Skocz do zawartości

Fb#2 (12/13)


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Supery

1. (1) LeBron James

(Mia - SF,PF)

2. (20) John Wall

(Was - PG)

3. (21) Carmelo Anthony

(NY - SF,PF)

4. (40) Joakim Noah

(Chi - PF,C)

5. (41) Nicolas Batum

(Por - SG,SF)

6. (60) Anderson Varejao

(Cle - PF,C)

7. (61) Raymond Felton

(NY - PG,SG)

8. (80) Gordon Hayward

(Uta - SG,SF)

9. (81) Luis Scola

(Pho - PF,C)

10. (100) Greivis Vasquez

(NO - PG,SG)

11. (101) Klay Thompson

(GS - SG,SF)

12. (120) Dion Waiters

(Cle - SG)

a_n_d_e_r_y

1. (2) Kevin Durant

(OKC - SF)

2. (19) Kyrie Irving

(Cle - PG)

3. (22) Al Horford

(Atl - PF,C)

4. (39) Eric Gordon

(NO - SG)

5. (42) Danny Granger

(Ind - SF,PF)

6. (59) Tim Duncan

(SA - PF,C)

7. (62) Roy Hibbert

(Ind - C)

8. (79) Andrea Bargnani

(Tor - PF,C)

9. (82) O.J. Mayo

(Dal - SG)

10. (99) Jason Terry

(Bos - PG,SG)

11. (102) Devin Harris

(Atl - PG)

12. (119) Brandon Roy

(Min - SG,SF)

Moherowe berety

1. (3) Kevin Love

(Min - PF,C)

2. (18) Dirk Nowitzki

(Dal - PF)

3. (23) Andre Iguodala

(Den - SG,SF)

4. (38) Monta Ellis

(Mil - PG,SG)

5. (43) Tony Parker

(SA - PG)

6. (58) Amar'e Stoudemire

(NY - PF,C)

7. (63) Derrick Rose

(Chi - PG)

8. (78) JaVale McGee

(Den - C)

9. (83) Derrick Favors

(Uta - PF,C)

10. (98) David West

(Ind - PF)

11. (103) DeMar DeRozan

(Tor - SG,SF)

12. (118) Ray Allen

(Mia - SG)

 

Słoneczni Nashyści

1. (4) Chris Paul

(LAC - PG)

2. (17) Pau Gasol

(LAL - PF,C)

3. (24) Marc Gasol

(Mem - C)

4. (37) Kevin Garnett

(Bos - PF,C)

5. (44) Paul Pierce

(Bos - SF)

6. (57) Luol Deng

(Chi - SF)

7. (64) Evan Turner

(Phi - SG,SF)

8. (77) Jeff Teague

(Atl - PG)

9. (84) Nene Hilario

(Was - PF,C)

10. (97) Trevor Ariza

(Was - SG,SF)

11. (104) Nikola Pekovic

(Min - C)

12. (117) Darren Collison

(Dal - PG)

Salva Mea

1. (5) Andrew Bynum

(Phi - C)

2. (16) Kobe Bryant

(LAL - SG)

3. (25) Ty Lawson

(Den - PG)

4. (36) Rudy Gay

(Mem - SF,PF)

5. (45) Carlos Boozer

(Chi - PF,C)

6. (56) Paul George

(Ind - SG,SF)

7. (65) Jrue Holiday

(Phi - PG)

8. (76) Brook Lopez

(Bkn - C)

9. (85) Brandon Knight

(Det - PG,SG)

10. (96) Kevin Martin

(Hou - SG)

11. (105) DeAndre Jordan

(LAC - C)

12. (116) Brandon Bass

(Bos - PF,C)

Gnojownicy

1. (6) Josh Smith

(Atl - SF,PF)

2. (15) LaMarcus Aldridge

(Por - PF,C)

3. (26) Greg Monroe

(Det - C)

4. (35) Brandon Jennings

(Mil - PG)

5. (46) Joe Johnson

(Bkn - SG,SF)

6. (55) Steve Nash

(LAL - PG)

