Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez nie, ale coz poradzic... Hmmmm, a moze to potraktowac jako czerwona flage o braku aktywnosci?

Co jak co, ale dogodny termin draftu lezy w interesie kazdego GMa.

 

Dopisek: wazna uwaga - draft na Yahoo! oficjalnie jest za 3 dni i jak sie zgapimy wydraftuje nam bande leszczy ;-)

dokładnie, croolick zmień datę na jakąś późniejszą

 

Dołączyłem jako ostatni - właśnie dziś wróciłem z dość długiego urlopu, więc już mogę bardziej się zaangażować w fantasy i tego typu tematy...

Mo team to Zbieranina, gg 1126580, draft jak najszybciej, póki w innych ligach nie padają jeszcze żadne propozycje terminów. Od 15, 16 raczej jestem w pełni osiągalny codziennie...

 

pozdr

trzeba by już ustalać konkretne terminy bo w przeciągu 2 tyg trzeba by draft już odpalić

ktoś kto ma trochę czasu niech zbierze kiedy komu nie pasuje i rzuci parę propozycji, które łączyłyby jak najwięcej zainteresowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie w załączniku. Na czerwono- terminy kiedy nie możecie- na zielono te w których możecie. Przynajmniej tak mi się wydaje...Evitacre ma dość solidny powód niemożności gry w tym terminie (urlop za granicą) - więc okres 24.09- 7.10 możemy skreślić. Teoretycznie moglibyśmy w ten piątek- ale widzę, że nie pasuje k1x i Gilowi. Chyba, że jeszcze zmienią zdanie- Panowie? A jesli nie- no cóż, najbliższy termin to 8.10. DLa bezpieczeństwa (nei wiem keidy dokładnie kończy ten urlop Evitacre- niech będzie któryś z tych terminów o godz. 21.00. Pasuje?

 

10.10 - środa

11.10- czwartek

12.10 - piątek

 

post-5446-13821811325429_thumb.jpg

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolick, swietny pomysl i robota z tym grafikiem!

Widac na nim jak nas zalatwia urlop evitacre, ale planowany zapewne wczesniej, wiec coz poczac.

IMHO wezmy na tapete jeden termin i sie na nim skupmy, a nie dajemy wybor do marudzenia ;-)

Np 11.10, jest czas by ustawic swoje plany, komus na pewno nie pasuje? Kto pierwszy rzuci kamien i spaskudzi zabawe? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech będzie któryś z tych terminów o godz. 21.00. Pasuje?

 

10.10 - środa

11.10- czwartek

12.10 - piątek

 

na chwilę obecną z tych październikowych terminów pasuje mi każdy tyle, że piątek 12.10 to najwcześniej godzina 22

 

ps. zmień tą datę na yahoo draftu croolick bo z planów wyjdzie to że nam w czwartek wybierze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.