Skocz do zawartości

Fb#4 (12/13)


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Parker i Nowik mnie juz denerwowali. poza tym Parker pewnie zagra jeszcze 5,6 meczów i niektóre poniżej 30 minut.

 

Poza tym jak ja sie odgrywam na kimkolwiek skoro dałem możliwość zgarnięcia dobrych graczy?

I to ma być uzasadnienie? Parker nawet poniżej 30 minut zagra lepiej niż ktoś z FA a może Nowik tez będzie grał ogony???? Bez jaj.

Czy uważasz tą "możliwość zgarnięcia dobrych graczy" za postępowanie fair? I nieważne kto go zgarnął.

A może chcesz żeby narodziła się nowa świecka tradycja i ostatni na dwa tygodnie przed końcem wywala wszystkich jakich ma zeby było wesoło? Taki "rumieniec", który należy wprowadzić w regulamin żeby wszystkie ligi działały tak samo? Zaproponuj to może w pozostałych ligach - wszyscy się ucieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedę nic proponował. W koncu kazdy robi to co chce z własną drużyna. ja nikomu nic nie narzucam.

 

Nie ma zakazu wymieniania graczy z FA. Wywalilem parkera i Nowika. mam Greena i Neala.

WTF?

Taaaa i dalej masz dwa wolne miejsca w rosterze.

Zapomniałem ze takie tuzy jak Green czy Neal są na FA - w sumie to każdy by wymienił Parkera i Nowika jak Ty.

Ale dobrze wiemy że nie o to chodzi.

W 5 na 6 grających lig komisz zablokował by takie debilne działania.

Poza jedną ligą w której to komisz okazał się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zakazu wymieniania graczy z FA. Wywalilem parkera i Nowika. mam Greena i Neala.

WTF?

Tak bardzo chciałeś Greena i Neala a teraz nimi nie grasz?

Tego typu zagrania blokuje komish z miejsca ale nikt nie przypuszczał że to komish będzie niepoważny i sfrustrowany sezonem - ręce opadają.... Nie walczę z mac'iem o pozycję w końcowej klasyfikacji a i tak czuję się oszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdązylem ich wstawić do skladu. Nie zawsze mam czas śleczeć nad ligą.

Neal 45 Green 59

 

To chyba niezłe liczby.

 

 

A wolne spoty to mialem przez wiekszosc sezonu.

 

 

Nie wiem co inni komisze w innych ligach. Ale możnaby rozszerzyć dyskusje.

Tak czy inaczej nie wywalam w polowie sezonu teoretycznie najlepszych graczy tylko na pare spotkan do konca sezonu.

Nie kumam narzucania mi jakiś działań.

 

Kto pierwszy ten lepszy tak przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nowitzkiego wywaliłeś za karę jak zagrał na tylko 75,50fp - też by mnie tym zdenerwował i bym go wywalił.

Więc nie próbuj tłumaczyć że za nich wziąłeś Greena i Neala bo mogłeś ich brać bez wyrzucania - więc schowaj sobie te argumenty głęboko w d...

Rolą komisza jest organizacja ligi i pilnowanie aby rywalizacja była fair czyli również vetowanie głupich trejdów i innych działań nie mających nic wspólnego z logiką czy strategią gry (a to ma teraz miejsce) - jeżeli nie rozumiesz co to znaczy i jak się w takiej sytuacji powinieneś zachować to widać nie dorosłeś do tej roli.

To już lepiej byłoby z Twojej strony olać to wszystko i nawet nie zaglądać do ligi niż robić coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy już na ten temat i ja dalej uważam że nie ma się do czego czepiać.

No rozmawialiśmy, oboje raczej nie przeanalizowaliśmy tego dogłębniej. Mito wystarczyło, żeby stwierdzić że ta wymiana nie ma sensu. Teraz tutaj analiza, po której wniosek będzie oczywisty:

 

Westbrook

60.3FP

ost tydzien

64.8fp

ost dwa: 58.3fp

 

ost tydz

J.R. Smith 40.9

Ryan Anderson 39

Dragic 35.8

 

ost dwa tyg

J.R. Smith 49.1

Ryan Anderson 35.5

Dragic 50.5

 

cały sezon

J.R. Smith 41.6

Ryan Anderson 39.9

Dragic 44.4

 

 

FAsy:

cały sezon:

Luis Scola 35.2

Vince Carter 33.9

Kyle Korver 33.5

 

ostatni tydzień:

Devin Harris 57.5

Beno Udrih 54.0

 

ostatnie dwa tygodnie:

