Skocz do zawartości

charazay.com


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępnie chciałbym zaznaczyć dlaczego pisze tutaj a nie w dziale inne. Charazay to manager koszykarski więc w jakimś sensie jest to Fantasy Basketball League. Takiego tematu nie znalazłem na forum. Może był kiedyś i został automatycznie skasowany. W kilku słowach o co chodzi w charazay. Manager jest całkowicie bezpłatny. Jest wiele lig począwszy od Polskiej a skończywszy na Amerykańskiej. Ja oczywiście gram w Polskiej w 4 lidze dywizji 7 bodajże. Ale tak: rejestrujemy się i po kilku dniach dostajemy e-mail, że dostaliśmy drużynę. Zaczyna się od 5 ligi, chyba, że akurat komuś skasowano konto (powyżej 60 dni bez logowania) i mamy szanse na wyższą lige. Oto opcje jakie mamy w grze:

- trening

- promowanie młodzieży

- lista transferowa

- taktyka (sporo opcji np. możemy ustawić czy zawodnik ma raczej rzucać czy podawać czy ma grać agresywnie czy na obwodzie, kiedy ma zostać zmieniony i przez kogo)

- sponsorzy

- hala (rozbudowa)

- trening i kilka innych opcji

Ja obecnie jestem na 2 miejscu (pierwsze dwie drużyny awansują dalej). Mineło już 8 kolejek ja mam jak narazie 1 porażkę. Gram już 2 sezon. Włączyć do ligi można się w każdym momencie. Nawet teraz jest szansa na awans wyżej w szczególności, że w 5 lidze są tylko 3-4 drużyny użytkowników, więc dostaniemy team który w tabeli jest wysoko i mamy małą konkurencje. Piszcie jak już gracie. Może z kimś jestem w jednej lidze, a jeśli nie to można rozegrać pare sparingów lub zorganizować turniej. Moja drużyna to Cleveland Cavs.

 

PS. Chwilowo strona jest niedostępna ze względu na update, który był kilka godzin temu, jednak wkrótce zacznie wszystko działać. Mówiąc wkrótce mam nadzieje na dzisiaj :wink:

 

http://WWW.CHARAZAY.COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zbieg okolicznosci bo wlasnie pare dni temu tak szperalem po necie w poszukiwaniu czegos interesujacego o koszykowce i trafilem wlasnie na tego managerka. Niestety jeszcze czekam na druzyne. Jak macie jakies wskazowki dla poczatkujacego to sie nie obraze. Poza tym znalazlem jeszcze inny...FUEL Basketball Manager On-Line. Prezentuje sie lepiej, ale poki obecny sezon jakis tam sie nie skonczy to nie mozna sie przylaczyc. Nie wiem czy jest platny czy nie.

Ech ostatnio zalapalem taka chcice na koszala ze lapie sie wszystkiego co moge o koszu. Boisko mi rozwalili bo robia nowe unijne. Kumple ode mnie grac potrafia, ale nie na tyle lubia pogrywac by gdzies isc na sale...brrr :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare rad prosze bardzo. Jak dostaniesz mocną drużynę zainwestuj w zawodników. Dobrze zbierający jest bogiem w tej grze. Nie inwestuj w młodzież. Mała jest szansa, że dostaniesz kogoś dobrego, a kaski szkoda. Jeśli dostaniesz słabszą ekipę i zdecydujesz, że nie masz już szans na awans to zaiwestuj w trenera i rozbudowe hali. Trener wystrczy za jakieś 2 mln. Ja mam za 3.8mln ale mniejsza z tym. Rozbudowa hali do 10000 miejsc pochłonie jakieś 1.8mln, ale za to za każdy mecz zarobisz ok 300tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Odkopuje troche, ale nie chce zakladac nowego tematu zwiazanego w sumie z tym samym.

 

Tak wiec...gra ktos z Was naFUEL Basketball Manager On-Line??

http://www.frey-united.com/basketball-manager/index.php

 

Dostalem tam druzyne kilka tygodni temu. Ze strasznie badziewiastej druzyny zrobilem juz calkiem solidnego sredniaka (dzieki czyhaniu :P ),ale...no wlasnie jest jedno ale...jesli tak dalej pojdzie to za jakies 2 tygodnie bede mial ujemny bilans na koncie($). Co mam z tym zobic? Jak zbankrutuje to prawdopodobnie zostane wywalony z gry, a wtedy znowu dlugie czekanie na druzyne, budowanie jej od podstaw itd!!

 

Gra ktos tam i wie jak dzialac w takich sytuacjach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.