Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Z draftem nie ma co sie spieszyc, jeszcze sie wszyscy nie wypowiedzieli, nie została podjęta decyzja o poszerzeniu ligi, zbyt duzo niewiadomych, uważam.

Mozna śmiało poczekac nawet do października.

Ten weekend to zdecydowanie za szybko, niech ludzie ogarną temat, ogarną aukcję, wpiszą się, bo inaczej czeka nas zabawa w 3-4 z autobidami.

Robmy mock drafty, ten dzisiejszy był spoko, bo bez botów i nawet ciekawy. Ja mam strategię, niektorzy też, ale inni chcą jeszcze to wypróbować.

Nie ma się z czym spieszyc, liga zaczyna się pod sam koniec października.

 

Jedno natomiast sie nam przyda. QAS jestes komisarzem - daj znac ludziom, którzy sie jeszcze nie wpisali, żeby wypowiedzieli się w temacie i w ogole. Bo wciąz nie wiemy na czym stoimy - a moze ktos z aukcją nie gra? A może ktos sam nie wie jeszcze, czy chce mu sie czy nie? Niech sie inni jasno zadeklarują -rzecz dotyczy oczywiscie nie Matka, Sławka czy grzany, ale tych, ktorych nicki nic nam nie mówią...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, ze nie ma co spieszyc sie z draftem. jestem zwolennikiem terminu pazdziernikowego. niech rusza przygotowania druzyn.miejmy choc troche danych o formie zawodnikow. zawsze tez moga zdarzyc sie kontuzje itp. naprawde nie widze potrzeby draftowania juz teraz we wrzesniu.

z innej beczki. mam problem techniczny.mianowicie nie laduje mi sie aplikacja draftu (lauching). moze ktos wie dlaczego? prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki. mam problem techniczny.mianowicie nie laduje mi sie aplikacja draftu (lauching). moze ktos wie dlaczego? prosze o pomoc.

sprawdź: czy nie masz blokady wyskakujących okien, jak tak - dodaj wyjątek dla yahoo. jak masz ad-blocka - wyłącz go dla yahoo. no i na koniec sprawdź czy masz w miare aktualną javę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj draftuje się jak najbliżej sezonu, żeby jak najwięcej newsów z campów i preseason games mieć, ale w tym przypadku ja też jestem za wczesnym draftem. Powoli ciągnie mnie już do tych emocji, poza tym wiele innych lig będzie draftowało w drugiej połowie października, więc boję się o problemy z terminami. Nasza liga w tej chwili ma ustawiony termin na 30go września bodaj - ja jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź: czy nie masz blokady wyskakujących okien, jak tak - dodaj wyjątek dla yahoo. jak masz ad-blocka - wyłącz go dla yahoo. no i na koniec sprawdź czy masz w miare aktualną javę

To java, a nie flash?

W kazdym razie mnie tez sie zdarzalo, ze okno mialo problemy z ladowaniem. Tzn zaczynalo, szlo niemal do konca i zglaszalo problem. Cos jak onegdaj wczytywanie gier z magnetofonu :-) I co ciekawe- bylo to losowe.

 

Tym bardziej warto brac udzial w mockach, zeby i techniczne aspekty miec pod kontrola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa drużyny: Jedi Order

gg: 644498

mail: tym.czasowy@yahoo.com

termin draftu: jestem za niedzielą, około 21 będzie myślę najbardziej optymalnie i pewnie skończymy przed 12, więc spoko, a draftem nie ma się co spieszyć, liga startuje dopiero za 1,5 miesiąca, więc jak zaczniemy na dwa tygodnie przed rozpoczęciem ligi to będzie ok

mam jeszcze pytanie, czy draft na yahoo różni się od tego na espn, czy odbywa się mniej więcej na tych samych zasadach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc niedziela, ale niekoniecznie ta. Mowie - muszą sie wszyscy wypowiedziec, ze dany termin pasuje. Rozumiem, że rezerwowi dolaczają, z tego co widzę, wiekszość jest za, wiec dac znac im na PW i niech sie wypowiadają odnosnie terminu.

Jesli by został termin 30.09 byłoby w sam raz. Nie robmy niczego na wariata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście poczekałbym jeszcze z 2-3 tygodnie. Jestem w trakcie szlifowania taktyki w mockach.

Ewentualne kontuzje pewniaków, które mogą przydarzyć się w drugiej połowie września/pierwszej połowie października mogą poważnie pokrzyżować plany każdemu.

Tak czy owak niedziela wieczór jest spoko dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za późny na co ?

 

moim zdaniem optymalny start jest o 22, a zakończymy przed 1:00.

 

ale jak wolicie 21 i koniec przed północą to ok, tylko potem ktoś nie zdąży wrócić z weekendu na mazurach bo korek w kołbieli i lipa...

 

no ale można się umówić na 21 i najwyżej jak ktoś miałby się nie wyrobić to puszcza SMSa na maila z opisem sytuacji i podejmujemy decyzję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek wiadomo że lepiej, tak samo jak teoretycznie lepiej w sobotę niż w niedzielę, tylko już o tym pisałem - im później, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś nie zdąży wrócić z weekendowego wypadu, czego (spóźnienia) teraz oczywiście nie planuje, więc trudno żeby poparł 22...

no ale tak jak wspomniałem, wstępnie proponuję 30.09 godzina 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.