7. (66) Gerald Wallace

(Bkn - SF,PF)

8. (75) Mo Williams

(Uta - PG,SG)

9. (86) Michael Beasley

(Pho - SF,PF)

10. (95) J.J. Hickson

(Por - PF,C)

11. (106) Kemba Walker

(Cha - PG)

12. (115) Hedo Turkoglu

(Orl - SF,PF)

 

blaugrana

1. (7) Deron Williams

(Bkn - PG)

2. (14) DeMarcus Cousins

(Sac - PF,C)

3. (27) Stephen Curry

(GS - PG)

4. (34) David Lee

(GS - PF,C)

5. (47) Jeremy Lin

(Hou - PG)

6. (54) Tyreke Evans

(Sac - SG,SF)

7. (67) Michael Kidd-Gilchrist

(Cha - SF)

8. (74) Kenneth Faried

(Den - PF)

9. (87) Damian Lillard

(Por - PG)

10. (94) Chris Kaman

(Dal - PF,C)

11. (107) Al Harrington

(Orl - PF,C)

12. (114) Thomas Robinson

(Sac - PF)

PiotrekTeam

1. (8) Dwight Howard

(LAL - C)

2. (13) Rajon Rondo

(Bos - PG)

3. (28) Kyle Lowry

(Tor - PG)

4. (33) Chris Bosh

(Mia - PF,C)

5. (48) Zach Randolph

(Mem - PF,C)

6. (53) Andrew Bogut

(GS - C)

7. (68) Ryan Anderson

(NO - PF,C)

8. (73) Manu Ginobili

(SA - SG,SF)

9. (88) Danilo Gallinari

(Den - SF)

10. (93) Andrei Kirilenko

(Min - SF,PF)

11. (108) Rodney Stuckey

(Det - PG,SG)

12. (113) George Hill

(Ind - PG,SG)

MJ-TEAM

1. (9) Blake Griffin

(LAC - PF,C)

2. (12) Al Jefferson

(Uta - PF,C)

3. (29) Anthony Davis

(NO - PF)

4. (32) Marcin Gortat

(Pho - C)

5. (49) Goran Dragic

(Pho - PG)

6. (52) Glen Davis

(Orl - PF,C)

7. (69) Kris Humphries

(Bkn - PF)

8. (72) Wesley Matthews

(Por - SG,SF)

9. (89) Ricky Rubio

(Min - PG)

10. (92) Jameer Nelson

(Orl - PG)

11. (109) Thaddeus Young

(Phi - SF,PF)

12. (112) Lou Williams

(Atl - PG,SG)

 

Chorwackie Skowronki

1. (10) Russell Westbrook

(OKC - PG)

2. (11) Dwyane Wade

(Mia - PG,SG)

3. (30) Paul Millsap

(Uta - PF)

4. (31) James Harden

(OKC - SG,SF)

5. (50) Serge Ibaka

(OKC - PF,C)

6. (51) Mike Conley

(Mem - PG)

7. (70) Marcus Thornton

(Sac - SG)

8. (71) Tyson Chandler

(NY - C)

9. (90) Ersan Ilyasova

(Mil - PF)

10. (91) Arron Afflalo

(Orl - SG)

11. (110) Isaiah Thomas

(Sac - PG)

12. (111) J.R. Smith

(NY - SG,SF)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: BrandonJennings | Steve Nash | Kemba Walker

SG: JoeJohnson (SF) | Mo Williams (PG)

SF: JoshSmith (PF) | Gerald Wallace (PF) | Hedo Turkoglu (PF)

PF: LaMarcusAldridge © | Michael Beasley (SF)

C: GregMonroe | J.J. Hickson (PF)

 

W sumie jestem zadowolony, ale kto nie jest? Wszyscy pewnie myślą, że mają najlepsze składy i każdy liczy na awans. Ja może na awans nie liczę, ale mam nadzieję, że mój skład wypali i będę w górnej piątce ligi, a nie dolnej.