Devin Harris 47.3

Beno Udrih 43.5

 

 

Czyli porównując produkcje 3 scrubów i Westbrooka z dwoma typami z FA:

 

Cały sezon:

Westbrook+2FA: 60.3FP + 35.2 + 33.9 = 129,4

3 scruby: 44.4 + 41.6 + 39.9 = 125,9

 

Ostatnie dwa tygodnie:

Westbrook+2FA: 145.8

3 scruby: 135.1

 

Ostatni tydzień:

Westbrook+2FA: 176,3

3 scruby: 115,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw ode mnie:

To co zrobił Przem nie jest ani śmieszne ani zabawne. Ale porównując to do NBA to widzę to tak:

Przem zachował się jak Spurs a ten co oddał Westbrooka jak Heat ostatnio. Spurs nie obwijali w bawełnę i dostali karę a heat dali ściemę dla mas i jest oki. Ja jestem kibicem Spurs ....

 

Moje stanowisko jest proste: jak anulujemy tamten traid (czy z westbrookiem czy nie po_makale ma 2 miejsce, ale już o 1 byłoby mu truniej, a chodzi o grę fair? ) to ja anuluję też ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przem zachował się jak Spurs a ten co oddał Westbrooka jak Heat ostatnio. Spurs nie obwijali w bawełnę i dostali karę a heat dali ściemę dla mas i jest oki. Ja jestem kibicem Spurs ....

 

Dla mnie kompletnie nietrafione porównanie. A zestawienie które pokazałeś dowodzi tylko że nie na każdym trejdzie można wyjść na to czego się oczekuje, prawda? Może anulujmy Twój trejd Bogut za Kembe bo na nim straciłeś? A 3x45 jest więcej niż jeden 60+2x30 bo tyle są warte nazwiska które podałeś jako leżące na FA. Każdemu może wyjść mecz nawet Brandanowi Wrightowi ale to od razu nie jest powód żeby go brać z FA ;) I żeby nie było - ja bym takiego trejdu nie zrobił, ale nie znaczy to że on był nie fair, a to co zrobił Przem nijak ma się do rywalizacji.

 

Moje stanowisko jest proste: jak anulujemy tamten traid (czy z westbrookiem czy nie po_makale ma 2 miejsce, ale już o 1 byłoby mu truniej, a chodzi o grę fair? ) to ja anuluję też ten.

Czemu nie protestowałeś jak był tamten trejd?

Co do Nowika to zrobisz co uważasz, nie musisz nic anulować, nie Ty jesteś od tego, tylko komisz-debil.

Ale przy okazji dodam że jak będziesz miał satysfakcję z takiej gry to życzę powodzenia.

Ja dam radę, a jak nie dam to będę przynajmniej mógł spojrzeć w lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 3x45 jest więcej niż jeden 60+2x30

Skąd wziałeś te liczby? Ja podałem za Yahoo. Westbrook to gracz którego wystawiasz zawsze, pozostała trójka to typy, których czasem wartozbenchować (i to z nimi z reguł robił po makale). Ponadto ja rozpatrywałem tylko FA a przecież były posiadacz westbrooka, ma 12 graczy w składzie w jakimś celu.

 

Nie mam staysfakcji(może poza tym, że 1 waiver się przydał?), tylko właśnie boli, że Wy widzicie różnicę,mimo że efekty podobne (dwóch gmow nie wyszedł sezon i mają go dzieś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy okazji dodam że jak będziesz miał satysfakcję z takiej gry to życzę powodzenia.

Ja dam radę, a jak nie dam to będę przynajmniej mógł spojrzeć w lustro.

Nie będę wystawiał Nowika, nie zmienia to faktu tego, że dziwi mnie takie myślenie(a tymbardziej podanie przez Ciebie wymyślonych cyfr w sytuacji podanych przez mnie dokładnych).

 

Co do porównania Boguta i Kemy, to wywalenie Parkera i Nowika, można porównać chyba do wywalenia Bynuma (tzn porównanie na podonym poziomie dla mnie - bez sensu i byle dogryźć rozmówcy)?

 

Jak nie zgadzasz się z komishem, zawsze możesz zgłosić się do Mara.

Więc niech jeszcze ten co wziął Parkera się wypowie, ja Nowika nie wystawiam, i jeszcze będę marnował nim miejsce w 12-stce(bo jak go wywalę to wiadomo co będzie). Więcej zrobić nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wystawiał Nowika, nie zmienia to faktu tego, że dziwi mnie takie myślenie(a tymbardziej podanie przez Ciebie wymyślonych cyfr w sytuacji podanych przez mnie dokładnych).

