbyłem, mój bład. Po zmianie otoczenia dalej grał swoje. Dobry sezon zagrał

 

Chandler Parsons - (42,9 fp) - rozegrał parę dobrych meczyków, w 8 punktującej zawsze miał miejsce dobry ruch żeby go z FA ściągnąć

Jarrett Jack - (37,0 Fp) - wzięty za Lou bo miał SG, potem wyrzuciłem i przywróciłem go do łask, zagrał parę meczów na dobrym poziomie jak na gościa wchodzącego z ławki.

 

Sezon bardzo wyrównany do ASG miałem problem ze slotami, po ASG wszystko wypaliło w chyba tydzien(seria gier +60) wskoczyłem na średnią +50 i starałem się ją utrzymać co się udało.

 

Dzięki za dobrą zabawę do końca, fajna liga nam wyszła do zobaczenia za rok. Może three-peat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.