Skocz do zawartości

championse league 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Lewy padaki może nie zagrał, ale wiadomo, że stać go na więcej. Sytuację bramkową świetnie wykorzystał, to nie było tylko przyłożenie nogi.

 

Real vs City - zajebisty początek LM. W pierwszej połowie srałem po gaciach, że Ronaldo w końcu się przełamie, złamie hart Harta i strzeli ze trzy bramy. Toure miszcz. Wielkie bydlę, potężne, silne, technika nienaganna, jak się rozpędzał z tymi kontrami, to aż miło patrzeć. A i kto go miał zatrzymać? Essien już chyba nie wróci do formy, a Alonso to najwyżej mógł mu w nogi wjechać.

 

Hart to jeszcze nie ta półka. Casillas, Buffon, Neuer to top 3. Na drugiej półce Hart, Valdes, Lloris, Handanovic, Cesar, Cech, Stekelenburg może.

 

A jutro Juve/Chelsea i Bayern/Valencia aj aj jak zajebiście.

 

Nawet w tym dzikim kraju pokazują mecze, ale o 4.45 trzeba warować przed tv. Jak DST będzie, to o 6.45, pospać człowiek będzie mógł. Swoją drogą, pierwsza koszulka jaką kupiłem w życiu, to 10 Del Piero. Juve jutro bez niego, a ja się tu na mecz pchał będę, żeby go wreszcie na żywo zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the4yeast

 

no właśnie - opowiadaj jak to jest z delpieromanią u Was?:)

 

@Arctus

Sztuką jest wygrywać kiedy się nie jest w formie. W przełożeniu na Lewego: widać, że wciąż nie jest jeszcze w optymalnej formie a mimo to w najważniejszym momencie nie tylko strzelił gola, ale -jak to zauważył mój przedmówca- zdobył go w sposób naprawdę przekonujący, żadna tam dobitka/dostawienie stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem, że bramka była fuksiarska, albo, że jest cienki/nie jest w formie? Uważam, że stać go na o wiele więcej, a występ był bez rewelacji. Ot przeciętny. Co do Cech over Neuer.... za dużo Niemca nie oglądałem w Bayernie, ani też w Schalke, ale na Euro bronił naprawdę dobrze. Cech.... ostatni sezon a przedewszystkim wiosna się udała. Tak większość ekspertów mówiła, że to już chyba zmierch Cecha, ja osobiście uważam, że lepszy już nie będzie, ale póki co chyba też widziałbym go wyżej jak Neuera. Ale Hart w TOP 3 obecnie.... jak na angielskiego bramkarza jest naprawdę świetny, ale czy już TOP 3 na świecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% skuteczności w setkach, z tego co widziałem na skrótach

 

Realowi udało się cudownie wygrać, szkoda mi Harta, top3 gk na świecie i w końcówce takie coś...ale trzeba przyznać, że tor lotu strzału CR ciężko często określić

Hart był zasłonięty przez Kompanego, który w ostatnim momencie się odsunął więc ta bramka to nie jego wina

 

Casillas, Neuer i kilka nazwisk do dyskusji (Hart, Buffon, Reina, Lloris i pewnie jeszcze sporo innych)

no właśnie trzeci jest Hart resztę co wymieniłeś to jakiś śmiech na sali,

a pierwsza 3 wg mnie to na pewno nie w takiej koleljności - Cassilas już nie broni tak jak kiedyś więc mówienie o nim jako o najlepszym jest na wyrost, Neuer i Hart mniej więcej ten sam poziom

także wg mnie panuje bezkrólewie na tej pozycji bo nie da się jednoznacznie kogoś wskazać

 

btw sam Szczęsny wskazuje, że Hart jest najlepszy - wiem, że to nic nie zmienia taka ciekawostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piłka idzie w kozioł pół metra przed bramkarzem to jest to tak perfidny strzał, że nie można winić GK za wpuszczenie tego.

Hart absolutny top 3, generalnie nie rozumiem hype'u na Valdesa. Koleś jest co najwyżej średni, i gdyby zaczął karierę w np Betisie to nigdy nie ocierałby się o jakieś topy albo o reprę.

Bardzo fajnie zagrał drugą połówkę Montpellier. W lidze w tym sezonie dają dupy, ale to nieporozumienie, że wykorzystali żadnej sytuacji na wyrównanie.

Odradzam stawianie przeciwko Dinamu Zagrzeb. W tamtym roku obijał ich każdy, teraz do 90 minuty było tylko 0-1, parę razy Porto mogło się cieszyć, bo bez szczęścia i drewnianych wykończeń Chorwatów mogli nawet przegrać.

To ewenement jak słaby jest Zenit po tych zakupach. Porażka w lidze z Terekiem a w LM oklep od bankrutującej Malagi. Gdyby Hulk zamiast w poprzeczkę trafił do bramki pewnie by przejęli mecz, a tak parę takich meczy i poleci najpierw trener, a potem zaczniemy słuchać jak piłkarzom jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaziu999999

Możliwe, że nie pamiętam. Przy całej mojej "miłości" do szwabów, uważam, że Neuer lepszy. Cech już osiągnął swój szczyt i na niego nie wróci. To już równia pochyła, pomalutku traci na wartości. Choćby dlatego Courtoisa Chelsea kupiła. Podobny przypadek jak Cesar i Handanović, starszy bramkarz ciągle bardzo dobry, ale nowy zajmuje miejsce. Cech to nie Casillas czy Buffon, nie będzie bronił na najwyższym poziomie do starości.

 

@croolick

Oj jest mania, ktokolwiek choć trochę interesuje się piłką, jest podjarany. Błękitna koszulka ADP chyba ze 160 dolców kosztuje! I pewnie schodzi jak świeże bułeczki. W końcu zdecydowanie najwybitniejszy piłkarz jaki tu kiedykolwiek grał. A w SFC jeszcze Emerton gra, więc niemal galaktycznie ;) ciekawe czy Kewella ściągną, ostatnio w Melbourne kopał.

 

Ale dziś Lille dostało od BATE. Ciekawe, kto stawiał na taki wynik. Barca się namęczyła ze Spartakiem. Nie kumam czemu tak tam forsują grę z jednym środkowym obrońcą. A tego co się w Chelsea dzieje, to się bać można powoli. Jak się Hazard z Oscarem zaczną rozumieć, to będą niszczyć.

 

edit:

Heh doczytałem właśnie, że Heskey wylądował w Newcastle, ale jakiejś heskejomanii nie ma. Ponadto, inna ekipa w Sydneju negocjuje z Ballackiem. To by pewnie spowodowało balakomanię :)

Edytowane przez the4yeast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lot piłki po strzale ronaldo miał tak dziwna parabolę lotu że a) nie wiem o co chodzi B) bramkarz bez szans

2. LM nie nalezy do najłatwiejszych jezeli chodzi o zakłady u buka - ja mijam szerokim łukiem

3. Zastanawiajace jest to pudło Lewego gdy brame miał 15m od swojej nogi

4. Akcja kolejki - piłkarska radość z 3 gola realu przez The One - tego u trenera dawno nie widziałem - gajer do smieci.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na taki gajer to on w ciągu dnia zarabia więc mały ból

 

wczoraj mi się Oscar z Hazardem podobał, myślalem, że obaj będą potrzebować trochę czasu na aklimatyzację natomiast obydwaj bardzo fajnie zaczęli debiutancki sezon na wyspach, jeszce tylko jak by się udało upchać w pierwszym skłądzie Matę, rok się chłopaki ograją i Lampard będzie naprawdę zbędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.