 

Co do porównania Boguta i Kemy, to wywalenie Parkera i Nowika, można porównać chyba do wywalenia Bynuma (tzn porównanie na podonym poziomie dla mnie - bez sensu i byle dogryźć rozmówcy)?

Macu - podanie przeze mnie takich cyfr było przerysowane, tak samo jak podawanie Udriha czy Harrisa którzy dobrze zagrają od wielkiego dzwonu i w jeszcze większą kratkę niż Ci trzej otrzymani za RW.

Nie moją rolą jest bronić tamtego trejdu i nie zamierzam - powtarzam, że ja bym takiego nie zrobił, ale również bym go nie zawetował, bo znalazły by się argumenty za nim. Jest ryzyko - jest impreza. Dragic miał w tym momencie mocne mecze a RW średnie więc dla mnie ryzyko było do przyjęcia. A że teraz jest różnie - problem qhara. A porównanie z Bogutem służy tylko pokazaniu tego ryzyka które podjąłeś - nie wyszło, i wcale nie chodzi o dogryzanie. Ja też miałem ofertę za Hardena - Varejao+MoWill ale jej nie przyjąłem choć w tym czasie Varejao robił dużo więcej niż brodacz, a gdybym to zrobił to dwa tygodnie później miałbym dwóch połamanych. To jest to ryzyko. Tak bywa i tak widzę ten trejd o który masz problem.

Ja generalnie jestem za akceptowaniem wszystkich trejdów bo zakładam że obie strony są rozsądne i tu nie lubię wtrącania się komiszów. Zawsze jest możliwość kombinowania pomiędzy dwoma GMami ale ja widać mam większą wiarę w ludzi.

 

Ale nie powiesz chyba że działanie Przema z Parkerem i Nowikiem ma coś z tym wspólnego? Więc uzależnienie anulowania pobrania o tamtego trejdu było conajmniej dziwne.

 

Tak jak RW, tak samo Nowik i Parker na tym etapie sezonu i przy takim układzie tabeli wielkiego wpływu nie będą mieli, ale chodzi o zasady jakich chyba wszyscy się chcemy trzymać. Bez względu kto ich pobrał, to myślę że nikt nie chciał by się znaleźć po drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc w sumie bo głębszym zastanowieniu rzeczywiście jest to inaczej. Po prostu jestem zły, bo w takim FB, sam mając podobnie jak po_makale wielu produkujących grajków, zazdrosciłem traidu. Ogólnie po_makale i Ty według mnie najlepsi GMowie, biorąc pod uwagę i draft i łowy na FA (Favors,Drummond,Valanciunas).

Osobiste zwroty do Przema (debil) uważam za niepotrzebne. To tylko gra, dodatkowo dało się to wyjaśnic, a on może mieć inne priorytety niż my. Z 5 miejsca oczywiście zadowolony nie jestem, ale biorąc pod uwage 10 pick i dwa pierwsze wybory, mogło być gorzej. A na Kembie i tak się lepiej poznałem niż większość :) Nie wiedziałem, że można być tak nie poważnym i ściemniać kontuzję, jak to było w przypadku GSW.

 

Udanej końcówki sezonu wszystkim :)

 

To może być i tak piękny sezon, jak Los Angeles 'pobijemy rekord bulls' Lakers nie wejdą do PO :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do trejdu Westbrooka to ten gosc mi tych trzech pachołow za Paula oferował ale powiedzmy delikatnie rozbawilo mnie to, w sumie tez o nic nie walczylem juz wtedy wiec co by mi zalezalo ale nawet nei tyle co w moim interesie lecz z mysla o innnych w lidze, jakkolwiek sam anulował ten trejd nim zdazylem zareagowac i chyba w tym samym czasie juz leciał trej za Russela, byc moze dlatego.

 

koniec koncow nikt nie protestowal nie bylo dyskusji wiec i ja sie dostosowalem, ot poprostu, trafil naiwniaka/badz umiejetnie go przekonal - to tez jest element tej gry ;]

 

co do ruchow przema, novik dziwi, Parker mniej, w sumie dobrze wykminil skoro mial z meczu na mecz czaic czy TP zagra i ile znajac postepowanie Spurs.

teoretycznie Mavs jeszcze walcza i Dick bedzie robil ile wlezie.

lecz zrobil jak chcial, moze byl dziabniety ;p

 

szanujmy się, przeciez nikt nie jest debilem z tego powodu, ze wyciągnał z draftu Bynuma, który poszedł na kręgle ;]

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.