 

Jeśli chodzi o sam draft, to bardzo chciałem na pick nr 4. Miałem 5 typów, ale z 4 wyrwałbym to co najbardziej chciałem czyli kogoś z grona: James, Durant, Paul, Love. Teoretycznie 5 na liście był u mnie Griffin, ale co do niego miałem mały plan. Po losowaniu trzeba była szybko zacząć szukać kogoś na 6 pick, bo pewnym było, że nic się z mojej listy nie ostanie. Padło na Josha Smitha, który miał dobry sezon i liczę, że ten będzie miał równie udany. Dlaczego zdecydowałem się na niego, a nie Griffina? Z trzech powodów. Niewielu jest w lidze dobrych graczy ze znaczkiem SF, natomiast całkiem sporo PF i C. Drugi powód to CY. Liczę, że Josh będzie się starał, bo to ostatnia jego szansa na duży kontrakt :). Ponadto Griffin był bardzo daleko na liście yahoo, więc liczyłem, że może się ostanie do drugiej rundy :D. Nie ostał się, no ale brałem to pod uwagę. Innym moim typem w drugiej rundzie był Rondo, który również był ładnie schowany na liście. No ale też poleciał. Ostał się LaMarcus Aldridge, który myślę, że swoje zrobi. Ktoś w tych Portland grać przecież musi. W trzeciej rundzie liczyłem na Irvinga albo Iguodalę (chciałem kogoś na PG i SG). Jednak obaj polecieli. Nie miałem tutaj za bardzo dużego wyboru, miałem na swojej liście Grega Monroe i padło na niego. Liczę, że będzie się dalej ładnie rozwijał i przekroczy barierę 50fp. Czwarta runda i tutaj nie było zmiłuj, trzeba było brać jakiegoś guarda. No i miałem dylemat Brandon Jennings (tylko PG) czy Monta Ellis (PG i SG). Szybka analiza i jak zobaczyłem, że Ellis słabiej grał w poprzednim sezonie po przejściu do Bucks, zdecydowałem się na Jenningsa, który w dodatku też ma CY i powinien się starać. W piątej rundzie miałem kolejny dylemat. Joe Johnson łatał mi dziurę na SG, czy Gerald Wallace. Zdecydowałem się na tego pierwszego aby nie mieć problemu z pozycjami. Kiedy przyszła moja kolej w 6 rundzie i zobaczyłem Nasha, to sobie pomyślałem ... cholera, koleś mimo wieku, zrobi te 10 asyst, rzuci te 10 punktów, jak będą podwajać Howarda czy Bryanta. Tak więc, mimo, że był ciągle na liście Gerald Wallace, którego chciałem wcześniej brać, zdecydowałem się na wiekowego Nasha. Myślę, że te 44 zrobi, z czego będę zadowolony. W 7 rundzie zacząłem się zastanawiać, czy czegoś nie wiem o Geraldzie Wallacie czy też nie. Myślałem o nim 20 picków wcześniej, a tu proszę ostał się do 66 wyboru. Więc tutaj już go brałem, choć można było jeszcze zaryzykować do kolejnej rundy ;). Kolejna runda, to dość prosty wybór Mo Williamsa. Podstawowy rozgrywający Jazz. Poprzedni sezon miał słaby, to ale to w Clippersach. W Utah ktoś klepać musi, no i Williams na bank będzie miał po ponad 30 minut w meczu. No a to powinno przełożyć się na ponad 40 fp. Tym sposobem doszliśmy do 9 wyboru, gdzie powiedziałem sobie, że albo dużo zyskam albo wtopię wybór. Jeśli Beasley w Sunsach nie wypali, to już nigdzie nie uda się jemu wybić. Mam go w fbx1 i cały czas na niego liczę. No i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie :). W 10 rundzie zdecydowałem się brać J.J. Hicksona. Teoretycznie planowałem brać go rundę później, ale po tym jak szybko poleciał np. Glen Davis, zdecydowałem się brać go już teraz. Zobaczymy czy będzie to słuszny wybór. Ma bardzo duże szanse na S5 w Portland. No a jeśli będzie się prezentował jak w końcówce ubiegłorocznego sezonu, to może okazać się strzałem w dziesiątkę. W 11 rundzie kolejny strzał w osobie Kemby Walkera. Może się wybije w słabych Bobcats? Hedo w ostatniej rundzie to również strzał. Może wróci do formy z przed kilku sezonów? Zobaczymy. Ogólnie jestem w miarę zadowolony. Skład jest szeroki, jeśli chodzi o pozycję. Jak to będzie wyglądało pod względem fp, to się okaże. Liczę, że będzie równie dobrze i kilka moich strzałów okaże się celnych. Czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ogólnie jestem nie zadowolony.

