Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie: w tej chwili pasują mi wszystkie wieczory. Za głupotę uważam draft w okolicach 15:00, jakiegokolwiek dnia :eagerness: W tym czasie nie ma szans na pełną obsadę. Pomiędzy 19 a 22:00 szanse na pełniejszy skład są większe.

 

Za chwilę utworzę konto i dołączę do ligi, w tygodniu nie miałem możliwości dostępu do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w sumie na chwilę obecną pasuje każdy dzień wrześniowy poza 22.09. pora startu draftu sądzę że najlepiej 20+ (w piątki 22+, wcześniej mam salę do 21).

w tygodniu muszę po 6 rano wstawać do roboty ale na dzień draftu po prostu wezmę lapka, skoczę do drugiego pokoju (by dziewczyny nie wkurzać jak już będzie chciała iść spać) i nawet jakby zaczynał się draft o 22 to będę. ten jeden dzień w końcu można się dostosować o ile odpowiednio wcześniej będzie wybrany termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do terminu draftu to sie dostosuje.

A skoro weekendy we wrzesniu juz odpadly to moze sprobujmy w ostatnim tygodniu?

Komu nie pasuje wieczorem w dniach od 24.09 do 27.09?

 

Plus jak kilku innych tez nie korzystam z GG i w dodatku zupelnie sie nie zgadzam z tym...

[GG] jest to najwygodniejsza forma komunikacji przy trejdach...

Nie dosc, ze GMowie musza byc dostepni w tym samym momencie [co juz drastycznie ogranicza mozliwosci bo jedni sa tam rano, a inni wieczorem i watpie, ze ktokolwiek spedza tam caly dzien] to jeszcze wymaga to dodatkowego oprogramowania, a nie samej przegladarki.

Wg mnie PM lub mail [na ktore zwykle odpowiadam szybko] sa duzo lepsze bo mozna sprawdzic na dowolnym komputerze i odpisujesz wtedy kiedy masz czas.

 

ps.: jak kogoś nie ma na aukcji jak system wybiera zawodników ? w snak'u wiadomo, pierwszy lepszy z góry z własnej listy ustawionej, a aukcja ?

Wybiera z listy i licytuje wg wpisanych wartosci dlatego wazne jest by ustawic wlasne bo te domyslne na Yahoo sa czesciowo do bani. Zreszta przykladowo spojrz jak to sie odbywa w mockach.

 

Kolejne 2 tygodnie mam urlop więc kicha bo nie bede miał jak się podlaczyc do neta

Tego nie bardzo rozumiem, o ile nie wyjezdzasz poza cywilizacje to chyba powinien byc najlepszy okres na draft bo masz kupe czasu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilq

 

Mam inne zdanie w kwestii gg i nie zgadzam się z żadnym z Twoich argumentów - ale nie jest to najistotniejsze, skoro chcesz PW i maile niech tak będzie, nikomu nie będę narzucał.

 

Co do cywilizacji i evitacre- wystarczy jechać do Egiptu, Tunezji- i z internetem już jest problem:) Pomijam fakt, że nie każdy po pierwasze ma laptopa a po drugie chce go brać na wakacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilq

 

Z kilku powodów, m.in laptop to moje narzędzie pracy wiec nie planuje zabierać go na wyjazd, po drugie na służbowym lapku nie odpale javy więc musiałbym żebrać u narzeczonej o laptopa, po trzecie musiałbym znosić marudzenie narzeczonej ze na wczasach napierdalam 3 godziny na kompie i jeszcze ogarnąć koszty netu mobilnego bo nie wiem ile by to wyniosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem. Sorka nie było mnie w domu 3 dni i jakoś tak wyleciało :)

 

team jak w zeszłym roku : go hard or go home

gg: 1104597 - zawsze niewidoczny.

 

Co do draftu to : poniedziałek, środa, piątek od 21 wtorek,czwartek od 23. Weekendy dam radę ogarnąć

Edytowane przez mhm mozesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne - w miarę możliwości na jakieś ustępstwo z draftem trzeba pójść bo inaczej terminu nigdy się nie znajdzie. mam nadzieję że każdy gm będzie mógł być online w czasie draftu i będzie w miarę możliwości się dostosować, nawet gdyby to miało być w tygodniu. na szczęście czasu jeszcze jest sporo więc i w październiku w razie czego można ruszyć, choć przyznać muszę że ze względu na ciekawość bym chciał jak najszybciej w drafcie uczestniczyć

 

ps. Gilu, twoja nazwa teamu to względem twojego klubu? miasta? pytam jako żem Słupska mieszkaniec i nazwa klubu ciekawość pobudziła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIlq,

Czekam jeszcze chwilę na głosy maruderów - i zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co wyłania się realna opcja, że zagramy w tygodniu a nie w weekend. Biorąc pod uwagę, że prawie codziennie mamy sporo osób na mockach- nie powinno to stanowić problemu. MOże nawet lepiej- ludzie są i tak w trybie praca/szkoła a nie w Party Mode:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez nie, ale coz poradzic... Hmmmm, a moze to potraktowac jako czerwona flage o braku aktywnosci?

Co jak co, ale dogodny termin draftu lezy w interesie kazdego GMa.

 

Dopisek: wazna uwaga - draft na Yahoo! oficjalnie jest za 3 dni i jak sie zgapimy wydraftuje nam bande leszczy ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem jako ostatni - właśnie dziś wróciłem z dość długiego urlopu, więc już mogę bardziej się zaangażować w fantasy i tego typu tematy...

Mo team to Zbieranina, gg 1126580, draft jak najszybciej, póki w innych ligach nie padają jeszcze żadne propozycje terminów. Od 15, 16 raczej jestem w pełni osiągalny codziennie...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.