1 runda Durant - dylemat czy nie LOVE

następne piki to branie "tego co zostało"

2. Irving - chciałem (marzyłem o rondo ;/), Cousinsa , Aldridge, zasanawiałem się nad Wall, zaryzykowałem - hasło perspektywa.

3. JAK KTOŚ WEŹMIE ANTHONEGO (MAŁO PRAWDOPODOBNE A JEDNAK ;/) to ktoś z dwoma pozycjami najlepiej pf c - PADŁO NA HORFORDA (liczę na powrót do formy)

4 gORDON (LISTA BYŁA TAKA: CURRY - dużo wcześniej, ELIIS z przed nosa, GORDON - ZOSTAŁ WIĘC ŁYKNĄŁEM .zobaczymy czy wróci do porządnego grania, mam nadzieje na stela)

5. GRANGER - tu uzupełnianie s5 , więc Lin który mnie kusił odpadał, a bałem się zaryzykować z Zachem (liczyłem po cichu na następną runde - naiwnie)

6-12

STRZELNICA:

6. TIM DUNCAN - ŻYJE WSPOMNIENIAMI, w b2b będę starał się go oszczędzać

7. Roy - C zawsze w cenie

8. Bargnani w Toronto jest Mega starem - może po odpoczynku w tamtym sezonie odpali.

9. O.J MOYO - może w nowym otoczeniu pokaże swój talent

10 TERRY w Bostonie brzmi ciekawie

11 Harris - nieuzasadniony sentyment - w którymś sezonie nieźle mi pociągnął wynik (dwa inne sezony mi dołował średnią).

12 Roy - kibicuje mu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem zadowolony, ale po głębszej analizie przestaje być.

Lebron - no comments

Wall - dwa sezony miał 50fp - gdyby tyle ugrał - ok - ale juz połamany. Minimum 15 meczy w plecy

Carmelo - za 50fp gra ale zawsze 20 meczy poleży bo to paznokieć boli, to cycki pieką...

Noah - musiałem już centra brać. 45 fp miał. Gdyby pograł 35 minut to 50fp w zasięgu

Batum - na 40 fp grał. Nie wiem dlaczego licze ze teraz bedzie 45fp. Piszą że druga opcja po Aldridgu. Chyba za szybko go wziąłem ( ale niby SG - a ich 5ciu w tym sezonie tylko:))

Varejao -miałem go w ostatnim sezonie. Za 45fp grał - jak nie siedział:)

Felton - w końcu najlepszy sezon na 50fp miał w NY. Jest komu asystować. Tylko czy dziadzia Kidd mu zbyt dużo minut nie odbierze?

Hayward - solidna blada twarz na 40fp - jako rezerwa- średniej nie bedzie podnosił

Scola - jak pogra 35 minut to ponad 40fp bedzie. Zaleta - nigdy sie nie łamie

Vasquez - w pierwszej piątce może zaskoczyć pozytywnie

Klay Thompson- końcówka sezonu b.dobra. Curry sie połamie i bedzie ok. Wtedy bedzie sam na SG bez Jacka.

Waiters - a może akurat

 

Za dużo gdyby i chyba. Sf, Sg mam i nie po jednym - to cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym sezonie nie jestem w stanie stwierdzić co mogę tym składem:

 

5 Bynum - poszli LBJ, KD, Love i Paul więc absolutne top4 i musiałem pomyśleć, a zastanawiałem się jeszcze nad Blakiem i Dwightem, zadecydowało nowe otoczenie Bynuma i szanse z tym związane, pożyjemy zobaczymy

16 Bryant - najsłabiej obsadzona pozycja w lidze to SG, więc jak poszedł Aldridge którego chciałem, ten wybór był dla mnie oczywisty

25 Lawson - miałem nadzieje na Irvinga, Iguodalę bądź Horforda, poszli więc trzeba było brać najlepszy dostępny znaczek PG

36 Gay - tu brałem to czego potrzebowałem czyli SF/PF - jak utrzyma poziom będzie ok

45 Boozer - musiałem brać PF więc wziąłem Carlosa bo liczę że troszku więcej nastuka pod nieobecność Rose'a

56 P.George - koleś się rozwija dlatego go wziąłęm, dodatkowo ma dwa znaczki, wcześniej myślałem o T.Evansie

65 J.Holiday - tu jestem zadowolony bo koleś może się podciągnąć w fp per game i to całkiem realna perspektywa

76 B.Lopez - brałem bo był wolny, nie wiem czego się spodziewać ale wiem że stać go na 50

85 B.Knight - chciałem Nene, ale został sprzątniety sprzed nosa, więc postawiłem na prospecta

96 K.Martin - może troche nastuka w Rockets, pick bez pomysłu

105 D.Jordan - może Blake złapie kontuzje, pick bez pomysłu

116 B.Bass - KG stary, więc może on sobie podreperuje bilansik

 

jakoś nie widzę w tej lidze faworyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (7) Deron Williams - gdybym wiedzial, ze Howard juz trenuje z LA to pewnie wybor bylby inny... Ale Deron moze podkrecic pod 60, chyba...

2. (14) DeMarcus Cousins - chcialem Rondo, ale poszedl chwile wczesniej. Jednak Cousins pod koniec tamtego sezonu gral swietnie...

3. (27) Stephen Curry - myslalem nad Lowrym, Ellisem i Jenningsem i Lee, ale zdrowy Curry moze chyba wiecej wyciagnac. O ile bedzie zdrowy...

4. (34) David Lee - z Bogutem roznie moze byc, poza tym Lee to chyba taki pewniak, mam wrazenie, ze znow zakreci sie wokol 50...

5. (47) Jeremy Lin - nie moglem go przepuscic - wg mnie dociagnie do 50... Zastanawialem sie tu nad Randolphem i Dragicem

6. (54) Tyreke Evans - tu byla luka na SG i SF, a uniwersalny Tyreke dalej wisial, moze gorzej nie bedzie niz w tamtym sezonie...? Chociaz gdyby Bogut zostal...

7. (67) Michael Kidd-Gilchrist - latanie SF, ale nie na sile, chcialem go brac i licze na te 40... Ale pewnie wzialbym Jrue, gdyby zostal...

8. (74) Kenneth Faried - w tamtym sezonie srednia 36, jak dostanie ciut wiecej minut to musi byc te 40 co najmniej...

9. (87) Damian Lillard - chyba przez pryzmat SL, poza tym mam slabosc do debiutantow...

10. (94) Chris Kaman - ale z drugiej strony Kaman za Lillardem, sam sie zdziwilem jak go dostrzeglem jeszcze...

11. (107) Al Harrington - wczesinej poszedl Pekovic (to, ze go wczesniej nie zauwayzlem najbardziej mnie wkurza) i Kemba. Al w Orlando moze cos pograc jeszcze...

12. (114) Thomas Robinson - a moze...

 

Sklad mi sie podoba, ale w proroka nie bede sie bawil. W tamtym roku po drafcie, na ktorym mnie nie bylo, bylem prawie pewien spadku a okazalo sie, ze do konca walczylem o 2 miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może polecimy rundami:

1) Z wielkiej czwórki ostał mi się Chris Paul, podczas draftu trochę mi to skomplikowało zabawę gdyż miałem cwany plan aby w 3 rundzie brać Walla/Irvinga a tutaj ląduję z PG już w pierwszej, okazało się że obydwaj poszli w rundzie 2 więc i tak nie miałem na nich szans, w sumie cieszę się z Paula, jakby nie patrzeć jest w cy, ma lepszy skład niż w zeszłym sezonie więc powinien poliderować mojemu teamowi, z drugiej strony info o możliwym powrocie Howarda trochę zmienia ocenę pierwszej rundy draftu, co prawda plecy u centra to nie jest coś co można bagatelizować plus nowy team, ale Nash może sprawić że Dwight nareszcie przekroczy te 65 fp, w sumie to cieszę się że nie wiedziałem jakie są perspektywy powrotu i zostałem z Chrisem

2) Kto by pomyślał że to już ten czas gdy Wade wyląduje poza To10 fantasy. Bardzo się cieszę, że w łapy wpada mi Paul Gasol, co by nie mówić czołowy gracz pod względem średniej w ostatnich latach, Princeton offense plus Nash i kryjący go w defensywie Howard sprawia, że zapominam o kradnącym mu zbiórki Howardzie, zresztą nie bardzo rozumiem dlaczego partnerstwo Howarda miałoby na niego wpływać negatywnie, skoro ostatnio grał z dużo bardziej statecznym Bynumem a i tak fason trzymał, jak dla mnie z tym numerem steal, byłem zachwycony że się ostał, choć przez mgnienie oka pomyślałem o Dirku, który powinien zaliczyć również sezon lepszy niż ostatnio

3) Mój panic move, na 6 ruchów między 2-3 rundą znika 5 zawodników z mojej watch list, został mi jakiś chory zwyczaj zabezpieczania frontcourtu, który akurat jest bogato obsadzony w lidze i rozważam drugiego Gasola, Bosha i Monroe. Ostatecznie wybieram Marca Gasola wierząc że da mi pewne 50 fp, chociaż jak o tym teraz myślę to wydaje mi się że słąbo to wykombinowałem, Gasol ostatnie 2 sezony grał bez Gaya i Zacha, czy w tym sezonie grając z nimi będzie potrafił utrzymać ten poziom? Zobaczymy, tymczasem ku mojemu zdziwieniu schodzą już Curry, rekonwalescent Horford i Davis przed Lee czy Boshem

4) Generalnie na mojej watch list jest w tym momencie JJ, Pearce, Garnett i Granger, zupełnie umknął mi Parker, którego wziąłbym dzisiaj, bo daje mi niemal 50 fp co na 4 rundę jest świetnym wynikiem, ale kończę z KG, wierząc że rozegra lepszy sezon niż w zeszłym sezonie bo ma lepszy team niż przed rokiem; Gortat idzie bardzo wysoko, nie ma szans moim zdaniem na powtórzenie zeszłego sezonu % i punkty pójdą ostro w dół i mówię to jako fan Suns, rzucacie się na tych SG typu Gordon który łamie się sezon w sezon i 45 fp raczej nie przekroczy, gdy jest sporo graczy z potencjałem na 50, Ellis u Skilesa to też raczej sentyment niż kalkulacja w tej rundzie

5) Dramatycznie zaczynam potrzebować SG/SF, myślę o JJ, Piearce, Grangerze, chociaż kuszą mnie też Dragic i Nash, sprawdzam historie chorobowe kandydatów i wychodzi mi że Paul Piearce poniżej pewnego poziomu nie schodzi i wolę przegrać z nim w skłądzie niż przegrać z Tyreke Evansem którego będę nienawidził z każdym porankiem bardziej, podoba mi się Dragic wzięty w tej rundzie, choć jest ryzykowny, to jednak ma potencjał na 50 fp nawet, tymczasem Julius bardzo solidnie na auto picku

6) Wciąż nie mam SG ale myśle o tym czy Tim czy Deng, którego ostatecznie biorę, bo musiałbym zmieniać nazwę na 2000 All Star Team, Loul bez Rose wydaje się być kandydatem na lidera Bullsów, Tom ten team jakoś poukłada i Loul będzie centralną postacią tak czy owak, jeśli będzie zdrowy liczę na 45-50 fp, George może się okazać stealem, ale dla mnie jest zbyt ryzykowny

7) Rozsądek przeważa i zamiast Holidaya biorę SG w postaci Turnera, chociaż lepiej bym zrobił gdybym wziął Jrue i w następnej rundzie zgarnął Evana, biorę go 3 sezon z rzędu i jeszcze nie przekroczył 30 fp w średniej co świadczy albo o uzależnieniu albo o chorobie psychicznej; wydawało mi się że po odejściu AI jest naturalnym kandydatem do minut u Collinsa, ale niestety dopiero potem zauważam że mają w składzie JRicha, Nicka Younga i Wrighta, którzy jakoś lepiej pasują mi do grania z Bynumem. Chyba mój najgorszy pick

8) W półtora minuty na pick sprawdzam roster Atlanty i dochodzę do wniosku, że po odejściu JJ nie ma tam żadnej konkurencji więc w najgorszym wypadku dostaję 40 fp od Teague a w najlepszym jakiś upgrade. Jak to możliwe, że w międzyczasie gdy znowu sprawdzam ich skład pojawia się tam Devin Harris?

9-10) Moje lepsze picki niż te z poprzednich 2 rund, Nene i Ariza, który przy odrobinie szczęścia powinien dostać SG przed końcem roku, Kirilienko i Beasley kuszą również ale liczę że o nich nie pamiętacie/bądź macie wiedzę porównywalną z moją o ruchach trzecioplanowych zawodników w offseason i myślicie że wciąż grają w Moskwie i jarają blanty na Jamajce, ale niestety sprawiacie mi kolejny tego wieczoru zawód

11) To jest ten moment kiedy rozszyfrowuję enigmatyczny skrót Atl, kiedy andery bierze Harrisa 2 picki przede mną, na szczęście zachowuję zimną krew i zgarniam kolejnego podkoszowca w postaci Pekovica

12) Darren Collison miał już kiedyś sezon który kosztował mnie mistrzostwo, bo ja miałem Paula a on punktował bodajże u DFa, w Dallas może się odnaleźć, biorąc pod uwagę że nie ma lepszego kandydata do p'n'r z Dirkiem liczę na 35 minut i jeszcze więcej fp co wieczór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze Keepers na e-nba Spabloo prawdopodobnie zrezygnował i szukam następcy.

Oto jego skład do przejęcia:

Carlos Boozer

Tyson Chandler

Landry Fields

Pau Gasol

Manu Ginobili

Devin Harris

Dwight Howard

Stephen Jackson

David Lee

Paul Millsap

Lamar Odom

Rajon Rondo

Mo Williams

 

Punktacja identyczna jak w FBL East.

Czy ktoś z Was ma ochotę zagrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie k****,

 

gdzie wam sie tak palilo, zeby o 2 tygodnie przyspieszac termin draftu?! zalogowalem sie, wiec chyba oczywiste ze chcialem grac, na forum jestem fkurwe lat, wiec miloby bylo, gdybyscie raczyli chwile poczekac, rozumiem jakby mnie nie bylo miesiac, ale 3 dni ? skoro nie odpowiadam na pma to znaczy ze nie przeczytalem, to chyba oczywiscte prawda?

Ostatnio byl mowa o 10.10, a wy pach pach w 3 dni dogadani ze 27, jeszcze wrzesien, gdzie to nadal miesiac wakacyjny. nie mialem w ostatnim czasie dostepu do neta, ale tez bylem przekonany ze jeszcze sporo czasu. zawsze wyszstko sie opóźnia, a tutaj jebudu.

 

pozdro, mam nadzieje, ze udalo sie wam skompletowac wymarzone sklady ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretensje możesz mieć tylko do siebie, skoro przeczytałeś że podczas ustalania terminu draftu na 10.10 i nie odpisałeś jakie masz preferencje, ani nie zaznaczyłeś że przez jakiś czas nie będziesz miał dostępu do netu to sam jesteś sobie winny. Jak Ty sobie to wyobrażasz, termin na 10.10 a ty dzisiaj czyli na dzień wcześniej byś ostatecznie potwierdził że Ci ten 10 pasuje? A my byśmy czekali do dzisiaj aż raczysz odpisać. Udział w lidze wymaga choć odrobiny aktywności i jako stały user chyba nietrudno się domyślić że im wcześniej się określisz tym lepiej dla Ciebie. Wszyscy mogą się dogadać w 3 dni a ty masz problem z napisaniem krótkiego PMa.

 

Skład masz nie najgorszy więc nie dramatyzuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

piotreksuper 25 1318 52,72 ( 0,00 ) ( 0,00 )

rafal_super 25 1306,5 52,26 ( 0,00 ) ( 0,00 )

Niedwor 20 988 49,40 ( 0,00 ) ( 0,00 )

PangLoss 25 1116 44,64 ( 0,00 ) ( 0,00 )

AIR-MJ 26 1146,5 44,10 ( 0,00 ) ( 0,00 )

Julius 22 955 43,41 ( 0,00 ) ( 0,00 )

GeDDo 21 908 43,24 ( 0,00 ) ( 0,00 )

drtoudi 27 1133 41,96 ( 0,00 ) ( 0,00 )

blaugrana 23 939,5 40,85 ( 0,00 ) ( 0,00 )

Dunk Fan 22 843,5 38,34 ( 0,00 ) ( 0,00 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

piotreksuper 29 1515,5 52,26 ( -0,46 ) ( 49,38 )

rafal_super 31 1599 51,58 ( -0,68 ) ( 48,75 )

Niedwor 24 1183 49,29 ( -0,11 ) ( 48,75 )

PangLoss 31 1478,5 47,69 ( 3,05 ) ( 60,42 )

Julius 26 1149,5 44,21 ( 0,80 ) ( 48,63 )

AIR-MJ 33 1434 43,45 ( -0,64 ) ( 41,07 )

GeDDo 25 1063 42,52 ( -0,72 ) ( 38,75 )

drtoudi 32 1311 40,97 ( -0,99 ) ( 35,60 )

blaugrana 30 1225 40,83 ( -0,01 ) ( 40,79 )

Dunk Fan 25 931 37,24 ( -1,10 ) ( 29,17 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

rafal_super 32 1670 52,19 ( 0,61 ) ( 71,00 )

piotreksuper 31 1552,5 50,08 ( -2,18 ) ( 18,50 )

PangLoss 32 1535 47,97 ( 0,28 ) ( 56,50 )

Niedwor 26 1245 47,88 ( -1,41 ) ( 31,00 )

Julius 28 1253 44,75 ( 0,54 ) ( 51,75 )

GeDDo 26 1136 43,69 ( 1,17 ) ( 73,00 )

AIR-MJ 34 1469,5 43,22 ( -0,23 ) ( 35,50 )

blaugrana 31 1270,5 40,98 ( 0,15 ) ( 45,50 )

drtoudi 36 1470 40,83 ( -0,14 ) ( 39,75 )

Dunk Fan 28 1031 36,82 ( -0,42 ) ( 33,33 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

rafal_super 39 1994 51,13 ( -1,06 ) ( 46,29 )

piotreksuper 39 1909 48,95 ( -1,13 ) ( 44,56 )

Niedwor 34 1624 47,76 ( -0,12 ) ( 47,38 )

PangLoss 42 1953 46,50 ( -1,47 ) ( 41,80 )

Julius 35 1568 44,80 ( 0,05 ) ( 45,00 )

AIR-MJ 42 1835,5 43,70 ( 0,48 ) ( 45,75 )

GeDDo 34 1480,5 43,54 ( -0,15 ) ( 43,06 )

blaugrana 39 1672 42,87 ( 1,89 ) ( 50,19 )

drtoudi 47 1911 40,66 ( -0,17 ) ( 40,09 )

Dunk Fan 36 1306 36,28 ( -0,54 ) ( 34,38 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.